Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ivet.hr iskustva

Hello curke , Zanima me ako ste narucivali odjecu preko stranice ivet.hr , kakva im je robica. Opcenito isplati li se ? 😊
2020 01 30
Na crnoj su listi, robica katastrofa, kvaliteta isto loša...
2020 01 30
Meni izgleda kao odjeća s Wisha po tri puta skupljim cijenama.
2020 01 30
Ja sam čekala 2mj, i mislila da neće ni doći znači jaknu na početku zime došla prije tjedan tek,zaboravila na tu kupnju i otpisala ju. Vel su ok iste ,kvaliteta koliko para toliko i muzike ...Došla mi poruka da će doći najava kao sutra ,plaćanje mi je bilo pouzećem i ajd nije skupa bila 100kn pa sam preuzela toliko i vredi ali naravno nije kao na slici...
2020 01 30
Mozda za probu narucim jednu stvar samo..tnx na odgovorima 🥰
2020 01 30
https://mojekrpice.hr/forum/t/121559/ima-li-netko-iskustva-sa-ivet-hr-ili-ivet-bg-narucivanjem-odjece
2020 01 30
Na fejsu su na crnoj listi, probajte naci isto na ebayu ili wishu, platit cete manje
2020 01 30
Odustala sam kad sam otvorila temu , previse negativnih recenzija ne zelim ostati i bez artikla i bez novca 😔
2020 01 31
ja sma narucila mami haljinu - nemogu rec dosla je jako brzo tipa kroz tjedan dana al roba je deff s ebaya i velicina ti je klasika kins+eska - znaci haljina 44 broj je bio maxxximalno 38
2020 01 31
Kvaliteta nula jeftini materijali i nije kao na slici
2020 01 31
Hello svima. A dajte ono pa nećemo sa Versaće da merimo kužite..Ma gdje ste vidli tu robu na ebay nikako ne mog nać.Ja sma naručila 3 bluze sa ivet.hr, stvarno je bila ok kvaliteta. Meni cura kaže da je iz turkse roba na ovom ivet.. ja šta god pročitam ne mogu nać nikad :((
2020 04 29