Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

preporuceno slanje za robu?

Danas sam išla poslat pošiljku i došla na poštu gdje mi je teta rekla da je od sada preporučeno slanje samo za dokumente, a ostalo se mora slat kao paket. Ako tko bude slao, da zna. Isporuka paketa u pošti je 18 kn, a na adresu 20kn
prije 11 dana, 15:11
Ja sam slala danas oko 12:00 tri pošiljke. Sve tri su sa robom i sve su mi prihvatili kao preporučnu pošiljku. Vinkovci su u pitanju.
prije 11 dana, 15:13
> Sarica007: > Danas sam išla poslat pošiljku i došla na poštu gdje mi je teta rekla da je od sada preporučeno slanje samo za dokumente, a ostalo se mora slat kao paket. > Ako tko bude slao, da zna. > Isporuka paketa u pošti je 18 kn, a na adresu 20kn To su uveli zbog to sto su u minusu zbog onih 4,50kn što su uzimali 😂😂
prije 11 dana, 15:15
slala sam preporuceno danas nitko nije pitao sta je unutra,niti imaju pravo pitati mogu ciglu poslati ako zelim i paket sam slala,lijepo zapakirala i nitko nista ne kaze najbolje da ce mi oni određivati sta cu slati
prije 11 dana, 15:16
ako je do 2kg moraju primit ko preporuku inzistiraj da uzmu, samo mora bit dobro zapakirano
prije 11 dana, 15:24
Ja sam danas dobila paket i platila 5kn Takoder su mi neki dan rekli da paket moze biti iskljucivo u kutiji
prije 11 dana, 15:24
paket i ide iskljucivo u kutiju zato cuvam kojekakve kutije,zapakiram, i tjt preporuka mi je uvijek u kovertama ne pakiram u nikakve vrece za smece niti to vise uzimaju u posti
prije 11 dana, 15:28
Nije ni pitala sta je unutra, nego je samo rekla da je preporuceno samo za dokumente. Bilo je zapakirano u koverti.
prije 11 dana, 15:47
Meni danas na 2 pošte nisu htjeli uzeti preporučeno. Stavila sam u omotnicu s mjehurićima, radi se o rukavici za skidanje make-upa (u kutiji je i slično CD-u)... ali su rekli da mogu tako poslati samo dokumente. Sad razmišljam kako da kamufliram da izgleda kao bunt dokumenata... Od sad ću svakako izbjegavati slanje poštom.
prije 11 dana, 15:56
Uvijek jedno te isto, a cjenik poste na toliko toga daje odgovor. Imate pravo list papira poslati kao paket, isto kao sto teret do dvije kile zapakiran u konzumovu kesu ili najljepsu kutiju svijeta imate pravo poslati kao pismo. Sto ce i u kakvom stanju stici na destinaciju je u domeni zdravog razuma. Kada ce stici je ono sto je kod poste postalo problem epskih razmjera.
prije 11 dana, 15:58
Ja sam danas slala, kod nas ne uzimaju vise kao preporučenu pošiljku ( u kutiji pakirano) samo kao paket ide...nema vise slanja u vrećicama pakete, ne uzimaju....ako nešto nije dobro zapakirano, mogu naplatiti 75 kn... tako mi je rekla gospođa koja radi u pošti.... a sad, neznam 🧐
prije 11 dana, 16:06
Navodno je to novo od 1.1. tako mi je rekla u 2. pošti. Sutra ću pokušati sreću u trećoj... zakamuflirano kao dokument... za ovo bi preporučeno inače bilo 11,50kn i toliko mi je kupac platio... a paket je 18kn... onda ću radije slati Tiskom u koverti (13kn)....
prije 11 dana, 16:11
ak nije dobro zapakirano tražiš da ti vrati pošiljku neki dan sam slala book box (kutija je) i žena mi nije htjela primit kao preporuku nego isključivo kao paket24 (ispada mi 54kn slanje), a bilo je ispod 2kg čim sam tražila šeficu odmah se predomislila i primila do 2kg moraju primiti kao preporuku bez obzira na pakiranje meni između dućana (glavnog i mog) šalju jaknu u papirnatoj vrećici koja je zaklamana na vrhu i poštar preuzme i dostavi bez problema, prođe i sortirnicu i sve a tete u pošti pametuju jer ni one nisu upućene pa radije naplate skuplju opciju nego da im netko kasnije prigovara da su preuzele pošiljku koju nisu smjele
prije 11 dana, 16:16
Inače na njihovim stranicama o tome ništa ne nalazim....
prije 11 dana, 16:16
https://www.posta.hr/UserDocsImages/hp/dokumenti/hpekspres/Upute_za_pravilno_pakiranje_paketa.pdf https://www.posta.hr/slanje-posiljke-unutar-hrvatske/15 a na izračunu slanja imaju maksimalne kilaže za svaku vrstu pošiljke
prije 11 dana, 16:23
1 2 3 4 Sljedeći