Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Karantena change-ing

Evo i mene nazad nakon dugo vremena :) Vjerujem da većina vas ima isti problem, ali nadam se i da vas ima koji ste u obrnutoj situaciji! :D UDEBLJALA sam se 6 kg u karanteni i više mi ništa ne paše :( tražim lot novih modernih hlača, visoki struk, straight cropped... 36 ili 38 Također, nudim svoju odjeću 34 koja mi više ne paše. Moje je sve novo (ofucane stvari ne stavljam) tako da vas molim samo novije stvari za ponudu :) Ima netko za change-ing? :D
2020 05 21
Zar stvarno mislis da je netko smrsavio za vrijeme karantene😣😣 Ja ti nudim 38 ako meni netko ponudi 40 ;)
2020 05 21
> Doriskaa: > Zar stvarno mislis da je netko smrsavio za vrijeme karantene😣😣 > Ja ti nudim 38 ako meni netko ponudi 40 ;) Ja sam 😂😂😂
2020 05 22
> Miss_Escobar: > > Doriskaa: > > Zar stvarno mislis da je netko smrsavio za vrijeme karantene😣😣 > > Ja ti nudim 38 ako meni netko ponudi 40 ;) > Ja sam 😂😂😂 I ja, skinula 5 kg. :)
2020 05 22
Broj 38 je super..bili ste premršavi... :)
2020 05 22
> LovelyLady: > > Miss_Escobar: > > > Doriskaa: > > > Zar stvarno mislis da je netko smrsavio za vrijeme karantene😣😣 > > > Ja ti nudim 38 ako meni netko ponudi 40 ;) > > Ja sam 😂😂😂 > I ja, skinula 5 kg. :) Oooo bravo bravo zato se to vase izgubljeno na mene uhvatilo 😂😂😂
2020 05 22
Ma bez brige, nije strašno, ja inače imam višak kg i znala sam ako ću jesti puno još više ću se udebljat. Ja sam za Božić i blagdane natukla kile, sad sam to skinula.
2020 05 23