Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim vas mišljenje/ne mogućnost dogovora s prodavačicom/obična pošiljka vs. paket 24

> Tea8818: > “80kn” > https://www.pinkpanda.hr/proizvod/revolution-paleta-sjenila-reloaded-marvellous-mattes-eyeshadow-palette točno to. https://www.revolutionbeauty.com/uk/en/makeup/eyeshadow-palette/reloaded-palette-marvellous-mattes/1099455.html
2020 02 26
Nadam se samo da tata ne mulja s mobitelima kao kćer s paletama.
2020 02 26
> gitadevi: > Nadam se samo da tata ne mulja s mobitelima kao kćer s paletama. Tak sam si i ja pomislila čim je spomenula tatu i mobitele.
2020 02 26
Koliko nas ti treba potvrditi da tatek nije poslal "obično"? I niš te se ne *kritikuje*, samo ti se pokušava objasniti da si skroz u krivu.
2020 02 26
Ja sam se toliko naživcirala već na prvoj stranici ove teme. Najobičnije slanje oduvijek podrazumijeva obično slanje (ne preporučeno, ne hp express). Ako se prodavačica ne razumije u to, onda se raspita. Ali ne, njezin tata sve zna, kao što smo vidjeli iz priloženog. Da sam ja ta prodavačica i da imam imalo savjesti, kupcu bih vratila sve novce (i za paletu i za tu besmisleno skupu poštarinu). Ja sama nikada ne bih dopustila (čak i da sam krivo shvatila) da netko skuplje plati pt nego samu stvar. Čak da je tata slao paket i da je sve s dobrom namjerom, opet nije onako kako je dogovoreno i opet nije fer prema kupcu. Zaista, bez imalo pameti i savjesti, sramota za prodavačicu!
2020 02 26
> BabyAndy: > Vidim da me se ovdje dosta kritikuje pa da malo razjasnim neke stvari.. > Cijena palete je bila 50 kn pa sam je supustila na 30.Gospođa je rekla da želi uplatiti paletu 40 kn BEZ naglaska na poštarinu.Nije rekla da želi da ja uplatim poštarinu već je rekla samo da pošaljem običnom poštom što se podrazumjeva kao najjeftinija opcija i na nju se čeka malo duže.Tako je i bilo.Nisam bila u mogućnosti poslati sama paket pa je moj otac odnio u poštu i rekao da želi slanje najobičnijom poštom a tako je i poslano.U pošti se popuni obrazac sa opcijom odabira roka tj odabire se rok uručenja pošiljke.Odabrana je najobičnija opcija da se paket uruči do 20 sati s tim da je bilo 4 opcije ; jedna opcija je bila subotom,druga do 9 sati treća do 11 sati a cetvrta ta koju sam ja odabrala.Ja do sada svaki paket koji sam poslala,kupac je uplatio pri pruzimanju i nitko se nije nikada bunio. > Ja ne vidim razlog zašto nekoga javno kritizirati zbog poštarine s tim da je proizvod u jako dobrom stanju. osim što je vam profilna krasna, ja mislim slično-da vas uzaludno kritiziraju! Naime, šamarčina preko ušiju bila bi puno djelotvornija! Pozdravite svoga tatu, tamo iza 7 gora....
2020 02 26
> billie300: > Ne bih ni prihvatila sve novce, paleta je stvarno ono što sam platila, ali ovo s poštom nije korektno tako neoom utjerati, ona ne shvaća zaista ne vjerujem da se pravi, ma sad je gotovo i tih 50 kn za hp express jer sam platila ali 10 kn ne dam pa čisto iz principa, glupost košta Ma o čemu pričate, mora vam vratiti kompletnu poštarinu koju ste naknadno platili, mogli ste kupiti dvije nove palete za tih 90 kn.
2020 02 26
Ovo je skroz logicno, prodajes za 30 ali nezko ce ti reci evo ja nudim 40, plus cu platiti jos toliko postarinu jer zelim bas to tvoje sjenilo, iako novo dode manje nego ovo tvoje.. 😂😂 Btw. Mislim da se ovdje radi o curici, srednjoskolki, koja je odlucila usparat koju kunu ne znajuci cijene u Posti i naivno misleci da hijene iz Poste nece podvaliti najskuplju opciju.... zato drugi put, dijete drago, raspitaj se prije nego krenes nesto prodavati ili kupovati. Vrati novce od otkupnine kupcu i neka ti ovo bude skola za ubuduce!
2020 02 26
Ma da, paleta je 30kn ali kupilici je to bilo bas bezveze pa je odlucila uplatiti 40kn + 50kn za dostavu hp expresa. Daj Baby prestani se praviti blesava i vrati zeni novce za postarinu. Kaj ti treba da ti visi ime da si varalica i muljatorica. Kad ces se upisivat na faks il ces se zaposljavat pa izade tvoje ime i prezime i da se sramotis za 50kn. Strasno!
2020 02 26
> BabyAndy: > Vidim da me se ovdje dosta kritikuje pa da malo razjasnim neke stvari.. > Cijena palete je bila 50 kn pa sam je supustila na 30.Gospođa je rekla da želi uplatiti paletu 40 kn BEZ naglaska na poštarinu.Nije rekla da želi da ja uplatim poštarinu već je rekla samo da pošaljem običnom poštom što se podrazumjeva kao najjeftinija opcija i na nju se čeka malo duže.Tako je i bilo.Nisam bila u mogućnosti poslati sama paket pa je moj otac odnio u poštu i rekao da želi slanje najobičnijom poštom a tako je i poslano.U pošti se popuni obrazac sa opcijom odabira roka tj odabire se rok uručenja pošiljke.Odabrana je najobičnija opcija da se paket uruči do 20 sati s tim da je bilo 4 opcije ; jedna opcija je bila subotom,druga do 9 sati treća do 11 sati a cetvrta ta koju sam ja odabrala.Ja do sada svaki paket koji sam poslala,kupac je uplatio pri pruzimanju i nitko se nije nikada bunio. > Ja ne vidim razlog zašto nekoga javno kritizirati zbog poštarine s tim da je proizvod u jako dobrom stanju. Gospodična lažljivice, budite bar na kraju koliko toliko pošteni i vratite svom kupcu novce za poštarinu za koju ste ju ogulili. I nije tatica slao nego VI --> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/195a8820284498a782406af6476cf3ea.jpg) Ne znam zašto petljate čovjeka bezveze u ovo. Priznajte grešku i ispravite ju jer sa punim pravom gospođa ima pravo JAVNO objaviti Vaše osobne podatke na Crnu listu i karijera na ovom portalu je za Vas gotova, nećete više ništa ovdje prodati.
2020 02 26
(+) I hajmo malo logički sagledati situaciju, zašto bi kupac plaćao 2x? Prvo Vama na račun i onda kada mu paket stigne? I DA, kupac je napisao da želi običnu poštarinu uračunatu u iznos novaca koji Vam je uplaćen na račun. Sram Vas bilo!! Bolje da ste odbili suradnju nego gospođi natovarili troška više nego što paleta vrijedi. :@ P. S. Da sam na mjestu Vašeg kupca, paletu ne bih ni preuzela, pomirila bih se sa gubitkom novaca, ali zato biste VI platili duplu poštarinu da bi uopće preuzeli VLASTITU stvar nazad. Ako ne znate poslati kako treba, onda se ovim ne bavite!
2020 02 26
Btw. Iz Vašeg dopisivanje je vidljivo sljedeće: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7c9c64544e23605d0c8dc70500037eb9.jpg) Znači, cijena je u oglasu spuštena na 30 kn, a kupac se ponudio platiti 40 jer tih 10 kn bi služilo kao podmirenje troškova slanja (poštarine). I sa prepiske se vidi da ste Vi pristali na cijenu 30 kn + poštarina i rekli da ćete poslati običnom poštom. A obična pošta ne podrazumijeva KOMBI dostavu, svašta... I da, u sljedećim porukama poslali ste podatke za uplatu da biste na vlastiti račun u banci primili tih 40 kn od Vašeg kupca od čega je bio dogovor da se podmiri 10 kn za poštarinu, a 30 kn bi Vama ostalo. Prema tome, kupac nakon uplate ne bi imao dodatnih troškova jer je podmirio u istom trenutku i traženu cijenu stvari i poštanske troškove.
2020 02 26
Sad zahvaljujem svima koje ste imale toliko živaca skupa s nama, ja stvarno nisam tip da ću grabiti od nekoga nešto a nažalost sam tip da ću svoje često ispustiti jako lako, budući da imam podršku, upravu ste, treba mi vratiti novac za tu poštarinu, ne mora mene koštati ničije neznanje. Pa sad, koliko je spremna na to vidjet ćemo, ako ne, tu je crna lista i sve što ste rekle
2020 02 26
Ma mislim da mala niš ne kuži, ne vrijedi se truditi s objašnjavanjem više ,:(
2020 02 26
> billie300: > Sad zahvaljujem svima koje ste imale toliko živaca skupa s nama, ja stvarno nisam tip da ću grabiti od nekoga nešto a nažalost sam tip da ću svoje često ispustiti jako lako, budući da imam podršku, upravu ste, treba mi vratiti novac za tu poštarinu, ne mora mene koštati ničije neznanje. Pa sad, koliko je spremna na to vidjet ćemo, ako ne, tu je crna lista i sve što ste rekle Čudim se kako joj još niste negativnu ostavili. :o
2020 02 26