Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ostecene ili sam sitnjicava i imam previse doticaja s estetikom? - suradnja Zara444

Temu svakako ostavi i javi kada odradite povrat. Nadajmo se da neće biti problema i oko toga.
2020 05 27
Je li ovo prijavljeno adminki? Taj profil je treabao zaraditi blok još onda kad su uvaljene raspadnute dječje čizmice, a sada pogotovo.
2020 05 27
Krpice su me natjerale da ponovo propitkujen jesam li prenaglo zaključila da batine nikad nisu dobro rješenje...uvela bi umjesto bloka degenek. Dođeš na vrata, opališ joj jednu pleščetinu odma s vrata i nije ti žaj goriva..
2020 05 27
Slazem se da je pogrijesila i da nije ok. Samo bih se nadovezala na zapatos da sam narucila slicne tenisice i dosle su sa identicnim ostecenjima ( primjetila sam cim sam ih izvadila iz kutije ) tako da ih mozda nit nije puno nosila ali je naravno trebala naglasiti
2020 05 27
> IvanaLinn: > U telefonskom razgovoru zakljuceno je sljedeće: > - tenisice ne zelim jer su mi zapravo male, a ne zbog ostecenja jer su ista neprimjetna i tenisice su prekrasne i super > - korisnicu sam vrijeđala, a najvise ju je pogodilo sto sam napisala da ne znam kako to ona hoda > - ona je zapravo htjela odraditi povrat cijelo vrijeme i dogovoriti se, nije bilo potrebe za negativnom i temom > - prvi uvjet za povrat mi je bio brisanje teme i povratne > - uvjet se promijenio i povrat će biti odrađen, no upozorena sam da cu dobiti negativnu (vjerojatno na temelju silnih uvreda koje sam joj uputila 🤷‍♀️) > - tenisice cu joj vratiti pa ce ih ona ponovno prodati jer su atraktivne i more upita je za iste > - nemam posao i druge zanimacije pa sam se zato odlučila baviti bas njome > Moj bi pak zaključak bio da je ovo jako rizična prodavacica s kojom ne znate što očekivati. Ako je artikl super, mozete biti zahvalni, ako nesto uvali, uvijek ćete dobiti odgovor da ste novo mogli kupiti u dućanu. > Sve u svemu, uzasno razocaranje, korisnica je bezobrazna, ucjenjuje i vrijeđa. Da nisam otvorila temu, ne bismo dogovorile povrat jer je ona zatvorila komunikaciju savjetima da probam oprati i/ili prodati dalje, zahvalila na razumijevanju i pozdravila se. > Za kraj bih parafrazirala jednu krpicarku koja joj je ostavila povratnu - zalosno je sto mislite da je ikome potrebno Vase smeće. Ove tenisice nisu smeće, ali nakon svega, ova suradnja je. > Hvala jos jednom svima na misljenjima, tema nece biti obrisana. Ne bi mene zadovoljilo otvaranje teme na forumu!Ja bih sjela u auto i direkt na njenu adresu, a tenisice bi joj ugurala u usta, i još bi mi platila za potrošeno gorivo.Ali ne toliko zbog 200 kn, već iz principa i zbog bezobrazluka!
2020 05 28
Nevezano uz ovo, imala sam temu o jednoj prevarantici međutim obrisana je?! Kako? Na googlu kad upišem njezino ime, izbaci temu, ali kad pritisnem na link izbaci mi "Stranica nije pronađena"
2020 05 28
> LovelyLady: > Nevezano uz ovo, imala sam temu o jednoj prevarantici međutim obrisana je?! Kako? Na googlu kad upišem njezino ime, izbaci temu, ali kad pritisnem na link izbaci mi "Stranica nije pronađena" Idite na google predmemoriju, ja preko google chrome pretraživača kada uđem u njegovu tražilicu, iznad naslova mi izbacuje zelenim slovima domenu i jednu strelicu prema dolje. Tu kada pritisnem, prikazuje mi "Spremljeno u privremenu memoriju" tu kliknem i uđe mu u stranicu kakva je bila tog i tog datuma. Međutim i to nakon tjedan dana nestaje sa tražilice.
2020 05 28
> IvanaLinn: > Ipak nista od lakog dogovora. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e9b43864b4e2452082fceab2753480fb.jpg) Hahaha, povrat odma pa ce admin odluciti o brisanju teme!!! Ma i da ste ih 30 kn platili, otvorila bi temu jer Vam je doslovno uvalila smece. Pa nek ih kako kaze RADO primi nazad
2020 05 29
Ok, sud je dosudio. Ali, jesam li ja jedina koja se ne bi zalila na ovakve tenisice? Nisi poderane, nisu izlizane, nisu izguljene, imaju tri i pol prljave crte na mjestima koja su pet puta slikana. Nakon par nosenja i kad se malo uprljaju vise ne bude znala koje su mrlje nove, a s kojima su dosle. Pa onak, to su tenisice. Ok, ja ih ne bi platila 200 kn jer za te novce kupim nove. Ali ako su joj se dopale i odlucila ih je toliko platiti ne kuzim zasto ih proglašava smećem zbog par prljavih crta? Stoji dio price da ih mogla prodavačica i s te strane slikati i da je kasnije nastupila totalno bahato, za to nema opravdanja. Ali evo, ja recimo kod obuce nisam toliko sitnicava. I druga stvar koju ne razumijem je momentalno otvaranje teme na forumu. Ja bi na njenom mjesto probala preko poruka jos jasno dati do znanja prodavačici da zelim povrat, ako smatram da je to opravdano i nekako to ipak kroz inbox rijesiti. Ne znam, sudeći po ostalim komentarima mozda sam i ja luda
2020 05 29
> ZagrebVrapče: > Ok, sud je dosudio. Ali, jesam li ja jedina koja se ne bi zalila na ovakve tenisice? Nisi poderane, nisu izlizane, nisu izguljene, imaju tri i pol prljave crte na mjestima koja su pet puta slikana. Nakon par nosenja i kad se malo uprljaju vise ne bude znala koje su mrlje nove, a s kojima su dosle. Pa onak, to su tenisice. > Ok, ja ih ne bi platila 200 kn jer za te novce kupim nove. Ali ako su joj se dopale i odlucila ih je toliko platiti ne kuzim zasto ih proglašava smećem zbog par prljavih crta? > Stoji dio price da ih mogla prodavačica i s te strane slikati i da je kasnije nastupila totalno bahato, za to nema opravdanja. > Ali evo, ja recimo kod obuce nisam toliko sitnicava. I druga stvar koju ne razumijem je momentalno otvaranje teme na forumu. Ja bi na njenom mjesto probala preko poruka jos jasno dati do znanja prodavačici da zelim povrat, ako smatram da je to opravdano i nekako to ipak kroz inbox rijesiti. > Ne znam, sudeći po ostalim komentarima mozda sam i ja luda Tema nije otvorena odmah već nakon nemogućnosti dogovora. Ne znam jesi li jedina koja se ne bi žalila na namjerno sakrivena oštećenja, ali to uopće nije važno. Ono što je važno jest činjenica da oštećenja postoje, a nisu prikazana prilikom dogovora o kupovini. Što se tiče ovog posljednjeg, ne mislim da si luda. Mislim da nisi pažljivo i s razumijevanjem pročitala korespondenciju između otvaračice teme i prodavačice niti pogledala priložene fotke.
2020 05 29
Pogledala sam prilozene fotke, zato i jesam komentirala. Nema ni jedne fotke cijelih tenisica nego zumirano 3 puta slikano jedno te isto mjesto s crnom crtom. Otvaračica teme je pitala za misljenje, pa eto moje je takvo da to nije veliko ostecenje. Sve ostalo stoji, prodavacica je trebala poslikati artikl sa svim strana, navesti da su vidljivi tragovi nosenja i komunikacija nakon preuzimanja paketa je zaista bila neprimjerena. Ali eto, ja drugacije gledam na kupovanje odjece i obuce ovdje. Jer je vjerojatnije da ce obuca ako je i bila dva puta prosetana imati tragove nosenja. Samo ja drugacije pristupam kupovini takvih artikala. Otvaračica teme je pitala imaju li kakvih velikih ostećenja? I realno nemaju. Ja pitam kod kupnje da li su vidljiva ikakva oštećenja ili tragovi nosenja. Prodavacica je zasluzila negativnu zbog svih ovih popratnih stvari, da ne mislite da ju opravdavam. Ali samo velim da ja takve tenisice, s naglaskom da su to tenisice, ne bi reklamirala. Ovdje, gdje se prodaje polovna odjeća i obuća. U dućanu razumljivo da bi.
2020 05 29
Slazem se s vama, ZagrebVrapce, u jednom od komentara napisala sam da ne mislim da su tenisice smece (ali da suradnja je). One doista nisu za smece, ali ne vrijede tih novaca koje sam platila sto sam prodavacica i napisala. Kao sto sam joj napisala i da bi bilo u redu da mi je spomenula jer bi tada odlucili zelim ih li ili ne. A ne bih ih htjela jer sam trazila tenisice koje su "kao nove" kako su bile i oglašene. Kao sto sam rekla da bi mi bilo u redu da imaju jednu tu crnu crtu (kao sto i insinuirate da imaju), ali nazalost nemaju. Prodvacica koja sama za svoje tenisice napise: ni sama ne bih vjerovala da tako nesto moze biti na njima nakon samo dva nosenja? Enough said.
2020 05 29
> ZagrebVrapče: > Ok, sud je dosudio. Ali, jesam li ja jedina koja se ne bi zalila na ovakve tenisice? Nisi poderane, nisu izlizane, nisu izguljene, imaju tri i pol prljave crte na mjestima koja su pet puta slikana. Nakon par nosenja i kad se malo uprljaju vise ne bude znala koje su mrlje nove, a s kojima su dosle. Pa onak, to su tenisice. > Ok, ja ih ne bi platila 200 kn jer za te novce kupim nove. Ali ako su joj se dopale i odlucila ih je toliko platiti ne kuzim zasto ih proglašava smećem zbog par prljavih crta? > Stoji dio price da ih mogla prodavačica i s te strane slikati i da je kasnije nastupila totalno bahato, za to nema opravdanja. > Ali evo, ja recimo kod obuce nisam toliko sitnicava. I druga stvar koju ne razumijem je momentalno otvaranje teme na forumu. Ja bi na njenom mjesto probala preko poruka jos jasno dati do znanja prodavačici da zelim povrat, ako smatram da je to opravdano i nekako to ipak kroz inbox rijesiti. > Ne znam, sudeći po ostalim komentarima mozda sam i ja luda
2020 05 31
> ZagrebVrapče: > Ok, sud je dosudio. Ali, jesam li ja jedina koja se ne bi zalila na ovakve tenisice? Nisi poderane, nisu izlizane, nisu izguljene, imaju tri i pol prljave crte na mjestima koja su pet puta slikana. Nakon par nosenja i kad se malo uprljaju vise ne bude znala koje su mrlje nove, a s kojima su dosle. Pa onak, to su tenisice. > Ok, ja ih ne bi platila 200 kn jer za te novce kupim nove. Ali ako su joj se dopale i odlucila ih je toliko platiti ne kuzim zasto ih proglašava smećem zbog par prljavih crta? > Stoji dio price da ih mogla prodavačica i s te strane slikati i da je kasnije nastupila totalno bahato, za to nema opravdanja. > Ali evo, ja recimo kod obuce nisam toliko sitnicava. I druga stvar koju ne razumijem je momentalno otvaranje teme na forumu. Ja bi na njenom mjesto probala preko poruka jos jasno dati do znanja prodavačici da zelim povrat, ako smatram da je to opravdano i nekako to ipak kroz inbox rijesiti. > Ne znam, sudeći po ostalim komentarima mozda sam i ja luda “Nakon par nosenja i kad se malo uprljaju vise ne bude znala koje su mrlje nove, a s kojima su dosle. Pa onak, to su tenisice.“ Jel ovaj komentar samo meni Hit🤣?? To sto vi nosite prljave tenisice i drzite da je to u redu ne znaci da je svima u redu i da svi setaju u prljavoj obuci🤦🏻‍♀️ Meni su ove spomenute patike prljave, i nenosive! A prodavačica ako je to vidila trebala je pokusati oprati pa ako ne ide javiti ostecenje jer to i jest ostecenje pa kupac procjeni jel veliko il malo!
2020 06 01
Povrat je odrađen, nisam dobila tu informaciju, iako sam ljubazno zamolila da mi se javi. Ipak, vidim po statusu paketa da je pruzet drugi dan nakon slanja. A pojavio se i odgovor na povratnu, naravno, sve usmjereno na prodavacica kao postenu zrtvu. Note: i na ostale negativne je odg da bi povrat napravila, no jasno je da bez teme ne bi! Stavljam i ostatak screenova, ne zato da bih razvila raspravu, vec da je zatvorim, a i zato sto krpicarka u odgovoru na povratu insinuira da ih ne zelim staviti jer mene kompromitiraju. Pa da vidite to maltretiranje s moje strane. Ponovila bih, tenisice mi NISU MALE kao sto sam navela u prvom javljanju nakon zaprimanja, a i u tel razgovoru. Ali znam da mora sebe ograditi za nove potencijalne kupce. Naravno da budući kupci sami odlucuju zele li suradnju s njom, no da sam barem ja uzela ozbiljno njezine prethodne negativne, ustedjela bih si zivaca, vremena, a i novaca koje sam ipak potrošila na sve ovo.
2020 06 06