Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako izbrisati profil?

Kako se briše profil na stranici?
2020 04 12
Bok, nisam sigurna, al mislim da se to cak i ne moze napraviti. Cure koje su duze ovdje ce ti rec tocnije, al tako sam ja skuzila.
2020 04 12
mislim da se to ne moze.. izbrisite sve sto imate na profilu, zaboravite na MK i to je to 😁
2020 04 13
Može se. Morate samo poslati mail na [email protected] i u kratkom roku će Vaš profil biti izbrisan.
2020 04 13
Javite se adminu na Mojim Krpicama. Ja sam također zatražila da se moj stari profil izbriše i izbrisali su ga. 😃
2020 04 13
Dame, dobar dan. 👋🏻 Trebala bi pomoc. Zelim otvoriti temu medutim nigdje nisam nasla kako se to radi. Tko ima malo strpljenja da mi objasni bila bi jako zahvalna. 😊
2020 04 13
Pozdrav, znaci kada udete na forum, i listate na dolje imate odredene naslove tipa pomoc na stranici, informacije i slicno, te ispod toga navedene teme, i u svakom tom odjeljku imate u kantunu dolje desno broj tema koliko ih je ukupno, te tu stisnete i imat cete opciju otvaranja nove teme. Nadam se da sam pomogla🥰
2020 04 13
Hvala na pomoći. LovelyLady učinila sam to prije 3,4 dana ali nije urodilo plodom......navodno nakon taga u roku 24sata je profil izbrisan... 🤷‍♀️
2020 04 13
> Korisnickoime12: > Hvala na pomoći. > LovelyLady učinila sam to prije 3,4 dana ali nije urodilo plodom......navodno nakon taga u roku 24sata je profil izbrisan... 🤷‍♀️ Ja sam im poslala 3 puta dok mi ga nisu izbrisali. Izgleda da se tim adminima ništa ne da, pogotovo što ne radi objavljivanje oglasa cijeli dan.
2020 04 13