Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Mateja97 Prevara

https://mojekrpice.hr/mateja97-161105 Mateja Kovačić Raiffeisen BANK Br.tekućeg računa: 3235907325 IBAN: HR2324840083235907325 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b5bf1d90af36e6984e906a758702bdcb.jpg) Kod ove cure mozete kupit hlace koje su spojene klamericon! navalite :D naravno da se pravi blesava. Prvo da neka popravin, pa onda vise ne odgovara.
2020 02 06
Iz opisa profila: "Ništa nije previše oštećeno, sve je očuvano." Svašta sam vidjela u svom radnom krpičarskom stažu ali ovakav modni iskorak ne. :") Ima načina da se do gospođice ili nejnih bližnjih dođe...instagram/facebook ima?
2020 02 06
:o :s :@ !!!
2020 02 06
Novi nacini popravljanja odjece umjesto da baci u smece,ona zaklama i proda katastrofa
2020 02 06
potrudila se žena, moglo je to i selotejpon. ,:(
2020 02 06
Napisala je na profilu:prodajem sve što mi više ne treba.Jedino nije dodala da neće ni Vama trebati jer nije niti za smeća-barem ovo što je poslano.
2020 02 06
Znači gledam i ne vjerujem što su ljudi sve sposobni i hrabri uvalit 🙄 NakitNikolina sad cu ti malo upast u temu! Danas sam imala jednu toliku bezobraznu situaciju na krpicama... naime jako mi se svidala jedna torbica gucci like, mini vidi se da je nošena ,još je k tome napisano bilo u opisu da je zatvarač potrgan. Cura oglasila torbicu za 350 kn s navodom da je kopiju platila 130 eura (moš mislit) .. javila sam se i ponudila 200 kn, a cura mi toliko bezobrazno napisala Doviđenja da sam ostala u soku kakvih sve ljudi ima. Stvarno san se zaljubila u torbicu i dobra srca joj ponudila 200 kad odma blam. Svaki ima svoju cjenu, i svaka roba svog kupca, ja sam osobno uvijek za dogovore a ovo me izbacilo iz takta. Realno ja bi tu torbu na svom profilu prodavala za najvise cca 130 kn nekih posto je stvarno lijepa kopija. Al toliko nedostataka vidljivih i oglasena za 350 nije vrijedna. Ako je nesto skupo placeno a raspadnuto kako se moze ovdje za tolikoo novaca dalje prodavat. Cure stvarno mi nije jasno 🙄🤦‍♀️
2020 02 06
Ako nista drugo barem je cura navela nedostatke bez obzira na cijenu što neke krpičarke ne bi 🤷‍♀️
2020 02 06
> Barb18: > Znači gledam i ne vjerujem što su ljudi sve sposobni i hrabri uvalit 🙄 > NakitNikolina sad cu ti malo upast u temu! Danas sam imala jednu toliku bezobraznu situaciju na krpicama... naime jako mi se svidala jedna torbica gucci like, mini vidi se da je nošena ,još je k tome napisano bilo u opisu da je zatvarač potrgan. Cura oglasila torbicu za 350 kn s navodom da je kopiju platila 130 eura (moš mislit) .. javila sam se i ponudila 200 kn, a cura mi toliko bezobrazno napisala Doviđenja da sam ostala u soku kakvih sve ljudi ima. Stvarno san se zaljubila u torbicu i dobra srca joj ponudila 200 kad odma blam. Svaki ima svoju cjenu, i svaka roba svog kupca, ja sam osobno uvijek za dogovore a ovo me izbacilo iz takta. Realno ja bi tu torbu na svom profilu prodavala za najvise cca 130 kn nekih posto je stvarno lijepa kopija. Al toliko nedostataka vidljivih i oglasena za 350 nije vrijedna. Ako je nesto skupo placeno a raspadnuto kako se moze ovdje za tolikoo novaca dalje prodavat. Cure stvarno mi nije jasno 🙄🤦‍♀️ A postoje takve kopije jedino ako su dobre kopije itd al bas je bezobrazna....
2020 02 06
> Barb18: > Znači gledam i ne vjerujem što su ljudi sve sposobni i hrabri uvalit 🙄 > NakitNikolina sad cu ti malo upast u temu! Danas sam imala jednu toliku bezobraznu situaciju na krpicama... naime jako mi se svidala jedna torbica gucci like, mini vidi se da je nošena ,još je k tome napisano bilo u opisu da je zatvarač potrgan. Cura oglasila torbicu za 350 kn s navodom da je kopiju platila 130 eura (moš mislit) .. javila sam se i ponudila 200 kn, a cura mi toliko bezobrazno napisala Doviđenja da sam ostala u soku kakvih sve ljudi ima. Stvarno san se zaljubila u torbicu i dobra srca joj ponudila 200 kad odma blam. Svaki ima svoju cjenu, i svaka roba svog kupca, ja sam osobno uvijek za dogovore a ovo me izbacilo iz takta. Realno ja bi tu torbu na svom profilu prodavala za najvise cca 130 kn nekih posto je stvarno lijepa kopija. Al toliko nedostataka vidljivih i oglasena za 350 nije vrijedna. Ako je nesto skupo placeno a raspadnuto kako se moze ovdje za tolikoo novaca dalje prodavat. Cure stvarno mi nije jasno 🙄🤦‍♀️ Cura vam je na to što ste joj ponudili skoro upola manji iznos od onog koji traži za svoj artikal rekla 'Doviđenja!' i vi ste zbog toga u šoku?! Hoćete li mi, molim vas, objasniti što je tu šokantno i bezobrazno?
2020 02 06
> Barb18: > NakitNikolina sad cu ti malo upast u temu! Danas sam imala jednu toliku bezobraznu situaciju na krpicama... naime jako mi se svidala jedna torbica gucci like, mini vidi se da je nošena ,još je k tome napisano bilo u opisu da je zatvarač potrgan. Cura oglasila torbicu za 350 kn s navodom da je kopiju platila 130 eura (moš mislit) .. javila sam se i ponudila 200 kn, a cura mi toliko bezobrazno napisala Doviđenja da sam ostala u soku kakvih sve ljudi ima. Stvarno san se zaljubila u torbicu i dobra srca joj ponudila 200 kad odma blam. Svaki ima svoju cjenu, i svaka roba svog kupca, ja sam osobno uvijek za dogovore a ovo me izbacilo iz takta. Realno ja bi tu torbu na svom profilu prodavala za najvise cca 130 kn nekih posto je stvarno lijepa kopija. Al toliko nedostataka vidljivih i oglasena za 350 nije vrijedna. Ako je nesto skupo placeno a raspadnuto kako se moze ovdje za tolikoo novaca dalje prodavat. Cure stvarno mi nije jasno 🙄🤦‍♀️ Ne da ju kao da je original.😂 Mene bi bilo sram osteceno prodat za tolke novce. I jos je kopija.
2020 02 08
Koliko ja vidim pola oglašene robe na krpicama je ili za smeće ili za dat u karitas. Ne kužim kako ljudi mogu prodavati nesto sto je toliko iznoseno i pohabano. Zaboga miloga zene necete se obogatiti na krpicama.
2020 02 11
Što se klamanja traperica tiče, ovo je novi level bezobraznosti. A što se tiče “Hvala, doviđenja”, možda s njene strane nije bio najpristojniji odgovor, makar mi ne znamo šta vam je točno napisala. Napominjem da ne znam kako izgleda torbica, nisam ju vidjela, niti znam cijenu koju je ona platila. Dat ću primjer koji se meni dogodio; platila sam haljinu 1500 kn, te ju ovdje prodavala za 400 kn, na šta mi je jedna djevojka ponudila 150 kn. Ja sam, kao i vi sad, bila šokirana. Naravno, za neke stvari pristanem i na duplo manju cijenu, te mi je drago da ljudi daju svoj prijedlog cijene, ali nekad kada sam svjesna koliko “gubim”, odnosno malo dobivam, neću pristati, ali na lijep način ću reći da ne bih i zahvalila bih na upitu. Problem je što ovdje ima i puno cura koju prodaju krpice koje ne vrijede ni 20 kn, po cijeni od 300 kn, ali eto, voljela bih da uvidite kako svaka strana ima svoje viđenje situacije.
2020 02 12