Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Aparatić u doba korone

Pozdrav drage moje, Naime, stavila sam aparatić na zube u 1.mjesecu, terapija je išla normalno do 3.mjeseca, odnosno do ovoga svega što nam se sada dešava. Moja zubarka (inače privatnik), niti me zove, niti ima naznaka da će me zvati. (uredno sam platila aparatić na početku terapije 15.000kn). Prošlo je više od mjesec dana od zadnjeg zatezanja aparatića, i to je to. Znam da zubari ne smiju raditi, ali je li terapija za aparatić iznimka? Je li netko možda u sličnoj situaciji? :,'(
2020 04 03
Ja sam bila za izmjeni zice taman prije zabrane, sad bi trebala 15og opet. Ali takoder ne vjerujem da ce me primit. Jer bi to znacilo da radi normalno...sto nije preporucljivo
2020 04 03
> Entoni: > Pozdrav drage moje, > Naime, stavila sam aparatić na zube u 1.mjesecu, terapija je išla normalno do 3.mjeseca, odnosno do ovoga svega što nam se sada dešava. Moja zubarka (inače privatnik), niti me zove, niti ima naznaka da će me zvati. (uredno sam platila aparatić na početku terapije 15.000kn). > Prošlo je više od mjesec dana od zadnjeg zatezanja aparatića, i to je to. > Znam da zubari ne smiju raditi, ali je li terapija za aparatić iznimka? > > Je li netko možda u sličnoj situaciji? :,'( Ja sam sada i bila sam u slicnoj situaciji, naime u teudnoci kako sam cuvala trudnocu nisam 5 mjeseci isla na zatezanje,jer bi mi i najmanja bol i naprezanje ocistila bebu, tako nisam smila,nakon toga normalno zatezanje opet, i sad nam je corona a i usput trudna sam opet, zica vam stoji normalno, samo morate četkati redovno i čistiti, je da nema nekog efekta ako ne idete na zatezanje al proći ce i ovo pa cete ići, morate se samo strpiti, ja sam ušla ajmo reću završnu fazu s aparatićem al ko zna dokad cu ga još nositi jer i sad ne smijem na zatezanje 🙄 da imam neke rječi utjehe i nemam baš, samo strpljivo, bolje čekati nego pokupiti zarazu
2020 04 03
Stomatolog mi je dao četku i tekucinu za ispiranje ,imate uzeti u ljekrnoj pitajte, i četka je ona posebna vjwrujem da vam je stomatolog dao za 15000 kuna 🤣, malo smješna cjena ,ja nosim gprnju samo i 5200 kuna me izašla ,isto privatnik , znam dosta ljudi koji su platili preko 10000 kuna za isto, užas
2020 04 03
Što Vi ne nazovete jednostavno zubarku i ne pitate ju? sigurna sam da će Vas uputiti u daljnje postupke.
2020 04 03
Evo i meni su danas otkazali termin, al nema veze...nece ni ova situacija trajati vječno. Ako propustite termin, ništa se nece desiti.
2020 04 03
Meni kćer nosi i isto nema kontrola do daljnjeg. Uzela sam ekstra gumica s kojima nateže da si barem to mijenja redovito.
2020 04 03
Hvala puno na odgovorima.... Zeznuta je situacija.. Eto jedino lose u svemu tome sto se moze dogoditi je produze tak trajanja terapije odnosno nosena aparatica. Ali bolje i to nego da se, ne daj Boze lose dogodi. Onda samo redovita higijena i sve ce biti okej. 🤷‍♀️
2020 04 03
nikog od doktora nije briga više za ništa, osim ako netko ima koronu i da je težak slučaj tek onda vas primaju na obradu sve druge bolesti sad ne postoje osim korone i to teške korone prijatelj je operirao ruku i trebao bi rehbilitaciju i vježbe, pa ništa od toga, na kraju će ostat s nepokretnom rukom radi toga što se doktori boje korone a dalje bolje da ne pričam stvarno žalosno koliko su zanemarili sve ostale bolesne ljude...jedna bakica živi sama, teško bolesna, nema nikog i patronažna koja joj je dolazila joj je otkazala posjete radi kao korone, doktorica jedva da joj je odlučilaa doći dati inekciju protiv bolova, u dom je neće primiti jer sad trenutno ne primaju nove korisnike radi korone, može i umrijeti niko neće mariti
2020 04 03
> tratinchica123: > nikog od doktora nije briga više za ništa, osim ako netko ima koronu i da je težak slučaj tek onda vas primaju na obradu > sve druge bolesti sad ne postoje osim korone i to teške korone > prijatelj je operirao ruku i trebao bi rehbilitaciju i vježbe, pa ništa od toga, na kraju će ostat s nepokretnom rukom radi toga što se doktori boje korone > a dalje bolje da ne pričam stvarno žalosno koliko su zanemarili sve ostale bolesne ljude...jedna bakica živi sama, teško bolesna, nema nikog i patronažna koja joj je dolazila joj je otkazala posjete radi kao korone, doktorica jedva da joj je odlučilaa doći dati inekciju protiv bolova, u dom je neće primiti jer sad trenutno ne primaju nove korisnike radi korone, može i umrijeti niko neće mariti Upravo to, ja sam jučer išla na kontrolu kod ginekologa, jedva me.primili, morala sam zvati doktoricu da dođe ispred doma zdravlja po mene , policija ispred, izrešetali me pitanjima, kako zašto gdje kod kojeg doktora, jel hitno , i na lraju je morala doći po mene , užasni su, covjek je čekao iapred kojemu je mama umrla starija žena , ono jel imala temperaturu ? Kako je umrla da bi razmislili hoće li ga pustiti do doktorice , žalosno
2020 04 04
Na žalost u ovim se vremenima najbolje vidi ko je kakav. Naletjela sam na svakakva ideravanja na pošti, u ljekarni i trgovini. Ljudima mora doć iz dupeta u glavu da jedni bez drugih ne funkcioniramo i eto ja sam zahvalna što mogu radit. Znam da su ljudi zabrinuti, treba se pobrinut da se opasnost svede na minimum, al prije svega najvažnije je ostat čovjek.
2020 04 04
> ProudMary: > Na žalost u ovim se vremenima najbolje vidi ko je kakav. Naletjela sam na svakakva ideravanja na pošti, u ljekarni i trgovini. > Ljudima mora doć iz dupeta u glavu da jedni bez drugih ne funkcioniramo i eto ja sam zahvalna što mogu radit. > Znam da su ljudi zabrinuti, treba se pobrinut da se opasnost svede na minimum, al prije svega najvažnije je ostat čovjek. Slažem se. Zavladalo je ludilo, ovo je otišlo predaleko, uskraćuju nam osnovna ljudska prava!
2020 04 04
Istina, svi smo nervozni i nikad se nismo susreli s ovakvom situacijom, a jos dodatno izderavanje i sirenje kaosa, stvarno nije potrebno... Eto npr, ja sam očekivala od svoje zubarke da će me nazvati i objasniti da nećemo dirati neko vrijeme aparatić, a ne ovako,... Ne znam po meni je malo neodgovorno, makar pošalji poruku ili javi... Ovako imam dojam da se i u ovim trenucima sve ZBOG PARA radi, baš tako ružno da moram reći... :(
2020 04 05
> Entoni: > Istina, svi smo nervozni i nikad se nismo susreli s ovakvom situacijom, a jos dodatno izderavanje i sirenje kaosa, stvarno nije potrebno... > Eto npr, ja sam očekivala od svoje zubarke da će me nazvati i objasniti da nećemo dirati neko vrijeme aparatić, a ne ovako,... Ne znam po meni je malo neodgovorno, makar pošalji poruku ili javi... Ovako imam dojam da se i u ovim trenucima sve ZBOG PARA radi, baš tako ružno da moram reći... :( Užas, neznam kakva je kod vas situacija , mislim da su aparatici vecinom isti, kod vase cjene 15000 je ipak precijenjeno, svaka cast ne omalovazavam niciji trud i rad, al ja to isto nosim za 5200 kuna, uvjek dobijem poruku od ortodonta na vrijeme kada sam narucena i isto tako smo dobili ppruku da se odgadaju pregledi, slažem se s vama da je bar mogla poslati poruku i javiti da znate. Ovisno u kojem ste mjestu i kako se cjene kreću al to je cisto pranje novca (i to ne malo novca) na ljudima koji taj novac krvavo zarade.Razlika je ogromna ,u splitu je rodica za svoj dala 12000 isto samo gornja, baš kradu,
2020 04 05
Moji ziher ne rade, a i ortodonti i zubari dobro zarađuju tako da moja zubarka pirma samo hitne slučajeve, a ortodont isto tako. Ja sam platila 9000kn gornju čeljust dok bi me obje koštale 20 000. Najjeftinija ponuda je bila 11 000 obje čeljusti. Bila sam kod 4 ortodonta, ovaj kojeg sam izabrala je najskuplji. Ankica, slažem se da je to skup sport, no ne bih baš uspoređivala cijene jer sam vidjela katastrofalne rezultate (po mom osobnom mišljenju). A što je isto bitno da nisu sve terapije iste. Najbitnije je da ste nakon terapije zadovoljni i da je to rješenje dugoročno. Entoni svakako nije u redu da Vas nije kontaktirala. Ja uvijek imam termin unaprijed znači on procjeni dal ce to biti za 4,6 tjedana i odmah dogovaramo sljedeći termin. I nemojte dati skinuti aparatic ako niste 100% zadovoljni
2020 04 05
1 2