Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Negativno iskustvo s gomez.hr

Ima li jos netko negativno iskustvo s povratom s gomez.hr? Po mom misljenju sve je u redu dok se ne treba napraviti povrat. Vratila sam dvije narudzbe i nisam dobila poveat novaca niti za jednu. Proslo je vec 2 mjeseca od kako sam poslala prvu narudzbu natrag, ali problem je sto sam poslala obicno te nemam tracking broj niti potvrdu da sam poslala. Poslala sam dosta mailova hrvatskom i poljskom gomezu i samo kazu da nisu primili pakete, a ovi iz poljske ni ne znaju engleski nego pretpostavljam da koriste google translate sto ih cini jako neprofesionalnima. Ajde da je mali iznos, ali zajedno je oko 1000 kn.
2020 04 24
Vrijednost robe je oko 1000 kn, a VI ste slali obično? :O
2020 04 24
> malllaaaa: > Vrijednost robe je oko 1000 kn, a VI ste slali obično? :O Vrh. Paket se najvjerojatnije zagubio, nemate dokaz da ste poslali, možete se žaliti Djedu Mrazu...
2020 04 24
Vrijednost dva paketa skupa je 1000 kn. Slala sam obicno jer je i postarina ovako bila skupa, 100 kn.
2020 04 24
Godinama kupujem preko interneta i vracala sam vec sto puta i uvijek obicno bez trackinga i nikad do sad nije bilo problema. Malo je cudno da su se dva paketa izgubila, ajde da je jedan.
2020 04 24