Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Uplate....

Koliko cekate uplatu? Javila mi se cura prekjucer uzela podatke za uplatu, jucer poslala podatke za slanje i napisala “javim kad uplatim” po mome ako vec netko razvlaci sa uplatom treba naglasiti prije uzimanja podataka Ja sam poslala danas kada planira uplatit nema odgovora niti se ne prijavljuje vise. Sta da radim?
2020 05 21
Ja uvijek pitam, nakon što dam podatke kad mogu očekivati uplatu, eto tako i meni isto u nedjelju se javila žena i traži podatke, dala mi svoje, pitala sam kad mogu očekivati uplatu rekla je u četvrtak, danas uplate nema, ja rezervacije ne držim ako mi netko drugi prije uplati šaljem njemu i to je to, nema smisla čekati jer ono u pitanju je 35kn, tako preporučam i Vama...
2020 05 21
Dobro, a dal je to za negativnu ili neutralnu Mogla sam ju vec prodat, drugog kupca sam izgubila dotle
2020 05 21
jos cete Vi dobiti negativnu kao sto se meni desilo jer navodno nisam postivala dogovor
2020 05 21
Pricekam par dana.. ako netko rezervira isto pricekam. Al s te strane sam puno puta zeznuta bila.. cuvala i po 2-3 tjedna na kraju nista... al sto je tu je... ovdje smo vec navikli na to... ako Vam se ne javi u roku 3 dana prodajte dalje...
2020 05 21
Ako imaš drugog kupca prodaj, a ovoj javi da ne uplaćuje. Možeš joj ostaviti neutralnu. Obično drugom zainteresiranom kažem da imam upit prije i da čekam do npr. sutra navečer odgovor od prve, prvoj pošaljem poruku da do sutradan navečer uplati ili prodajem dalje. Ne da mi se više natezat, mrzim ove koje samo napišu "javim kad uplatim", to može biti za mjesec dana, očekujem da mi se jasno kaže kada planira uplatiti.
2020 05 21
Ja tipa uvijek pitam do kad ocekujem uplatu,ako ne uplati do kad je rečeno,prodam dalje 🤷🏼‍♀️
2020 05 22