Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Potres u Zagrebu

> trouhgmyeyes: > Želim svima svako dobro, da ste živi i zdravi i pazite na razmak. Samo djelić "neprenešenog". > https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2898946463559604&id=100003328363533 To je to na što sam ja ukazivala u ovoj temi🙏❤️ Ali neki imaju glupe komentare o traženju tektonskih ploča.....
2020 03 23
Jao,da istina uopće to nisu ni naveli a kamoli prikazali ,držite se ljudi svi pogođeni potresom i virusom.Kod nas je još ok, ali ih ima u samoizolaciji dosta, nadam se da će biti odgovorni....
2020 03 23
Svima nam je isto...nikako zaspati..stalno čujem tutanj od potresa.. <3 Moramo izdržati..
2020 03 23
Probudilo me iz sna.Bilo je stravičnoj. Cijeli dan me bio strah.Noćas slabo spavala.Samo je dio prikazan od jučer u medijima i društvenim mrežama.Slika Petrovo obišla je sve drustvene mreže. Tako je bilo ispred svake bolnice a ne samo u Petrovoj.Moj sin je odradio umjesto 12h smjenu od 17h u kbc Rebru.Sve pacijente su evakuirali i bili nekoliko sati vani na niskoj temperaturi s njima goli i bosi.Palili su auta i bebe držali unutra od hladnoće.Oko podne su ih ponovode vratili u sobe i tek.je onda došao kući od noć prije kad je otišao u nocnu.Skidam kapu i naklon do poda svim zdravstvenim djelatnicima u ovako teškim i stresnim situacijama daju sve od sebe.Žao mi je svih ljudi koji su ostali bez svojih domova-ne ponovilo se nikad i nigdje.Preživili smo i prije i sada ćemo prebroditi koronu i potres.
2020 03 23
Uzas jedva glavu spasili sa 4 kata cijela se zgrada ljuljala a tek tutnjava parala uha 😔 sve se razbilo u stanu ...na rubu zivcanog sloma 😭😭😭
2020 03 23
Drage moje, ovo je tragedija da srce doslovno zaboli. Mislim da Zagreb i okolica više neće biti ista. Koliko sam shvatila, puno zgrada i kuća će morati biti srušene, a ljudima cjeloživotni trud poništen. Živjeti se dalje jednostavno mora. Vjerujem da je to strašno teško. No, ne mogu zamisliti bol tih roditelja koji su danas izgubili dijete. Potres se okomio na cijeli grad i šire, a... Pretužno, ne mogu dalje ni pisati. Bože, daj im snage.
2020 03 23
U molitvama za sve Vas... cuvajte se... ZAGREB U ❤️
2020 03 24
Drage cure, ja sam u nedjelju ujutro mislila da je smak svijeta. Doslovno. Ne želim to nikad nikome da proživi, a nažalost nas je puno proživjelo. I na sreću preživjelo (sućut obitelji curice :( ) Prvu noć nisam ništa spavala, ovu sad nešto jesam. Po prirodi sam paničar makar sam dobro reagirala i izašla van. Ali kad čitam da je npr. prije par god u Indoneziji bio jak potres, pa par dana kasnije još jači i onda još dva takva- skamenim se od pomisli. Nadam se da to ipak neće biti tako. Držite se, čuvajte sebe i svoje, sve bude u redu ❤️
2020 03 24
Jos uvijek drhtim na svaki zvuk. Jedva sam se udostojila skuhati rucak, strah me da u sred rada s plinom ne krene opet... Strah me i klizista tla, raspucalo se sve oko kuce, smrskan auto, raspucana kuca mojih roditelja, koji su preselili u pomocni objekt, a brat i sestra morali van grada, jer nema dovoljno mjesta za sve u pomocnom objektu. Ne znam.. samo da sve prestane vise podrhtavati (jutros me probudio onaj u 7:15) ... PTSP
2020 03 24
Čuvajte se svi, molim vas! Ni ja od tad ne spavam, iako stvarno imam sreću da jedino što je nastradalo su moji živci. Pretužna sam zbog djevojčice i ne mogu zamisliti tu bol roditelja i bližnjih. Ali eto, mi drugi smo preživjeli i sad moramo dalje. Teško je vjerovati da se ovo više neće ponoviti, kad nam nikome nije bilo ni na kraj pameti da bi se ovo moglo dogoditi, i to još takve jačine. Ali eto, s druge strane, iako je ovo igra živaca, ipak možemo imati spremljenu torbu kraj vrata za ne daj Bože i malo više znamo kako se treba ponašati ako se ponovi.
2020 03 24
Živim blizu Britanca i samo ću reci da cemo traume od potresa svI vuci još jako dugo. Ne pomaze ni to šta svakodnevno i dalje osjećamo podrhtavanje i lagane potrese. Situacija sama po sebi je bas losa, ne pomaze ni to šta smo zatvoreni svi doma, a ni ovaj snijeg u proljeće. Loše je, ali svi mi ćemo nekako nastaviti normalno živjeti nakon svega ovoga. I materijalna šteta i sve je ništa u usporedbi sa gubitkom života. Zato nemamo pravo nitko previše kukati, jer smo živi i zdravi. Tužno je obitelji koja je izgubila svoje dijete u tom potresu. ♥️🙏🏻. Iz ovoga svega ćemo izići kao drugačiji ljudi, nadam se svi. Neke ljude nakon corone i potresa vise nikad neću gledati istim ocima nažalost, jer su pokazali sebičnost, egoizam i sve loše strane koje nemamo priliku vidjeti u normalnim okolnostima. Kad sve ovo skupa završi, mislim da ćemo puno vise uživati u pogledu u sunce, more, stablo... Prvo šta ću napraviti kad završi sve ovo je otići negdje di nema vise od 20 kuća i zuriti u sunce, sumu i more...sa svojom obitelji. I smijati se, puno se smijati, svemu se smijati, pa nek kažu vidi je ata je prolupala, čemu se smiju. Smijem se životu koliko je lijep, eto čemu. Nikakva pijanstva niti materijalne stvari kako puno ljudi piše. Samo želim svoj stari život i sve one svoje tako male probleme prije svih ovih sranja, jer sve je bilo tako lijepo i toliko nestvarno savršeno. #ostanidoma još samo malo. Možemo mi to ♥️
2020 03 25
♥️> Angel27: > Živim blizu Britanca i samo ću reci da cemo traume od potresa svI vuci još jako dugo. > Ne pomaze ni to šta svakodnevno i dalje osjećamo podrhtavanje i lagane potrese. Situacija sama po sebi je bas losa, ne pomaze ni to šta smo zatvoreni svi doma, a ni ovaj snijeg u proljeće. > Loše je, ali svi mi ćemo nekako nastaviti normalno živjeti nakon svega ovoga. I materijalna šteta i sve je ništa u usporedbi sa gubitkom života. Zato nemamo pravo nitko previše kukati, jer smo živi i zdravi. > Tužno je obitelji koja je izgubila svoje dijete u tom potresu. ♥️🙏🏻. > Iz ovoga svega ćemo izići kao drugačiji ljudi, nadam se svi. > Neke ljude nakon corone i potresa vise nikad neću gledati istim ocima nažalost, jer su pokazali sebičnost, egoizam i sve loše strane koje nemamo priliku vidjeti u normalnim okolnostima. > Kad sve ovo skupa završi, mislim da ćemo puno vise uživati u pogledu u sunce, more, stablo... > Prvo šta ću napraviti kad završi sve ovo je otići negdje di nema vise od 20 kuća i zuriti u sunce, sumu i more...sa svojom obitelji. I smijati se, puno se smijati, svemu se smijati, pa nek kažu vidi je ata je prolupala, čemu se smiju. Smijem se životu koliko je lijep, eto čemu. > Nikakva pijanstva niti materijalne stvari kako puno ljudi piše. > Samo želim svoj stari život i sve one svoje tako male probleme prije svih ovih sranja, jer sve je bilo tako lijepo i toliko nestvarno savršeno. > #ostanidoma još samo malo. Možemo mi to ♥️
2020 03 25
<3
2020 03 26
Kako ste mi danas? Kod mene još drmnulo oko 12h, blizu sam epicentra 😓
2020 03 26
Još uvijek trzam na svaki šum..jutros san osjetila onaj u 7:10,spremala se za posa kad se zatreslo..užas
2020 03 26