Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molba adminu

E ovako, ja znam da savršena stranica ne postoji i da se uvijek i svugdje mogu potkrasti greške. Ipak, s obzirom da sam od prodaje/kupnje na ovoj stranici odustala, a greške na stranici su sve češće molila bih admina da me ukloni s ove stranice ili da omogući brisanje profila. Ovdje je jednostavno previše kako mojih tako i tuđih podataka i više se ne osjećam sigurno s obzirom na sve što se događalo proteklih mjeseci. Imam osjećaj da se kontrola nad ovom stranicom potpuno gubi, da nismo nimalo zaštićeni i nemam više povjerenja. Ovo nije nikakav hejt ili slično, kažem, shvaćam da se greške događaju svima, ali mislim da bi bilo korektno uvesti opciju deaktivacije profila. Lp 😊
2020 04 26
Žao mi je što se stranica ne održava kako treba, koncept je super, krivo mi je kada netko poput Vas odlazi... :(
2020 04 26
> Raffaellita: > E ovako, ja znam da savršena stranica ne postoji i da se uvijek i svugdje mogu potkrasti greške. Ipak, s obzirom da sam od prodaje/kupnje na ovoj stranici odustala, a greške na stranici su sve češće molila bih admina da me ukloni s ove stranice ili da omogući brisanje profila. Ovdje je jednostavno previše kako mojih tako i tuđih podataka i više se ne osjećam sigurno s obzirom na sve što se događalo proteklih mjeseci. Imam osjećaj da se kontrola nad ovom stranicom potpuno gubi, da nismo nimalo zaštićeni i nemam više povjerenja. Ovo nije nikakav hejt ili slično, kažem, shvaćam da se greške događaju svima, ali mislim da bi bilo korektno uvesti opciju deaktivacije profila. Lp 😊 Možda da mu pošaljete poruku u inbox da obriše, možda će prije vidjeti ?
2020 04 26
> Sweetclothes: > > Raffaellita: > > E ovako, ja znam da savršena stranica ne postoji i da se uvijek i svugdje mogu potkrasti greške. Ipak, s obzirom da sam od prodaje/kupnje na ovoj stranici odustala, a greške na stranici su sve češće molila bih admina da me ukloni s ove stranice ili da omogući brisanje profila. Ovdje je jednostavno previše kako mojih tako i tuđih podataka i više se ne osjećam sigurno s obzirom na sve što se događalo proteklih mjeseci. Imam osjećaj da se kontrola nad ovom stranicom potpuno gubi, da nismo nimalo zaštićeni i nemam više povjerenja. Ovo nije nikakav hejt ili slično, kažem, shvaćam da se greške događaju svima, ali mislim da bi bilo korektno uvesti opciju deaktivacije profila. Lp 😊 > Možda da mu pošaljete poruku u inbox da obriše, možda će prije vidjeti ? https://mojekrpice.hr/forum/t/266157/obavijest-ne-moze-slika-s-neta-u-kolazu
2020 04 26
> Tanči14: > > Sweetclothes: > > > Raffaellita: > > > E ovako, ja znam da savršena stranica ne postoji i da se uvijek i svugdje mogu potkrasti greške. Ipak, s obzirom da sam od prodaje/kupnje na ovoj stranici odustala, a greške na stranici su sve češće molila bih admina da me ukloni s ove stranice ili da omogući brisanje profila. Ovdje je jednostavno previše kako mojih tako i tuđih podataka i više se ne osjećam sigurno s obzirom na sve što se događalo proteklih mjeseci. Imam osjećaj da se kontrola nad ovom stranicom potpuno gubi, da nismo nimalo zaštićeni i nemam više povjerenja. Ovo nije nikakav hejt ili slično, kažem, shvaćam da se greške događaju svima, ali mislim da bi bilo korektno uvesti opciju deaktivacije profila. Lp 😊 > > Možda da mu pošaljete poruku u inbox da obriše, možda će prije vidjeti ? > https://mojekrpice.hr/forum/t/266157/obavijest-ne-moze-slika-s-neta-u-kolazu Obrisat ću, hvala 😉
2020 04 26
Koliko ja znam, nije moguće obrisati profil na krpicama. Slažem se da bi opcija brisanja profila trebala biti dostupna, pogotovo nakon što su se na slikama pojedinih artikala pojavili bankovni podaci i adrese, ali mislim da o tom ne odlučuje admin. Šteta što odlazite u svakom slučaju.
2020 04 26
Moguće je. Korisnik ga ne može obrisati sam, ali adminka to na zamolbu čini.
2020 04 26
Već četvrti dan u profil mogu ući samo preko Google, ne mogu u razgovore, omiljene, ne mogu postaviti artikle niti išta mijenjati. Čitala sam na forumu da je nekima pomoglo brisanje History pa sam i to probala ali nije pomoglo. Kako to da neki mogu normalno funkcionirati i kada će se situacija riješiti? Hvala, Lp
2020 04 26
Ja nisam mogla tri dana, obrisala povijest i sad mi sve funkcionira. Povremeno samo izbaci gresku, ali to je zanemarivo u odnosu na sve.
2020 04 26
Meni jos uvijek nazalost pola toga ovdje ne radi... Sve sam napravila..neznam sto vise? Sto se dogada sa stranicom? Sve si mislim da cu odustati.....
2020 04 27
Pozzdrav! Također nemogu uči u razgovore odnosno piše Error, a sve ostalo funkcionira.
2020 04 27