Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upit - Zamjene ???

Ja napisem ima li sanse za zamjenu🤣
2020 01 27
Za zamjene nisam:Nikada ne tražim istu,pa smatram to poštetim izborom.Ako nešto mogu kupiti kupim.Nekada sam rado pristala na neku zamjenu,nešto što mi ustvari niti ne treba..Par puta bila prevarena.Npr.cura ponudi zamjenu,ja pristanem uz moju nadoplatu za skuplji artikal,dobijem ishabano i flekavo...Specijalno volim upit ;Hej jesi li za zamjenu(naravno ne čita se opis),kultura na nivou.Naravno radi se o curi kojoj sam se upljuvana mjereći slikajući isti artikal koji traži na zamjenu nakon nekog vremena.
2020 01 27
Mislim da sve što su cure rekle stoji. Jako puno korisnica uopće ne čita oglas dalje od naslova i pregleda slike. Zato i postoji toliko upita za mjere, iako mjere već pišu i slično. Al' šta možeš, ne možes nekoga natjerati da čita i obrati pozornost. Mislim da ima i onih optimistica koje misle da vam baš one mogu ponuditi nešto zbog čega možda promijenite mišljenje i ipak pristanete na zamjenu. A što se tiče opće kulture, to ili imaš ili ne. Obično kod takvih ljudi, isto izgledaju upiti za zamjenu ili kupnju.
2020 01 27
> Maja21: > Kod mene je ista situacija, iako mi u svakom oglasu piše da nisam za zamjene. > Čak mi ni ne smeta kad netko proba pa kako bude, ali kad me pitaju za zamjenu porukom: "Zamjena?" , bez ikakvog pozdrava i ičega, to me baš ljuti. > Još da me pita za zamjene netko tko je vidio svoju stvar u mojim omiljenima pa ajd, ali ovako, nema mi previše smisla. Poštovana korisnice, biste li možda, kojim slučajem, pristali na moju izrazito željenu zamjenu? Sad bolje? :) Nitko nema vremena za to. Hoćete, nećete - ne morate! Naravno da je lijepo pozdraviti, ali nema razloga za ljutnju ukoliko nema pozdrava. Najčešće pozdravim, ali ako sam u žurbi i nešto vidim jednostavno pitam. Ionako to ne igra ulogu u odluci za suradnju.
2020 01 27
> ema.kahlina: > > Maja21: > > Kod mene je ista situacija, iako mi u svakom oglasu piše da nisam za zamjene. > > Čak mi ni ne smeta kad netko proba pa kako bude, ali kad me pitaju za zamjenu porukom: "Zamjena?" , bez ikakvog pozdrava i ičega, to me baš ljuti. > > Još da me pita za zamjene netko tko je vidio svoju stvar u mojim omiljenima pa ajd, ali ovako, nema mi previše smisla. > Poštovana korisnice, biste li možda, kojim slučajem, pristali na moju izrazito željenu zamjenu? Sad bolje? :) Nitko nema vremena za to. Hoćete, nećete - ne morate! Naravno da je lijepo pozdraviti, ali nema razloga za ljutnju ukoliko nema pozdrava. Najčešće pozdravim, ali ako sam u žurbi i nešto vidim jednostavno pitam. Ionako to ne igra ulogu u odluci za suradnju. Nitko nema vremena za to?! Ionako ne igra ulogu o odluci za suradnju?! Možda vama, jer ste takva osoba. Ja na takve upite ne odgovaram, pa je očito da to igra ulogu u odluci za suradnju. Nitko nije u žurbi toliko da umjesto jedne riječi 'Zamjena???' ne može još napisati i 'Pozdrav!' barem.
2020 01 27
> gitadevi: > > ema.kahlina: > > > Maja21: > > > Kod mene je ista situacija, iako mi u svakom oglasu piše da nisam za zamjene. > > > Čak mi ni ne smeta kad netko proba pa kako bude, ali kad me pitaju za zamjenu porukom: "Zamjena?" , bez ikakvog pozdrava i ičega, to me baš ljuti. > > > Još da me pita za zamjene netko tko je vidio svoju stvar u mojim omiljenima pa ajd, ali ovako, nema mi previše smisla. > > Poštovana korisnice, biste li možda, kojim slučajem, pristali na moju izrazito željenu zamjenu? Sad bolje? :) Nitko nema vremena za to. Hoćete, nećete - ne morate! Naravno da je lijepo pozdraviti, ali nema razloga za ljutnju ukoliko nema pozdrava. Najčešće pozdravim, ali ako sam u žurbi i nešto vidim jednostavno pitam. Ionako to ne igra ulogu u odluci za suradnju. > Nitko nema vremena za to?! Ionako ne igra ulogu o odluci za suradnju?! Možda vama, jer ste takva osoba. Ja na takve upite ne odgovaram, pa je očito da to igra ulogu u odluci za suradnju. Nitko nije u žurbi toliko da umjesto jedne riječi 'Zamjena???' ne može još napisati i 'Pozdrav!' barem. Nekima se jednostavno ne da. Ako mi netko pošalje "zamjena" i uočim nešto što mi se sviđa, zašto bih bila panj i usredotočila se na to što me osoba nije pozdravila. Nemam takav princip. Ja sam samo rekla svoje mišljenje. Ako netko odbije suradnju zbog toga, onda mu niti ne trebaju te stvari. Svatko misli kako hoće, ali ljutiti se radi toga je banalno, to je ono što sam željela istaknuti.
2020 01 28
> ema.kahlina: > > Maja21: > > Kod mene je ista situacija, iako mi u svakom oglasu piše da nisam za zamjene. > > Čak mi ni ne smeta kad netko proba pa kako bude, ali kad me pitaju za zamjenu porukom: "Zamjena?" , bez ikakvog pozdrava i ičega, to me baš ljuti. > > Još da me pita za zamjene netko tko je vidio svoju stvar u mojim omiljenima pa ajd, ali ovako, nema mi previše smisla. > Poštovana korisnice, biste li možda, kojim slučajem, pristali na moju izrazito željenu zamjenu? Sad bolje? :) Nitko nema vremena za to. Hoćete, nećete - ne morate! Naravno da je lijepo pozdraviti, ali nema razloga za ljutnju ukoliko nema pozdrava. Najčešće pozdravim, ali ako sam u žurbi i nešto vidim jednostavno pitam. Ionako to ne igra ulogu u odluci za suradnju. Pa ak nemas vremena ili ti se neda pozdraviti nemoj onda ni slati nikakve upite jer valjda minimum kulture treba potojati.
2020 01 28
> Chinchilla: > > ema.kahlina: > > > Maja21: > > > Kod mene je ista situacija, iako mi u svakom oglasu piše da nisam za zamjene. > > > Čak mi ni ne smeta kad netko proba pa kako bude, ali kad me pitaju za zamjenu porukom: "Zamjena?" , bez ikakvog pozdrava i ičega, to me baš ljuti. > > > Još da me pita za zamjene netko tko je vidio svoju stvar u mojim omiljenima pa ajd, ali ovako, nema mi previše smisla. > > Poštovana korisnice, biste li možda, kojim slučajem, pristali na moju izrazito željenu zamjenu? Sad bolje? :) Nitko nema vremena za to. Hoćete, nećete - ne morate! Naravno da je lijepo pozdraviti, ali nema razloga za ljutnju ukoliko nema pozdrava. Najčešće pozdravim, ali ako sam u žurbi i nešto vidim jednostavno pitam. Ionako to ne igra ulogu u odluci za suradnju. > Pa ak nemas vremena ili ti se neda pozdraviti nemoj onda ni slati nikakve upite jer valjda minimum kulture treba potojati. Tako je, ja ovima koje napisu samo zamjena? ne odgovaram uopce jer nemaju kulturu, a kad me netko lijepo pita ja lijepo i odg htjela ili ne. Iskreno smatram da sa korisnicama sto tako upadaju bez osnova kulture necu imati suradnju s kojom cu biti zadovoljna. Ne svrstavam sve u isti kos ali govorim iz iskustva nekog mog tu. Ja kad saljem upit za zamjenu gledam dal je naglaseno da ne mijenja, ako nije pitam a ako dobijem negativan odg najcesce to i kupim, jer tko pita ne skita😊
2020 01 28
> ema.kahlina: > Poštovana korisnice, biste li možda, kojim slučajem, pristali na moju izrazito željenu zamjenu? Sad bolje? :) Nitko nema vremena za to. Hoćete, nećete - ne morate! Naravno da je lijepo pozdraviti, ali nema razloga za ljutnju ukoliko nema pozdrava. Najčešće pozdravim, ali ako sam u žurbi i nešto vidim jednostavno pitam. Ionako to ne igra ulogu u odluci za suradnju. Dakle ne da ti ovo nije opravdanje za nekulturno ponašanje već si se s tim pokušajem opisala i ne baš bistrom. Zbilja mi je teško razumjeti kako ljudi sve više postupaju loše, ali s ponosom brane te svoje loše postupke.
2020 01 28
> ema.kahlina: > > Maja21: > > Kod mene je ista situacija, iako mi u svakom oglasu piše da nisam za zamjene. > > Čak mi ni ne smeta kad netko proba pa kako bude, ali kad me pitaju za zamjenu porukom: "Zamjena?" , bez ikakvog pozdrava i ičega, to me baš ljuti. > > Još da me pita za zamjene netko tko je vidio svoju stvar u mojim omiljenima pa ajd, ali ovako, nema mi previše smisla. > Poštovana korisnice, biste li možda, kojim slučajem, pristali na moju izrazito željenu zamjenu? Sad bolje? :) Nitko nema vremena za to. Hoćete, nećete - ne morate! Naravno da je lijepo pozdraviti, ali nema razloga za ljutnju ukoliko nema pozdrava. Najčešće pozdravim, ali ako sam u žurbi i nešto vidim jednostavno pitam. Ionako to ne igra ulogu u odluci za suradnju. Nitko nema vremena za kulturu? Kulturu ili imaš ili nemaš, a ja imam pravo takvima ne odgovoriti i ne surađivati s njima. Vi sad tu karikirate, kao da ja tražim da mi netko piše hvalospjeve dok pita za zamjenu. Kao što su već i druge žene navele, umjesto 'Zamjena?', dovoljno je dodati i pozdrav ispred. Ne znam za Vas, ali ja o pozdravu ne moram ni razmišljati - to se dogodi automatski.
2020 01 28
> anablabla: > Meni nije bila ok situacija nedavno, a to je da me zena pitala za zamjenu, ja sam rekla da ne nalazim nista na njenom profilu i onda je ona kroz vise poruka navaljivala da ce nabavit sto mi treba, samo da kazem sto. Malo je neugodno kad se nekome ne moze objasnit da ne znaci ne. 😅 Ovo je stvarno ekstremno :o I ja povremeno pitam za zamjene, ali nikad one korisnice koje izričito navedu da se ne žele mijenjati. A ako se ne uspijemo dogovoriti, vrlo često onda kupim.
2020 01 28
Meni osobno ne smeta, dapače, iako nekad stvarno ne znam kud bi s tolikom robom, nađe se nešto što mi "eto baš treba", tako da, jesam, za zamjene sam, iako bi svima dobro došlo nešto i prodati, visoki datum. :D
2020 01 28
> teehee: > > ema.kahlina: > > Poštovana korisnice, biste li možda, kojim slučajem, pristali na moju izrazito željenu zamjenu? Sad bolje? :) Nitko nema vremena za to. Hoćete, nećete - ne morate! Naravno da je lijepo pozdraviti, ali nema razloga za ljutnju ukoliko nema pozdrava. Najčešće pozdravim, ali ako sam u žurbi i nešto vidim jednostavno pitam. Ionako to ne igra ulogu u odluci za suradnju. > Dakle ne da ti ovo nije opravdanje za nekulturno ponašanje već si se s tim pokušajem opisala i ne baš bistrom. > Zbilja mi je teško razumjeti kako ljudi sve više postupaju loše, ali s ponosom brane te svoje loše postupke. Na početku svakog pitanja stoji pozdrav i "ja želim..." Ako Vam netko ne napiše bok ne znači da je nepristojan i glup.😂 Morate oladiti. Koliko sam ja puta od pristojnih damica naJ.... na Krpicama. Kod mene to ne igra ulogu, ja sam to iznijela, ne razumijem da se ne možete razgovarati načinom da ostanete na temi, nego idete u globalu. Ako je to što sam nekoliko puta poslala upit bez pozdrava loš postupak, nadam se da neću u paklu gorit.🎃 Chill. Kultura se vidi kad upoznate osobu, a ne kak Vam pošalje upit na Krpicama!
2020 01 28
> ema.kahlina: > > teehee: > > > ema.kahlina: > > > Poštovana korisnice, biste li možda, kojim slučajem, pristali na moju izrazito željenu zamjenu? Sad bolje? :) Nitko nema vremena za to. Hoćete, nećete - ne morate! Naravno da je lijepo pozdraviti, ali nema razloga za ljutnju ukoliko nema pozdrava. Najčešće pozdravim, ali ako sam u žurbi i nešto vidim jednostavno pitam. Ionako to ne igra ulogu u odluci za suradnju. > > Dakle ne da ti ovo nije opravdanje za nekulturno ponašanje već si se s tim pokušajem opisala i ne baš bistrom. > > Zbilja mi je teško razumjeti kako ljudi sve više postupaju loše, ali s ponosom brane te svoje loše postupke. > Na početku svakog pitanja stoji pozdrav i "ja želim..." Ako Vam netko ne napiše bok ne znači da je nepristojan i glup.😂 Morate oladiti. Koliko sam ja puta od pristojnih damica naJ.... na Krpicama. Kod mene to ne igra ulogu, ja sam to iznijela, ne razumijem da se ne možete razgovarati načinom da ostanete na temi, nego idete u globalu. Ako je to što sam nekoliko puta poslala upit bez pozdrava loš postupak, nadam se da neću u paklu gorit.🎃 Chill. Kultura se vidi kad upoznate osobu, a ne kak Vam pošalje upit na Krpicama! Nitko nije rekao da poštenje ima veze s pristojnošću. Međutim, pogotovo kad se radi o upitima osobama koje imaju jasno naznačeno da ne rade zamjene, a osoba koja šalje upit "nema vremena za jednu riječ više", jednostavno je suludo. Dakle takva osoba cijeni svoje vrijeme i neće gubiti svoje vrijeme na "gluposti", ali zato od druge osobe očekuje da će trošiti svoje vrijeme na odgovor o zamjeni iako je naznačila da iste ne radi.
2020 01 28
Upravo sam to i ja htjela napisati. Dotična ističe kako je u žurbi pa ne stigne pozdraviti, ali je inače opće poznato da ljudi u žurbi stižu istraživati po krpicama i slati upite. :') Svatko komunicira onako kako zna i u to ne ulazim. Ali ako sam ja jasno u svakom oglasu napisala da zamjene ne radim, to sam još dodatno stavila u opis profila i onda mi na to stigne poruka: "Zamjena?" Znači, osim toga što se ne poštuje to što sam napisala, još se ne zna poslati ni pristojan upit. Nije da po jednoj poruci donosim zaključke o svim grijesima osobe koja šalje, ali da to smatram nepristojnim - smatram. Također, u toj poruci koju pošaljete piše i 'Ja želim' pa svejedno napišete želite li kupiti ili želite zamjenu. Nikome nije pala kruna s glave kad je uputio nekome pozdrav. :")
2020 01 28