Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Gdje najčešće slikate robu

Aetammmmmmm i doraos hvala vam 😊😇
2020 02 19
I još jedno, a vjerujem da je većina istog mišljenja, užasno me odbija i ne bih nikad kupila odjeću slikanu na parketu koliko god mi lijepa stvar bila... A vidjela sam milijun puta to ovdje. 🤢
2020 02 19
> doraos: > Puppi21 ima prekrasne slike, wooooow. > Ja slikam uvijek na krevetu, iako bi voljela da imam neki bijeli stolic na kojem bi mogla poslikati robu. Kupi onu plahtu s gumicom sto se nategne na krevet. Ili deku.. Ja slucajno imam neki rastezljivi materijal visak od ne znam cega, koji se lijepo nategne na krevet pa dobro ispadne, al najlakse je nakacit na vjesalicu..
2020 02 19
Aetammmmmmm i gitadevi, hvala vam! Drago mi je da se prepoznaje trud. 😊
2020 02 19
Prije sam slikala svakako, kad su sve slike nestale s oglasa slikala sam ponovo, ovaj put na vratima ormara i na krevetu
2020 02 19
> Tralala0060: > I još jedno, a vjerujem da je većina istog mišljenja, užasno me odbija i ne bih nikad kupila odjeću slikanu na parketu koliko god mi lijepa stvar bila... A vidjela sam milijun puta to ovdje. 🤢 To me apsolutno ne odbija. Zašto? Pa valjda ću oprati tu robu kad mi stigne. Šta mislite gdje se nalaze hrpe robe u dućanima, prije nego ih se izloži?
2020 02 19
> Tralala0060: > I još jedno, a vjerujem da je većina istog mišljenja, užasno me odbija i ne bih nikad kupila odjeću slikanu na parketu koliko god mi lijepa stvar bila... A vidjela sam milijun puta to ovdje. 🤢 Ja kada vidim da netko slika robu na podu ili na plocicama, odmah zaobidjem taj profil. Davno sam naletila na jednu koja robu slikala na travi u dvoristu, a dvoriste kao smetliste.
2020 02 19
> To me apsolutno ne odbija. Zašto? Pa valjda ću oprati tu robu kad mi stigne. Šta mislite gdje se nalaze hrpe robe u dućanima, prije nego ih se izloži? Operemo svakako, roba iz dućana prođe sito i rešeto, sto ruku, ali sve i da je pod najčišći na svijetu nije mi lijepo za vidjeti da se roba slika na nečemu gdje se gazi. A čisto sumnjam da netko prije svakog fotkanja ide mesti i ribati ga. Ne znam, možda pretjerujem, ali to je moje mišljenje.
2020 02 19
> Operemo svakako, roba iz dućana prođe sito i rešeto, sto ruku, ali sve i da je pod najčišći na svijetu nije mi lijepo za vidjeti da se roba slika na nečemu gdje se gazi. A čisto sumnjam da netko prije svakog fotkanja ide mesti i ribati ga. Ne znam, možda pretjerujem, ali to je moje mišljenje. Uz to, većina profila na koje sam naletila da slikaju stvari na podu, nakon majice na istom mjestu ide slika nošene obuće... Jednostavno veliko ne meni... A da se vratim na temu, isto mi je fora vidjeti neki šareni ormar - ne mora biti ista pozadina, ali da se jasno vidi koji je predmet na prodaji. Iako je sa bijelom pozadinom najpregledniji, ne mora biti uvijek “sterilno”, malo mašte je uvijek super. 😃
2020 02 19
Roba iz dućana bude bačena na pod, šutira se, po njoj se gazi.....zato je meni roba koja je na kućnom podu posve benigna.
2020 02 19
> gitadevi: > Roba iz dućana bude bačena na pod, šutira se, po njoj se gazi.....zato je meni roba koja je na kućnom podu posve benigna. S tim se apsolutno slažem. Pogotovo kad su sniženja, skidam kapu radnicama Zare i sličnih dućana.
2020 02 19
Ma najbolje na bijelo slikati :)
2020 02 19
Sto ja znam koliko puta se neciji kucni ljubimac popisao ili posrao na podu, tko je blatnjavim cizmama ili prljavim patikama tamo gacao, i tko koliko cesto dezinficira i pere taj isti pod, jednostavno mi je gadljivo vidjeti robu bacenu na pod i takvu ne bih kupila nikad.
2020 02 19
Ili na vjesalici na vratima ili na krznu Vjerujem da prodaja ide bolje kad su fotke dobre
2020 02 19
> doraos: > Sto ja znam koliko puta se neciji kucni ljubimac popisao ili posrao na podu, tko je blatnjavim cizmama ili prljavim patikama tamo gacao, i tko koliko cesto dezinficira i pere taj isti pod, jednostavno mi je gadljivo vidjeti robu bacenu na pod i takvu ne bih kupila nikad. Sad ja stvarno ne kužim da li vi ne znate ono o čemu ja govorim, a to je da je svaki kućni pod, makar ga kućni ljubimac pokakao, ili netko hodao njime u blatnjavim čizmama milijun puta čistiji i uredniji od poda u dućanu , punom prašine, dlaka, mucija, po kojem hodaju zaposlenici u jednako prljavim ili blatnjavim čizmama - njih sigurno više nego u nečijoj kući, bacaju tu robu, šutiraju je, a onda je protresu i stave na vješalice. Nije to tako samo na rasprodajama, to je uobičajeni tretman. O skladištima po kojim šibaju žohari i miševi da ne govorim, o brodovima u kojima ta roba dolazi iz kojekakvih Kina.....a vama smeta kućni pod?! ALi u dućanima kupujete i okej vam je :o ?!
2020 02 19