Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Aktivni profili, a ne odgovaraju

Evo nek mi neko objasni zar je tako teško odgovoriti na upit kupca, mislim ako već prodaješ neke artikle onda se podrazumijeva da odgovoriš kupcu ako je zainteresiran da kupi tvoj artikl. Onda nemoj objavljivati i obriši račun. Aktivnost se jasno vidi, da si aktivan pred pol sata, dva sata...
2020 03 02
Pozz,mailovi ne dolaze ,da bi se vidjela poruka mora se uci u razgovore,mozda je i to jedan od razloga ne javljanja
2020 03 02
Joooj prije par mjeseci sam i ja pokrenula tu temu jer sam bila užasno nazivcirana zbog toga. Mislim da nije do mailova, ja sam znala vec dogovorit kupnju (i zatrazim IBAN) i onda mi se prodavac prestane javljat, vidim da je aktivan i tako bi dani prolazili, artikl stoji na prodaju, a prodavac se nece javit... ma katastrofa, najradije bi negativnu dala za to. Ili posaljem nekoliko upita za istu stvar i bas nikad ne odgovori.. evo ne znam stvarno ali opca (ne)kultura.
2020 03 03
Meni kada profili s 0 povratnih ne odgovaraju, a predlozim primopredaju, odma budu sumnjivi i najradje bi ostavila neutralnu cisto za oprez A najjace mi je kad se jave nakon 15-20-30 dana i odgovore na upit koji sam prekrizila davnih dana😅
2020 03 03
Mislim da se ne vidi jasno kad si aktivan ili da si bio aktivan prije pol sata, sat. Npr. kad pogledam profile koje pratim, piše mi da su svi aktivni. Uvijek. Također, događalo se da mi žena odgovori na poruku prije pol sata, sat, a piše joj na profilu da se nije ulogirala od prekjučer. Ne funkcionira to baš kako bi trebalo.
2020 03 03
Zbog dosta faktora ovdje, rijetko što kupujem.
2020 03 03
Nesto ne stima s krpicama,saljem poruke ulogiranim korisnicama,a ni jedna ne odgovara,alooo uprava reagirajte!!!
2020 03 03
> Ljube11: > Nesto ne stima s krpicama,saljem poruke ulogiranim korisnicama,a ni jedna ne odgovara,alooo uprava > reagirajte!!! također ne funkcionira ništa
2020 03 04
Evo curke da se i ja javim, obavila sam suradnju, prodala sam nesto jednoj curi, javila je da je sve u redu. Napisala sam joj poruku da sam joj ostavila povratnu i da ostavi i ona meni kad stigne, i otada ni a ni b od nje, ni povratne ni nista. Da napomenem, to je korisnica koja ima preko 100 povratnih, nije da je nova pa ne zna, bila je ulogirana vise puta tako da je sigurno vidjela moju poruku a i povratnu, a koliko sam vidjela nisam jedina kojoj nije ostavila povratnu nakon suradnje.. pitam se cemu to? Zar je to neki problem?
2020 03 05