Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim vas mišljenje/ne mogućnost dogovora s prodavačicom/obična pošiljka vs. paket 24

> billie300: > Sad zahvaljujem svima koje ste imale toliko živaca skupa s nama, ja stvarno nisam tip da ću grabiti od nekoga nešto a nažalost sam tip da ću svoje često ispustiti jako lako, budući da imam podršku, upravu ste, treba mi vratiti novac za tu poštarinu, ne mora mene koštati ničije neznanje. Pa sad, koliko je spremna na to vidjet ćemo, ako ne, tu je crna lista i sve što ste rekle Dobro ste rekli, za ovo treba par tona živaca...
2020 02 26
Ne pravi se grbava, vrati ženi pare. I ubuduće prije nego kreneš lagati dobro razmisli što ćeš napisati da se ne zapetljaš u toliko laži
2020 02 27
Razumije ona vrlo dobro sve samo se pravi luda jer je misli da će se tako izvući. Vrati ženi novce :@
2020 02 27
Ovo je ludo... Billie300 svaka cast na zivcima ja ne znam dal bih mogla ovo probaviti!😁😁
2020 02 27
Uvijek je neko drugi problem. Kog briga sto je tata slao(a i to sumnjam uopce da je istina),u poruci ste joj lijepo naveli da je 10kn za postarinu i ne znam kako samo misli da smo mi svi u krivu,a ona u pravu. U svakom slucaju treba je stavit na crnu listu ako ne vrati novce tako da za ubuduce svi znaju sa kim imaju posla. Ovo ovdje stvarno postaje sve gore iz dana u dan.
2020 02 27
bože glupače.. naravno da ti je poslala najskupljom opcijom, i to još na tvoj račun (plaća primatelj) Nemoj preuzeti nek se vrati pa će si možda razmislit kak će slat idući put edit: billie svaka čast na utrošenoj energiji :)
2020 02 27
Ajme, snervirala sam se samo čitajući ovo. Čak su i dogovori s todlerićima lakši i brži od ovoga, najozbiljnije jesu. Mislim da je bolje kontaktirati roditelje i s njima riješiti problem jer sumnjam da će se s ovim curetkom uspjeti išta riješiti. U krajnjoj liniji, njihov je propust što malenu nisu naučili elementarnoj odgovornosti kad su joj dali pristup internetu pa neka onda i snose troškove toga.
2020 02 27
Dakle, nisam ostavila negativnu valjda sam anđeo, do zadnjeg trena vjerujem u riječi i dogovor. Najposlije je shvatila da je pogriješila i kaže kako iskreno nije znala, u što od početka i pokušavam vjerovati. Prihvatila je nadoknaditi meni troškove poštarine (onih 47kn) a ja sam obećala da neću objavljivati njene podatke (ili od tate, preko njega je išlo) nigdje. Povratnu informaciju će bez obzira na sve dobiti . Na podršci, savjetima i poukama njoj vam se opet zahvaljujem. Javim vam "sretan svršetak" - ako ga bude
2020 02 27
Kad sam krenula ovo citat doslo mi je da smazem pola kutije normabela
2020 02 27
> PetraRuzic: > Kad sam krenula ovo citat doslo mi je da smazem pola kutije normabela :')
2020 02 27
Imala sam slicne suradnje gdje mi je doslo da kazem da mi da mamu ili nekog starijeg jer ima cura koje sve znaju o modi ali o zivotu uopce jako malo ali sam kupila super stvarcice,pokusaja prevare nije bilo pa sam ustrajala :)
2020 02 27
hahahahahaha meni je ova poruka PREJAKA ^^ Plačem od smijeha. :') Ne vjerujem koliko nepismenosti, nedostatka opće kulture i općenito pojma o životu. Vjerujem da je ovo jako jako mlada osoba pa se zaista ne razumije u cijene i opcije slanja paketa ali to ju ne opravdava. Vrati ženi novce i ne sramoti se za tu mizeriju.
2020 02 27
Znači uplatili ste 40 kn za proizvod i slanje i onda Vam ženska pošalje paletu Paketom24 uz pouzeće tj. morate platiti troškove slanja s tim da ste joj za troškove slanja upaltili 10 kn i zahtjevali slanje obično poštom?!?!? Ako sam dobro skontala. Ovo još nisam nikad čula, ali očito da je nova ovdje i tek je počela sa prodajom/slanjem pa računam to kao početnička greška - bilo bi korektno da vrati novac jer je očito da je ona pogriješila što je OK, ali nikako ne bi bilo OK da sotane na ovome.
2020 02 27
Ljudovići, čitajte prethodne stranice. Sve je riješeno, a vii dalje dajete prijedloge kako riješiti ,:)
2020 02 27
Platila sam 30 kn paletu, a rekla sam joj poslat ću 40 kn ako možete poslati običnom poštom. To je njoj odgovaralo, čak je u razdvojenoj poruci napisala samo "Može običnom poštom". Vidjeli ste da je kasnije tvrdila da joj nisam rekla da bi ona tu poštu trebala platiti odmah kad šalje. Ovako ja mislim: na paketu je pisalo "PLAĆA PRIMATELJ" (inače takav paket prvi put i vidim, hvalabogu i nedajboženikome :)), ona nije poslala po dogovoru, jer je čekala moju uplatu dan - dva, tri, - da kad joj uplatim ako može šalje isti dan, naravno tolerira se i sutradan, preksutra maksimalno. Platila sam joj utorkom, ovo paket 24 je stiglo u ponedjeljak. Nakon što sam joj poslala potvrdu o plaćanju rekla je šalje poslijepodne. Što ona nije napravila. Pa nije ni sutra. Pa nije ni preksutra vjerojatno. E onda tu nastupa tata. Njega je pretpostavljam poslala u poštu i rekla pošalji najobičnijom poštom a vjerojatno ga je možda jedva i ulovila za tu radnju jer kasni, već je odmaklo i par dana, ili tko zna što, jer očito nije bio upućen da je on trebao i platiti pošti. Onda je na licu mjesta skemijao to meni poslati čim prije, ne zove se uzalud express pa je to ispalo tako kako je ispalo. Ovo sve skupa je televisa presenta, moja vi, hvala na zanimanju. Ja sam toliko vremena uzela si razmisliti o tome da sad već razmišljam o pozadini priče gdje ona kaže da je i ona kupovala ruž za 25 kn izišlo ju sve skupa 75 i da je ona to tako prihvatila i s tim se pomirila. Ako taj dio ne laže, izgleda da se trebaju prozvati i te cure (jer spomenute su i neke čizmice, sad ne znam jel meni u inbox ili i tu) jer je valjda onda i ona prevarena. I da li se uopće može smatrati prevarom ako je netko toliko neupućen pa ga ideš oderati? Ne znam, teme su se sad razgranale i za dublju psihologiju.
2020 02 27