Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Situacija bezvezna

> Petrica1992: > > cipelitza: > > Provjeri si uplatu, jel bila na salteru il prebacila s rn, ak je ovo drugo imas iban za povrat. Ne zaboravi umanjiti iznos uplate za iznos troska transakcije. Ti imas bit na nuli, a ona nek pripazi il ne pripazi ubuduce. Not your problem. > Problem je u tome da je neka prijateljica uplatila. Pare vracas na rn s kojeg su ti uplacene. Umanjeno za trosak transakcije. Amen.
2020 04 16
Daa al neka pricekamo da vidimo koji iban ce joj ova dat i ime. Da provjerimo jel neka s CL👀
2020 04 16
Da da, shema prijateljica će uplatit, ja ću maznit robu, a onda će prijateljica okrivit prodavačicu da nije poslala plaćeno.
2020 04 16
> malllaaaa: > Da da, shema prijateljica će uplatit, ja ću maznit robu, a onda će prijateljica okrivit prodavačicu da nije poslala plaćeno. Pa da. To mi je palo na pamet.
2020 04 16
> Petrica1992: > > Chinchilla: > > Boze budala na ovim krpicama. Zeni vratite novce i dovidenja, neka se zali upravi vodovoda. Najbolje da ste ju cekali jos nekih godinu dana s uplatom > Nece da mi ostavi broj racuna na koji da uplatin nego se prepire i proziva me da se ne ponašam u skladu sa pravilima. Pa neka vam pošalje link di pišu ta pravila
2020 04 16
> Tea8818: > Ovo mi pare oni trokut prevare🤔 Mhmm bome. Jedino vrati novce na racun s kojeg je uplaceno. Kakvo vracanje na neki deseti racun. Ako nije mogla sa svojeg prvotno uplatiti kako sad moze primiti novce na njega.
2020 04 16
> Petrica1992: > Pa da. To mi je palo na pamet. Zato sam ti i napisala da povrat izvrsis na rn s kojeg si uplatu primila.
2020 04 16
Ovo miriši na prevaru. Očito je ženska htjela dobit stvar, ali pare ne dat. Provjeriti ime jel se pojavljuje na cl ili?
2020 04 16
Trazila sam popis imena i crnu listu ali nisan nasla 🤷‍♀️🤦‍♀️. Jedan period nisam bila bas aktivna na krpicama i na forumu tako da neznam di da trazin crnu listu
2020 04 17
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?usp=drivesdk
2020 04 17
> PigmyPuff: > https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?usp=drivesdk Hvala. Nema tih imena na listi pa cu vidit daljnji razvoj situacije
2020 04 17
Ako je uplatila, onda može i poslati potvrdu uplate.
2020 04 20
evo ću se ranit ako je ta ženska išta uplatila....
2020 04 21
Vratila sam curi koja je uplatila na racun pa nek se one dogovaraju :)
2020 04 21
1 2