Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upit - Zamjene ???

> vedranapv: > > Storytale: > > > vedranapv: > > > > InesLagancic: > > > > > Storytale: > > > > > Prave se ćelave :) > > > > A i vi se pravite ćelavi što se tiče Tisak cjenika za pakete :) > > > A baš....šta volim kad mi netko ide naplatit više od, na njihovim stranicama oglašene službene cijene, > > > ne bih platila višu cijenu iz principa. > > Vedrana malo vedrine vam ne bi škodilo :D Kod mene je sve po ps-u, skontale smo se privatno ja i Ineska ;) Ako vas dodatno što zanima slobodno mi pišite, cemo se dogovoriti :D > Sve po PS?? Slika s neta kao prva slika oglasa > i veće cijene slanja nego šta stvarno košta su po PS, ma bravo x-) > I slobodno pišite ovdje, nemojte se sramit ;) Ne sramim se, dapače višak reklame ne boli :D Cijene slanja su identične cjeniku Tiska, jedino nemam evidentnu onu napomenu unutar 30 dana (ne prodajem često), ali svakako cu ubuduće naglasiti kupcu. Eto, a slika oglasa je moja greška. Koliko vidim i vi imate Reserved boyfriend slim sliku s neta :D
2020 01 30
http://www.tisakpaket.hr/hr-HR/cjenik-i-dimenzije.html Ovo je pravi cjenik. Ambalaža se odavno ne naplaćuje.
2020 01 30
> Storytale: > Ne sramim se, dapače višak reklame ne boli :D Cijene slanja su identične cjeniku Tiska, jedino nemam evidentnu onu napomenu unutar 30 dana (ne prodajem često), ali svakako cu ubuduće naglasiti kupcu. Eto, a slika oglasa je moja greška. Koliko vidim i vi imate Reserved boyfriend slim sliku s neta :D Eto, gitadevi vam je odgovorila, a moja slika je po pravilima, kolaž sa dvije slike od kojih je jedna moja, a jedna može bit s neta , ali nikako jedna i isključivo s neta.
2020 01 30
Meni nisu jasne one koje napisu da su za zamjene samo za omiljene. Sto ako ja posaljem upit za zamjemu, a one nisu uopce ni vidjele moj profil? Kako znaju hoce li im se sto odgovarati i svidjeti se ili ne? 😂
2020 03 04
To je najcesci upit na krpicama😂
2021 03 19
1 2 3 4