Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Superdry kvaliteta

Ja sam vratila mušku donju trenirku BOSS, nakon godinu dana, koštala je kao suho zlato. Nošena je rijetko, ali prana nekoliko puta. Pohabala se između nogu na način da se doslovno napravila rupa !!!! Ljutnja me natjerala da idem vratiti te hlače jer brand i cijena su garantirali da se radi o vrhunskoj kvaliteti koja će trajati godinama. Također se radi o trgovini XYZ Nisam vjerovala da ću za poderane hlače koje reklamiram nakon godinu dana isposlovati bilo kakav povrat, ali uspjelo je! Dobila sam puni iznos uz duboke isprike! Dakle, ne smijemo biti robovi uvriježnog mišljenja da su nam prava nikakva!
2020 06 05
> Anitich_5: > > Mapmap: > > > FlyGirl5: > > Povrat od 2 godine se sigurno ne odnosi na odjecu i obucu i prehrambene artikle nego iskljucivo tegnologiju, > Nije istina da je vrijeme za reklamaciju od 2 godine isključivo za tehnologiju. Npr. znam da Guess za torbe daje garanciju 2 godine i ako se unutar te 2 godine nešto na torbi potrga i sl, dobije se povrat novca. Tp je u redu ako tako proizvodac torbi odluci - on time zeli dati na znanje da ima kvalitetnu "robu", ali njega to zakon ne obvezuje - dok ove koji prodaju tehnicku robu obvezuje - ma sta ti elipso tvrdio. A slozit ces se da je suludo traziti garanciju na majicu 2 godine:)
2020 06 05
1 2