Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć krpice

Poštovanje krpičarke, desilo mi se nešto čudno, naime imala sam suradnju s jednom osobom, točnije dvije, dogovor je bio slanje preporukom, kao što sam ja napravila, gospođa je prvi paket poslala obično stigao je nakon par dana, druga zamjena suradnja, pošaljem preporučeno I naglasimo opet preporuku, međutim ništa, kaže da je muž slao obično, nakon više od 10 dana ništa, preuzela je moj paket sve super, nakon par dana kad sam rekla da mi nije nista stiglo, popljuvala je moju robu, koje je mješavina kako sam naglasila za djevojčicu roba za po kući i igru i dosta nove odjeće, veliki paket, sad neznam dal je uopće poslala paket, ako je trebao se već vratiti njoj na adresu a bila sam 5 puta u pošti i ništa
2020 03 17
Znaci robu je popljuvala tek nakon sto ste joj javili da vama nije nista stiglo? Ili odmah po primitku?
2020 03 17
Sto se tice slanja, ukoliko ste imale dogovor da saljete preporuceno, a ona na svoju ruku salje obicno vec drugi put, to mi je za negativnu povratnu informaciju...
2020 03 17
> doraos: > Znaci robu je popljuvala tek nakon sto ste joj javili da vama nije nista stiglo? Ili odmah po primitku? Da nakon nekoliko dana što je primila paket i javila sam da mi nije ništa stiglo, a prva suradnja je bila OK, paket je stigao nakon 4 dana , a druga užas, iako ni prvo nije poslano preporučeno po dogovoru
2020 03 17
Iako dosad nisam ostavila nijednu povratnu negativni mislim da je vrijeme, u zadnje vrijeme katastrofa, od ne odgovaranja na poruke pa do ono mjerenja uzduž i poprijeko pa ne javljanja, bar može hvala ne odgovara, doviđenja, sve skupa mislim da ću ugasiti profil radi ovakvih,
2020 03 17
Zbog slanja dva puta protivno dogovoru je vec za negativnu ocjenu. A posto vam je rekla da roba ne valja tek nakon sto ste rekli da vi niste nista dobili, sumnjam na laz i pokusaj prevare i da sebe ogradi. O kojoj korisnici je rijec? Stavite link.
2020 03 17
> doraos: > Zbog slanja dva puta protivno dogovoru je vec za negativnu ocjenu. A posto vam je rekla da roba ne valja tek nakon sto ste rekli da vi niste nista dobili, sumnjam na laz i pokusaj prevare i da sebe ogradi. O kojoj korisnici je rijec? Stavite link. Jaxa zaprešić
2020 03 17
> doraos: > Zbog slanja dva puta protivno dogovoru je vec za negativnu ocjenu. A posto vam je rekla da roba ne valja tek nakon sto ste rekli da vi niste nista dobili, sumnjam na laz i pokusaj prevare i da sebe ogradi. O kojoj korisnici je rijec? Stavite link. Jaxa zaprešić
2020 03 17
> doraos: > Zbog slanja dva puta protivno dogovoru je vec za negativnu ocjenu. A posto vam je rekla da roba ne valja tek nakon sto ste rekli da vi niste nista dobili, sumnjam na laz i pokusaj prevare i da sebe ogradi. O kojoj korisnici je rijec? Stavite link. Jaxa zaprešić
2020 03 17
Vidim da ima malo više od 20 pozitivnih Al I negativnih
2020 03 17
Ne mogu naci profil. Kopirajte link tog profila ovdje.
2020 03 17
jaxazapresic30
2020 03 17
https://mojekrpice.hr/jaxazapresic30-291134 Vidi joj se iz povratnih da je neka muljatorica u pitanju. Neka vam posalje vasu robu nazad i ostavite joj negativnu. Stavite ovdje njezine podatke, s obzirom da je vec muljala, da ju se moze napokon staviti na crnu listu.
2020 03 17
> doraos: > https://mojekrpice.hr/jaxazapresic30-291134 > Vidi joj se iz povratnih da je neka muljatorica u pitanju. Neka vam posalje vasu robu nazad i ostavite joj negativnu. Stavite ovdje njezine podatke, s obzirom da je vec muljala, da ju se moze napokon staviti na crnu listu. Problem je što ih nemam više, slala mi je wap kad sam slala paket, I gčupača izbrisala poruke sa podacima i svim,
2020 03 17
> ankicabanankica: > > doraos: > > https://mojekrpice.hr/jaxazapresic30-291134 > > Vidi joj se iz povratnih da je neka muljatorica u pitanju. Neka vam posalje vasu robu nazad i ostavite joj negativnu. Stavite ovdje njezine podatke, s obzirom da je vec muljala, da ju se moze napokon staviti na crnu listu. > Problem je što ih nemam više, slala mi je wap kad sam slala paket, I gčupača izbrisala poruke sa podacima i svim, A robu je kao bacila, bar je rekla da ne valja,izbrisala sam sve poruke tako da nemam nego par tu s krpica poruka
2020 03 17
1 2