Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Račun za uplatu- Visa prepaid kartica

Pozz svima! Već dugo sam na Mk, uglavnom sam kupovala, sada sam nakupila podosta toga (kako to nakon selidbe obično biva, "nisam ni znala koliko toga imam" ;-) i htjela bi staviti to u prodaju... Cure drage, molim vas za info..da li koja od vas ima iskustva sa HPB (ili neka druga banka) VISA prepaid karticom? Navodno se na nju mogu primati uplate privatnih osoba!? Ima li koja da koristi slično? I da li to funkcionira?? Ako je tema već bila, ispričavam se, ima ih stvarno puno i nisam uspjela pronaći konkretan odgovor. Hvala svima unaprijed i molim vas vaša iskustva i savjet. (tekući mi je blokiran, zato ne dolazi u obzir..)
2020 02 29
Mozda na žiro račun? Ostalo sve sto sjedne na tekući pojede banka... :/ Mislim da je najbolje za takve info otići u banku
2020 02 29
Žiro se automatski blokira kad su mi blokirali tekući..uhhh! ali, hvala vam :-)
2020 02 29
Možda preko poštanske uputnice, dadnete drugoj strani svoju adresu, osoba Vam uplati preko pošte i novce Vam poštar donese na vrata, usluga košta ako se ne varam 9 kn, ako se što mijenjalo i po tom pitanju od Nove godine neka me se ispravi.
2020 02 29
Može ići uplata na prepaid , ali osim ibana najvažnije je da kupac upiše i poziv na broj računa koji ste trebali dobiti uz iban....bez tog uplata neće biti realizirana
2020 02 29
> malllaaaa: > Možda preko poštanske uputnice, dadnete drugoj strani svoju adresu, osoba Vam uplati preko pošte i novce Vam poštar donese na vrata, usluga košta ako se ne varam 9 kn, ako se što mijenjalo i po tom pitanju od Nove godine neka me se ispravi. usluga slanja novca košta ovisno koliko se novca šalje...nije isto šaljete li 100kn ili 1000kn...
2020 02 29
> malllaaaa: > Možda preko poštanske uputnice, dadnete drugoj strani svoju adresu, osoba Vam uplati preko pošte i novce Vam poštar donese na vrata, usluga košta ako se ne varam 9 kn, ako se što mijenjalo i po tom pitanju od Nove godine neka me se ispravi. Hvala, toga se uopće nisam sjetila!! 😊
2020 02 29
> Frani127: > Može ići uplata na prepaid , ali osim ibana najvažnije je da kupac upiše i poziv na broj računa koji ste trebali dobiti uz iban....bez tog uplata neće biti realizirana Znači moguće je!! Hvala vam puno što ste mi se javili, sad imam rješenje! Hvala od ❤️
2020 02 29
> Larisa37: > > Frani127: > > Može ići uplata na prepaid , ali osim ibana najvažnije je da kupac upiše i poziv na broj računa koji ste trebali dobiti uz iban....bez tog uplata neće biti realizirana > Znači moguće je!! > Hvala vam puno što ste mi se javili, sad imam rješenje! > Hvala od ❤️ Nema na čemu😍 Sretno u prodaji😊
2020 02 29
Izvadiš si addiko ili hpb prepaid karticu (NE podliježu ovrhi, provjereno iz prve ruke) i kada otvoriš tamo "račun" dobiješ točno podatke kako ti uplaćuju novac, a ti ga najnormalnije koristiš s kartice (u dućanu ili na bankomatu)
2020 03 01
> NicolBaricevic: > Izvadiš si addiko ili hpb prepaid karticu (NE podliježu ovrhi, provjereno iz prve ruke) i kada otvoriš tamo "račun" dobiješ točno podatke kako ti uplaćuju novac, a ti ga najnormalnije koristiš s kartice (u dućanu ili na bankomatu) Hvala puno na info! Već sutra ću u banku, samo da provjerim koja mi je bliže! Hvalaaa :-)
2020 03 02
imam prepaid već 7-8 godina, mama mi ju otvorila kad sam bila maloljetna jer je to bio jedini način da imam karticu... odlična je. ne plaća se ništa mjesečno i ako imaš npr blokiran račun, prepaid kartica NEĆE bit blokirana, znači nije povezana ni na jedan način s tvojim tekućim računom. mane su joj što se novac ne može podić u poslovnici već samo na bankomatu i to što ne možeš imat mobilno bankarstvo, tj ne možeš s nje ništa uplaćivat internetom. također nema vlastiti iban već ima jedan malo drugačiji broj koji možeš dobit u banci i preko tog broja ti mogu drugi uplaćivat novac. inače sve ostalo s njom radiš normalno - plaćaš na netu, u dućanu, dižeš novac itd.
2020 03 10
> Frani127: > Može ići uplata na prepaid , ali osim ibana najvažnije je da kupac upiše i poziv na broj računa koji ste trebali dobiti uz iban....bez tog uplata neće biti realizirana prepaid kartica NEMA iban već se daje iban banke i modul (modul je za svakog drugačiji, po tome znaju na čiju karticu poslat uplatu). modul za moju prepaid izgleda ovako; 05 107922077-2050034598 (izmjenila sam neke brojeve ali tako izgleda) :) nadam se da je od pomoći!
2020 03 10
> mintyblue: > > Frani127: > > Može ići uplata na prepaid , ali osim ibana najvažnije je da kupac upiše i poziv na broj računa koji ste trebali dobiti uz iban....bez tog uplata neće biti realizirana > prepaid kartica NEMA iban već se daje iban banke i modul (modul je za svakog drugačiji, po tome znaju na čiju karticu poslat uplatu). > modul za moju prepaid izgleda ovako; > 05 107922077-2050034598 > (izmjenila sam neke brojeve ali tako izgleda) :) > nadam se da je od pomoći! Hvala puno, puno!
2020 03 30