Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upit - Zamjene ???

Svakodnevno dobijam poruke tipa: Zamjena? Moze zamjena? Zamjena!? Kao prvo, bez pozdrava, jako ne ljubazno. Ja im lijepo odgovorim, pozdravim i napisem da nisam za zamjene da se vec mozemo dogovoriti oko cijene i svega, a te iste samo 'seenaju' poruke. Uzas. To me jako ljuti.
2020 01 28
Prave se ćelave :)
2020 01 28
Najbolje su mi one koje na svom profilu "o meni" napisu kako nisu za zamjenu, kako mole da im se ne salju upiti o zamjenama, kako one ne mjenjaju...pa iste te posalju upit o zamjeni. Sa njima ne mjenjam iz principa. A sad....dali ce upit doci sa pozdravom ili ne....baz obzira na to, uvijek pogledam i odgovorim mada mi je drazi ljubazan i pristojan upit!
2020 01 28
> Storytale: > Prave se ćelave :) A i vi se pravite ćelavi što se tiče Tisak cjenika za pakete :)
2020 01 28
Ja kod nepristojnih uputa ne pogledam profil jer me ne zanima zamjena, a ako netko ima jako simpatičan pristup, onda škicnem, iako sam napisala da nisam za zamjene. Ja razumijem da žene pokušavaju, ali isto tako znam sebe - prodajem stvari koje neću nositi jer si od tih novaca uvijek već imam određeno što ću kupiti. Mogla bih se mijenjati za nepotrebne stvari, ali to nema smisla. Vidim ovdje po iskustvima da određene žene napadaju ako se nećeš mijenjati, svašta. A ove što ne žele zamjene a same traže istu, to je isto posebna priča.
2020 01 28
Najvise upita za zamjenu dobijem od korisnica koje NISU ZA ZAMJENE.... Tako da tema je diskutabilna
2020 01 28
Većina mojih oglasa je na sljedeću foru: "Suknja je veličine S, bez ikakvih oštećenja. Dužina - 39 cm, širina struka - 35 cm. Nisam za zamjene. Ne šaljem slike kako stvari stoje na meni. Šaljem isključivo Tiskom." Tip poruka koje dobivam su: Zamjenaaa?? Može slika kako stoji? A jel može slanje poštom? Koja je dužina suknje? A koja je to veličina??? Koja je širina unutarnjeg šava suknje? Jel može zamjena za ovaj moj krasan set za uzgajanje nožnih noktiju? Znam da nemam ništa drugo na profilu, ali imam puno toga, mogu vam slikati 2023.... Ljudi ne čitaju ili ih jednostavno nije briga. Još bih si u opisu nadodala i "DA, SLOBODNO JE" za ove koji pitaju je li slobodno pa više nikad ne odgovore nakon tvoje potvrdne poruke, ali mislim da nema nikakvog smisla. Počela sam prodavati prije možda 6, 7 godina i primijetila da cure stalno šalju te poruke o zamjeni i mislila da ću to promijeniti ako napišem na svakom oglasu da ih ne želim... Da, baš x-)
2020 01 29
nema tu promjena nikakvih đabe opis da se ne mjenja kad svejedno pitaju ne citaju mjere navedene u oglasu a jel moze slika kako stoji,a navedes u oglasu eto da ne mozes vise obuci a zasto to prodajete? eto da me ti imas sta pitati a di je kupljeno? ajoj a ja nemam novaca ,a jel moze to jeftinije? sto ljudi sto cudi
2020 01 29
> RunawayTrain: > Većina mojih oglasa je na sljedeću foru: > "Suknja je veličine S, bez ikakvih oštećenja. Dužina - 39 cm, širina struka - 35 cm. Nisam za zamjene. Ne šaljem slike kako stvari stoje na meni. Šaljem isključivo Tiskom." > Tip poruka koje dobivam su: > Zamjenaaa?? > Može slika kako stoji? > A jel može slanje poštom? > Koja je dužina suknje? > A koja je to veličina??? > Koja je širina unutarnjeg šava suknje? > Jel može zamjena za ovaj moj krasan set za uzgajanje nožnih noktiju? Znam da nemam ništa drugo na profilu, ali imam puno toga, mogu vam slikati 2023.... > Ljudi ne čitaju ili ih jednostavno nije briga. Još bih si u opisu nadodala i "DA, SLOBODNO JE" za ove koji pitaju je li slobodno pa više nikad ne odgovore nakon tvoje potvrdne poruke, ali mislim da nema nikakvog smisla. > Počela sam prodavati prije možda 6, 7 godina i primijetila da cure stalno šalju te poruke o zamjeni i mislila da ću to promijeniti ako napišem na svakom oglasu da ih ne želim... Da, baš x-) "Da, slobodno je" potpisujem 😂😂😂😂
2020 01 29
Evo i mene za zamjene..nakon male pauzice od krpica,slika artikala od prije nema,pa sam iznova stavila malo stvarčica...
2020 01 29
> InesLagancic: > > Storytale: > > Prave se ćelave :) > A i vi se pravite ćelavi što se tiče Tisak cjenika za pakete :) A baš....šta volim kad mi netko ide naplatit više od, na njihovim stranicama oglašene službene cijene, ne bih platila višu cijenu iz principa.
2020 01 29
Ahahahahahahah ovaj komentar je sve 🤣🤣🤣🤣🤣 > RunawayTrain: > Većina mojih oglasa je na sljedeću foru: > "Suknja je veličine S, bez ikakvih oštećenja. Dužina - 39 cm, širina struka - 35 cm. Nisam za zamjene. Ne šaljem slike kako stvari stoje na meni. Šaljem isključivo Tiskom." > Tip poruka koje dobivam su: > Zamjenaaa?? > Može slika kako stoji? > A jel može slanje poštom? > Koja je dužina suknje? > A koja je to veličina??? > Koja je širina unutarnjeg šava suknje? > Jel može zamjena za ovaj moj krasan set za uzgajanje nožnih noktiju? Znam da nemam ništa drugo na profilu, ali imam puno toga, mogu vam slikati 2023.... > Ljudi ne čitaju ili ih jednostavno nije briga. Još bih si u opisu nadodala i "DA, SLOBODNO JE" za ove koji pitaju je li slobodno pa više nikad ne odgovore nakon tvoje potvrdne poruke, ali mislim da nema nikakvog smisla. > Počela sam prodavati prije možda 6, 7 godina i primijetila da cure stalno šalju te poruke o zamjeni i mislila da ću to promijeniti ako napišem na svakom oglasu da ih ne želim... Da, baš x-)
2020 01 29
> Sgugica: > Evo i mene za zamjene..nakon male pauzice od krpica,slika artikala od prije nema,pa sam iznova stavila malo stvarčica... O čemu vi :o?!
2020 01 29
> vedranapv: > > InesLagancic: > > > Storytale: > > > Prave se ćelave :) > > A i vi se pravite ćelavi što se tiče Tisak cjenika za pakete :) > A baš....šta volim kad mi netko ide naplatit više od, na njihovim stranicama oglašene službene cijene, > ne bih platila višu cijenu iz principa. Vedrana malo vedrine vam ne bi škodilo :D Kod mene je sve po ps-u, skontale smo se privatno ja i Ineska ;) Ako vas dodatno što zanima slobodno mi pišite, cemo se dogovoriti :D
2020 01 29
> Storytale: > > vedranapv: > > > InesLagancic: > > > > Storytale: > > > > Prave se ćelave :) > > > A i vi se pravite ćelavi što se tiče Tisak cjenika za pakete :) > > A baš....šta volim kad mi netko ide naplatit više od, na njihovim stranicama oglašene službene cijene, > > ne bih platila višu cijenu iz principa. > Vedrana malo vedrine vam ne bi škodilo :D Kod mene je sve po ps-u, skontale smo se privatno ja i Ineska ;) Ako vas dodatno što zanima slobodno mi pišite, cemo se dogovoriti :D Sve po PS?? Slika s neta kao prva slika oglasa i veće cijene slanja nego šta stvarno košta su po PS, ma bravo x-) I slobodno pišite ovdje, nemojte se sramit ;)
2020 01 30