Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOĆ prevarena za 300 kuna

Prevarena sam na oglasniku njuskalo,uplatila sam novac za Calvin Klein sat 300 kuna kojeg nisam dobila.Kontaktirala sam njuskalo a oni su mi rekli da sam ja sama kriva jer sam kupila na neviđeno.300 kuna je meni puno.Otisla sam u RBA banku i pokusala uplatit jos 20 kuna da vidim tko je vlasnik racuna na sto su mi oni rekli da je to bankovna tajna i da je taj racun zatvoren?Zahtjevala sam da mi kazu adresu i grad ali oni su rekli da je to bankovna tajna i da smiju odat samo 3 osobama policiji.Mogu li ovdje stavit podatke koje imam?
2020 05 01
HR6924840083201969204 Nadija Džanko Raiffeisen banka
2020 05 01
izgleda da se stara prevarantica vratila pogledaj temu https://mojekrpice.hr/forum/t/112205/prevarantica
2020 05 01
Da moze li se kako saznat tko je iza toga adresa i grad
2020 05 01
Jer sam bila u banci a zena na salteru je rekla nemoze primit uplatu zatvoren racun jer onda ako je zatvoren svi podaci se obrisu?
2020 05 01
Ma ne obrišu se podaci i ako je osoba zatvorila račun, oni je i dalje imaju u sustavu, nije kao vjetrom odnesena, jednostavno Vam ne mogu dati podatke jer je to kako ste napisali bankovna tajna, zbog zaštite podatka GDPR-a ne smiju i to je to.
2020 05 02
Stara prevarantica, br 139 na listi https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/htmlview
2020 05 02
> Lonela1: > Ma ne obrišu se podaci i ako je osoba zatvorila račun, oni je i dalje imaju u sustavu, nije kao vjetrom odnesena, jednostavno Vam ne mogu dati podatke jer je to kako ste napisali bankovna tajna, zbog zaštite podatka GDPR-a ne smiju i to je to. U pitanju je Raiffeisen banka i zanima me adresa i grad ali ta osoba je zatvorila racun.Otisla sam i htjela uplatit novac sluzbenica rekla zatvoren.Mogu li ja opet otic u tu banku da mi kazu podatke
2020 05 02
Ma nece ti dat podatke. Imas u temi linkanoj neciji br (mozda od te nadije ili kate) ili se javi otvaraciti teme, ne znam jel ona uspila doc do podataka
2020 05 02
> mackica33: > > Lonela1: > > Ma ne obrišu se podaci i ako je osoba zatvorila račun, oni je i dalje imaju u sustavu, nije kao vjetrom odnesena, jednostavno Vam ne mogu dati podatke jer je to kako ste napisali bankovna tajna, zbog zaštite podatka GDPR-a ne smiju i to je to. > U pitanju je Raiffeisen banka i zanima me adresa i grad ali ta osoba je zatvorila racun.Otisla sam i htjela uplatit novac sluzbenica rekla zatvoren.Mogu li ja opet otic u tu banku da mi kazu podatke Zasto jednostavno ne prijavite policiji? Ne znam kako bi vam mi ovdje mogli pomoći.
2020 05 02
I od policije nema vajde
2020 05 02
Meni ne ide u glavu da su Vam tako bezobrazno odgovorili na Njuškalu. Jako neozbiljno i neprofesionalno od njih. Obzirom da dugo tamo kupujem i prodajem, da li bi Vam bio problem napisati o kojem se korisničkom imenu radi? Hvala.
2020 05 02
Nadia Džanko je iz Kaštela. Nikša Džanko joj je šogor https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/niksa-dzanko-bivsi-diler-i-ovisnik-bio-sam-teski-gresnik-i-bolesnik-bog-me-je-spasio-270010 Šogorica joj je Olgica Pinky https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/showbiz/ni-usred-razvoda-i-delozacije-pinky-ne-skida-ruzicaste-naocale-s-lica-31278 Slobodno kontaktirajte nekoga od njih.
2020 05 02
> Felis79: > Meni ne ide u glavu da su Vam tako bezobrazno odgovorili na Njuškalu. Jako neozbiljno i neprofesionalno od njih. > Obzirom da dugo tamo kupujem i prodajem, da li bi Vam bio problem napisati o kojem se korisničkom imenu radi? Hvala. Ako je prijavila Njuškalu, korisničko ime je sigurno blokirano tako da ne može više nšta prodavati sa tog profila sigurno..
2020 05 02
> mackica33: > > Lonela1: > > Ma ne obrišu se podaci i ako je osoba zatvorila račun, oni je i dalje imaju u sustavu, nije kao vjetrom odnesena, jednostavno Vam ne mogu dati podatke jer je to kako ste napisali bankovna tajna, zbog zaštite podatka GDPR-a ne smiju i to je to. > U pitanju je Raiffeisen banka i zanima me adresa i grad ali ta osoba je zatvorila racun.Otisla sam i htjela uplatit novac sluzbenica rekla zatvoren.Mogu li ja opet otic u tu banku da mi kazu podatke Pa nije bitno koja je banka, nigdje Vam neće dati podatke nikakve, kažem Vam sad opet istu stvar..vi opet isto pitanje postavlajte...
2020 05 02
1 2