Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

TISAK - povrat novca za ambalažu

Pozdrav, treba mi pomoć. Naime, imam praksu kupiti 10-20 koverti posebno i kući spakirati pakete i odnijeti na tisak , no evo prvi put jučer sam dobila onaj račun za povratak novca za kovertu prilikom idućeg slanja ( 3 kn povrata ). Naravno, ti papirići su se pomiješali i ne znam koji je račun točno za koju kovertu. Zanima me jeli svaki papir (račun) točno određen za jednu ambalažu ili mogu ga ponijeti prilikom bilo kojeg idućeg slanja? Ukoliko znate- uvelike bi mi pomogle Sretni blagdani i stojte mi dobro ;)
2020 04 11
Pozdrav! Možete papirić iskoristiti i za sljedeće slanje, jer se tako i meni bilo desilo pa sam pitala i objašnjeno mi je da isti da nije vezan za ambalažu :) Takodjer i Vama :)
2020 04 11
aaaaaa vrh! Super! Puno hvala💕
2020 04 11
Meni na kiosku ne daju da išta šaljem u kuverti što nisu dokumenti i traže da se pred njima stavi u kuvertu. :( :@
2020 04 12
Kad dođete poslati paket ako već imate kutiju onda morate priložiti i papir od kutije kako bi Vam se odbio iznos. 🥰
2020 04 12
Ma dajte.. Meni stvarno ne, ja sam na stotine paketa tako poslala- 13kn stvarno nije puno, a sigurno je. Baš mi je žao. Možda da probate na drugom tisku 😫😫😫> zanaZG: > Meni na kiosku ne daju da išta šaljem u kuverti što nisu dokumenti i traže da se pred njima stavi u kuvertu. :( :@
2020 04 12
Da da, znam. Zanimalo me samo jesu li numerirani papirići sa točno određenom kutijom jer sam ih sve pomiješala. Svakako hvala ;) > ElmaMujadic: > Kad dođete poslati paket ako već imate kutiju onda morate priložiti i papir od kutije kako bi Vam se odbio iznos. 🥰
2020 04 12
> furMadchen: > Da da, znam. > Zanimalo me samo jesu li numerirani papirići sa točno određenom kutijom jer sam ih sve pomiješala. > Svakako hvala ;) > > ElmaMujadic: > > Kad dođete poslati paket ako već imate kutiju onda morate priložiti i papir od kutije kako bi Vam se odbio iznos. 🥰 Ma nisu ne ali na racunu ako je npr kutija L mora i kutija biti fizicki L ne moze bit na racunu kuverta, a fizicki kutija M
2020 04 12