Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Farbanje u plavo-Pomoc

Pozdrav curke Ovako izbaljhana sam inace,i sad mi je izrast vec jedno 6cm eh sad me zanima...da li je neka probala kosu ofarbati najsvjetlijom plavom bojom/bjelom platinum. Sad da li je neko probao to,ili ima neki frizer da me savjetuje... Ili bolje da idem frizeru opet na blajhanje
2020 05 09
Ako ste tamni na izrastu trebat ce blajh to svakako... Bolje kod frizera nego da zeznete tesko je sa plavom kosom :D
2020 05 09
Ni u ludilu se u plavo pituravat sama doma.
2020 05 09
> nefertiti111: > Ni u ludilu se u plavo pituravat sama doma. A daaaaaaj 🤣
2020 05 09
Ja sam tako nešto pokušala doma i rezultat je bio vraćanje u moju prirodnu smeđu boju :D Imala sam izrast 2cm, što je još povoljna centimetraža za bojanje u plavu (toplina tjemena za razvoj boje jelte), ali ispalo je naravno drukčije od blajhane dužine i to je izgledalo nakaradno. Zaista nakaradno. Jer ako ste se bojali kod frizera teško ćete kod kuće pogoditi tu dubinu i nijansu plave, može i sa blajhom ispasti žuto ili svjetlije čak ili tamnije i tko zna kako....i to baš grozno izgleda. Nekad ni drugi frizer ne uspije uskladiti izrast s dužinom i dosta frizera zapiše što su Vam radili tako da znaju ili da to odnesete drugom frizeru ako prelazite...
2020 05 09
Ja sam prirodno tamna skoro crna...farbam se vec godinama u plavo kod kuce.Ne ispadnem platinasto plava jer tako tamna ni ne mogu ispasti bez blajha ali boja mi je lijepa- svjetla boja meda .Koristim onu najsvjetliju plavu i obavezno mora biti siva ,a ne zlatna nijansa.Najprije ofarbam tjeme a zadnjih deset min ostatak kose.Nekako mi na kraju ispadne kao da imam pramenove.
2020 05 09
koju boju koristite? :)> Natalija77: > Ja sam prirodno tamna skoro crna...farbam se vec godinama u plavo kod kuce.Ne ispadnem platinasto plava jer tako tamna ni ne mogu ispasti bez blajha ali boja mi je lijepa- svjetla boja meda .Koristim onu najsvjetliju plavu i obavezno mora biti siva ,a ne zlatna nijansa.Najprije ofarbam tjeme a zadnjih deset min ostatak kose.Nekako mi na kraju ispadne kao da imam pramenove.
2020 05 09
> gina123: > koju boju koristite? :)> Natalija77: > > Ja sam prirodno tamna skoro crna...farbam se vec godinama u plavo kod kuce.Ne ispadnem platinasto plava jer tako tamna ni ne mogu ispasti bez blajha ali boja mi je lijepa- svjetla boja meda .Koristim onu najsvjetliju plavu i obavezno mora biti siva ,a ne zlatna nijansa.Najprije ofarbam tjeme a zadnjih deset min ostatak kose.Nekako mi na kraju ispadne kao da imam pramenove. Garnierovu platinasto plavu .Mislim da se zove skandinavsko plava ...ta ima najvise blajha u sebi 😁
2020 05 09
> tinazagreb11: > Pozdrav curke > Ovako izbaljhana sam inace,i sad mi je izrast vec jedno 6cm eh sad me zanima...da li je neka probala kosu ofarbati najsvjetlijom plavom bojom/bjelom platinum. > Sad da li je neko probao to,ili ima neki frizer da me savjetuje... > Ili bolje da idem frizeru opet na blajhanje Kao frizer savjetujem nikako ne farbati najsvjetlijom plavom jer ako ste tamni prirodno to nikako nece ispasti dobro. Bit cete narandasti. Kosa se posvjetljuje blajhom, nakon cega se stavlja preljev da ubije nezeljene narandaste tonove, a to cete tesko napraviti sami zbog velicine izrasta, pogotovo iza.
2020 05 10
Cinjenica je da od kupovnih boja iz dm-a jedino garnier ima lijepe plave nijanse, ali ako ste tamni zaboravite bilo kakve plave boje. Blajh je kljucan, i ne nasjedajte na boje koje imaju blajh u sebi, pogotovo palette. Ne valja ni cisti blajh iz dm-a za pocetak stoga svakako otici frizeru ako ste u mogucnosti.
2020 05 10
Ja sam svijetlo smeđa, skoro plava i uvijek sam se morala prvo izblajhat. Jednom sam probala kod kuće, Bože sačuvaj. Nikad više. Bila sam šarenija od najvećeg mješanca 😂
2020 05 12
Blajhanje kod frizera s olaplexom i na to preljev ili trajnu boju za ubijanje žutila.
2020 09 21