Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOĆ prevarena za 300 kuna

Da ali ako odem u ponedeljak uplatit i pitam jer to ta adresa i ona kaze da al racun je zatvoren
2020 05 03
> Lonela1: > > mackica33: > > > Lonela1: > > > Ma ne obrišu se podaci i ako je osoba zatvorila račun, oni je i dalje imaju u sustavu, nije kao vjetrom odnesena, jednostavno Vam ne mogu dati podatke jer je to kako ste napisali bankovna tajna, zbog zaštite podatka GDPR-a ne smiju i to je to. > > U pitanju je Raiffeisen banka i zanima me adresa i grad ali ta osoba je zatvorila racun.Otisla sam i htjela uplatit novac sluzbenica rekla zatvoren.Mogu li ja opet otic u tu banku da mi kazu podatke > Pa nije bitno koja je banka, nigdje Vam neće dati podatke nikakve, kažem Vam sad opet istu stvar..vi opet isto pitanje postavlajte... Da ali taj racun je zatvoren i sluzbenica mi je rekla da je zatvoren ali jer ju smijem pitat podatke?
2020 05 04
Na Njuskalu nikada nemojte uplacivati direktno na racun, vec traziite slanje pouzecem. Prevaranti ce tako sto naravno odbiti, a vi cete izbjeci glavobolju.
2020 05 05
Banka je u pravu, to je poslovna tajna i oni te podatke mogu dati samo policiji, a policija ne rijesava Njuskalo prijevare na iznose ispod dvije tisuce kuna ako se ne varam.
2020 05 05
> traplord: > Banka je u pravu, to je poslovna tajna i oni te podatke mogu dati samo policiji, a policija ne rijesava Njuskalo prijevare na iznose ispod dvije tisuce kuna ako se ne varam. Jeste sigurni zar nije 1000 kn po novom zakonu
2020 05 09
Ne, 2000kn je
2020 05 09
> Tea8818: > Ne, 2000kn je Odkad je 2000 kn rekli su 1000 kn
2020 05 09
1 2