Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PROFIL PREVARA STOP!

> lovefashion27: > prevarastop bi trebala posjetiti mnogo profila ovdje! Slazem se. Prosvrljala sam profilom i u cudu sam da niste prodali prsluk/haljinu koja je kostala 349 (ili 359kn🤔Uglavnom iznad 300 sigurno) i stoji savrseno. Ocito fali par tagova..
2020 03 05
> sonja90: > > lovefashion27: > > prevarastop bi trebala posjetiti mnogo profila ovdje! > Slazem se. > Prosvrljala sam profilom i u cudu sam da niste prodali prsluk/haljinu koja je kostala 349 (ili 359kn🤔Uglavnom iznad 300 sigurno) i stoji savrseno. Ocito fali par tagova.. što da kažem znate kako mi budale prodajemo inače, svake prijestupne :') možda da ga svaki sat ponovno objavim i bacim koju fotku s neta? :P
2020 03 05
> lovefashion27: > > sonja90: > > > lovefashion27: > > > prevarastop bi trebala posjetiti mnogo profila ovdje! > > Slazem se. > > Prosvrljala sam profilom i u cudu sam da niste prodali prsluk/haljinu koja je kostala 349 (ili 359kn🤔Uglavnom iznad 300 sigurno) i stoji savrseno. Ocito fali par tagova.. > što da kažem znate kako mi budale prodajemo inače, svake prijestupne :') možda da ga svaki sat ponovno objavim i bacim koju fotku s neta? :P :') Daaa! Haha Al bit ce da ni svake prijestupne ne prodamo jer je ova ta.. pisi kuci propalo ,:)
2020 03 05
1 2