Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Problemi sa zelucem

Ako netko ima iskustva sa cirem/kiselinom.. Koliko ste dugo lijecili? Smije li se voziti bicikl? Sve informacije dobrodosle. Da naglasim helico bakteriju nemam. Hvala. ♡
2020 04 14
Ah imam ja problem s kiselinom,lijecim i dalje ali prirodnim putem pijem caj od dumbira 2 put na dan i popijem prije svakog obroka zlicu maslinovog ulja i trudim se da ne jedem nesto sto bi me poslije moglo kostat bolova..Smijes voziti bicikl,kretati se trcati imat neku fizicku aktivnost to je oke ja znam ponekad vjezbati tu i tamo
2020 04 15
> Teicaaaa: > Ah imam ja problem s kiselinom,lijecim i dalje ali prirodnim putem pijem caj od dumbira 2 put na dan i popijem prije svakog obroka zlicu maslinovog ulja i trudim se da ne jedem nesto sto bi me poslije moglo kostat bolova..Smijes voziti bicikl,kretati se trcati imat neku fizicku aktivnost to je oke ja znam ponekad vjezbati tu i tamo A koliko dugo lijecite? Ma joj ja sam vec luda!! Hvala na odgovoru. :)
2020 04 15
5 mjeseci,i ja sam al pomirila sam se s tim haha,nema na cemu :)
2020 04 15
Da li se kome dogada da mu se zeludac s vremena na vrijeme "strese"? Ne znam kak da objasnim. Kao da se pomakne.
2020 04 18
Ja se liječim 25 godina i još nisam izliječena 😂pomirila sam se s tim, stres je jedan faktor kiji utjece, prehrana, meni je kronični gastritis, popijem sode bikarbone, pijem dumbir i tako to, bude na faze bolje pa lošije 🤷‍♀️
2020 04 21