Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Oporavak blajhane kose-pomoc

Pozdrav curke🙂 Imate li kakva iskustva s oporavkom blajhane kose ali da rade,od tretmana do kuce njege.Blajhana sam par puta unazad 2 god je sam htijela full bijlu kosu(full blond) sad mi je kosa unistena,a po prirodi je i tanka Koristim alverde sampon i garnijer masku food(znaci sve prirodni sastojci) E sad me zanima neki tretmani ili nesto to bi je vratilo u zivot (kosa mi je mekana ali popucana) Ako uradim keratin da li bi mi to pomoglo ili nesto drugo
2020 05 15
Pozdrav, sve sam to prosla, blajhana od smedje bojane do platinaste, kosa mi je bila unistena. Pomogao mi je Olaplex No.3, Kerastase zelena terapist linija za kosu ostecenja razine 3 i 4. (sampon, maska, serum), a od prirode pakung od maslinova ulja i meda. Sretno 🙂
2020 05 15
Nista spaljenoj i unistenoj kosi nece pomoci osim sisanja. Nista. Bila sam plavusa davno i, naravno, unistila kosu. Ne postoji preparat koji ce oporaviti spaljenu, sprzenu dlaku. Bacanje novca i lazne nade. Ja sam se sisala mic po mic, nisam odmah mogla skratiti sve sto je spaljeno jer bi mi kosa tad bila prekratka. Nikad se vise u zivotu necu blajhati. Svoju prirodnu kosu sam par godina oporavljala.
2020 05 16
Već neko duže vrijeme blajham kosu.Kosa mi nije gumena nakon blajha.Fuul je gusta inače,pa nakon blajha dlaka je tanja.U kratkom roku je oporavim sa svim domaćim preparatima koje pravim.Odmah nakon blajhanja 1 tjedno radim pakung,koristim domaće rađen šampon.I kupila sam šišač ispucanih vrhova,kojeg doslovce koristim svako 4 mjeseca.Jer nije potrebno ranije. Kada kosa bude spaljena ful nakon blajha,najviše je do ruku koje vam to radi a to je frizerka.
2020 05 16
> Jelena505: > Već neko duže vrijeme blajham kosu.Kosa mi nije gumena nakon blajha.Fuul je gusta inače,pa nakon blajha dlaka je tanja.U kratkom roku je oporavim sa svim domaćim preparatima koje pravim.Odmah nakon blajhanja 1 tjedno radim pakung,koristim domaće rađen šampon.I kupila sam šišač ispucanih vrhova,kojeg doslovce koristim svako 4 mjeseca.Jer nije potrebno ranije. > Kada kosa bude spaljena ful nakon blajha,najviše je do ruku koje vam to radi a to je frizerka. Gdje ste kupili šišač i po kojoj cijeni? Kako funkcionira taj aparat? Meni bi mozda dobro dosao posto mi frizerka uvijek previse kose odreze, a kosa mi sporo raste i nikako da postignem zeljenu duzinu. 🙂
2020 05 16
> Blue_K: > > Jelena505: > > Već neko duže vrijeme blajham kosu.Kosa mi nije gumena nakon blajha.Fuul je gusta inače,pa nakon blajha dlaka je tanja.U kratkom roku je oporavim sa svim domaćim preparatima koje pravim.Odmah nakon blajhanja 1 tjedno radim pakung,koristim domaće rađen šampon.I kupila sam šišač ispucanih vrhova,kojeg doslovce koristim svako 4 mjeseca.Jer nije potrebno ranije. > > Kada kosa bude spaljena ful nakon blajha,najviše je do ruku koje vam to radi a to je frizerka. > Gdje ste kupili šišač i po kojoj cijeni? Kako funkcionira taj aparat? Meni bi mozda dobro dosao posto mi frizerka uvijek previse kose odreze, a kosa mi sporo raste i nikako da postignem zeljenu duzinu. 🙂 Evo ja nasla ovaj, kao Split ender https://www.topproizvodi.eu/products/sisac-ispucalih-vrhova
2020 05 16
> TeaLeoni13: > > Blue_K: > > > Jelena505: > > > Već neko duže vrijeme blajham kosu.Kosa mi nije gumena nakon blajha.Fuul je gusta inače,pa nakon blajha dlaka je tanja.U kratkom roku je oporavim sa svim domaćim preparatima koje pravim.Odmah nakon blajhanja 1 tjedno radim pakung,koristim domaće rađen šampon.I kupila sam šišač ispucanih vrhova,kojeg doslovce koristim svako 4 mjeseca.Jer nije potrebno ranije. > > > Kada kosa bude spaljena ful nakon blajha,najviše je do ruku koje vam to radi a to je frizerka. > > Gdje ste kupili šišač i po kojoj cijeni? Kako funkcionira taj aparat? Meni bi mozda dobro dosao posto mi frizerka uvijek previse kose odreze, a kosa mi sporo raste i nikako da postignem zeljenu duzinu. 🙂 > Evo ja nasla ovaj, kao Split ender https://www.topproizvodi.eu/products/sisac-ispucalih-vrhova Da,taj sam uzela
2020 05 16
> Jelena505: > > TeaLeoni13: > > > Blue_K: > > > > Jelena505: > > > > Već neko duže vrijeme blajham kosu.Kosa mi nije gumena nakon blajha.Fuul je gusta inače,pa nakon blajha dlaka je tanja.U kratkom roku je oporavim sa svim domaćim preparatima koje pravim.Odmah nakon blajhanja 1 tjedno radim pakung,koristim domaće rađen šampon.I kupila sam šišač ispucanih vrhova,kojeg doslovce koristim svako 4 mjeseca.Jer nije potrebno ranije. > > > > Kada kosa bude spaljena ful nakon blajha,najviše je do ruku koje vam to radi a to je frizerka. > > > Gdje ste kupili šišač i po kojoj cijeni? Kako funkcionira taj aparat? Meni bi mozda dobro dosao posto mi frizerka uvijek previse kose odreze, a kosa mi sporo raste i nikako da postignem zeljenu duzinu. 🙂 > > Evo ja nasla ovaj, kao Split ender https://www.topproizvodi.eu/products/sisac-ispucalih-vrhova > Da,taj sam uzela 😀👍
2020 05 16
Proteini. "Najproteinskiji" regenerator kod nas je balea collagen: https://www.e-bai3.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/4/0/4058172184963-1929729_org.png Na blajhanu kosu ga možeš komotno staviti 3 puta za redom. inače treba kombinirati proteine i hidrataciju. Preporučujem pri pranju raditi stretch test, pa vidjeti šta kosi fali. ( farbanoj, pogotovo posvjetljivanoj kosi, da ne spominjem blajh, 10000% fali proteina), ovo je za test: https://i.pinimg.com/originals/ba/84/fa/ba84fa215ed81e262d01218046a7efae.jpg Bitno je napomenuti da dlaka koja se rasteže **mora** biti oprana šamponom, ali bez regeneratora/ maske. Također bih ti savjetovala da izbaciš alverde, isušuje jako. Nađi šampone bez sulfata( nije lako, ali neki od dobrih šampona bez štetnih sastojaka su: biobaza low poo, on ima čak i malo proteina, natura siberica bilo koji, beauty baby iz mullera, babylove iz dma. To je ono šta mi na prvu pada na pamet). Uz blagi šampon treba izbaciti silikone( sve u sastavu šta završava na -cone, najčešći je dimethicone) jer će se oni taložiti i taložiti na dlaci. Ukratko :D Proteini su spas za blajh inače. Spalila me frizerka u 12. mj da mi je kosa pod 60 stupnjeva stajala na potiljku, izvukla sam je proteinima, nježnim šamponima, a silikone ni ne koristim više od god i pol jer su smeće.
2020 05 17
> SaraKedavra: > Proteini. "Najproteinskiji" regenerator kod nas je balea collagen: https://www.e-bai3.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/4/0/4058172184963-1929729_org.png Na blajhanu kosu ga možeš komotno staviti 3 puta za redom. inače treba kombinirati proteine i hidrataciju. Preporučujem pri pranju raditi stretch test, pa vidjeti šta kosi fali. ( farbanoj, pogotovo posvjetljivanoj kosi, da ne spominjem blajh, 10000% fali proteina), ovo je za test: https://i.pinimg.com/originals/ba/84/fa/ba84fa215ed81e262d01218046a7efae.jpg Bitno je napomenuti da dlaka koja se rasteže **mora** biti oprana šamponom, ali bez regeneratora/ maske. > Također bih ti savjetovala da izbaciš alverde, isušuje jako. Nađi šampone bez sulfata( nije lako, ali neki od dobrih šampona bez štetnih sastojaka su: biobaza low poo, on ima čak i malo proteina, natura siberica bilo koji, beauty baby iz mullera, babylove iz dma. To je ono šta mi na prvu pada na pamet). Uz blagi šampon treba izbaciti silikone( sve u sastavu šta završava na -cone, najčešći je dimethicone) jer će se oni taložiti i taložiti na dlaci. > Ukratko :D Proteini su spas za blajh inače. Spalila me frizerka u 12. mj da mi je kosa pod 60 stupnjeva stajala na potiljku, izvukla sam je proteinima, nježnim šamponima, a silikone ni ne koristim više od god i pol jer su smeće. Gdje kupujete natura siberica proizvode? :")
2020 05 17
kokosovo ulje ! * :)
2020 05 27