Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Reklamacija nakon 15 dana !!!

Tako je u pravu ste , hvala 💋> Eisen77: > Moje mišljenje: prošlo je 15 dana i smatram da ne bi trebalo izvršiti povrat. > Imala sam i sama ovdje takva iskustva da nešto nisam isti tren isprobala nakon što sam kupila, a poslije sam skužila da mi možda ne odgovara, npr. sumnja u trajnost parfema, loša kvaliteta itd. Ali se nisam javljala naknadno prodavačicama i tražila povrat. Svaka takva suradnja nas nešto nauči za ubuduće: odmah pogledati stvar nakon što se otvori paket, isprobati i odmah reagirati ako ne odgovara.
2020 06 26
Deanat nema na čemu. Samo iz vlastitog iskustva znam da sam u nekim slučajevima naknandno postala nezadovoljna kupljenim, ali mi nije palo na pamet da se javim nakon toliko dana i tražim povrat. Uostalom, ako je stvar nova, ne mogu prodavačice predvidjeti trajnost niti kvalitetu. Kupnja na neviđeno je općenito rizik, ali zato svi moramo biti oprezniji i odmah sve pregledati. Prodavač je dužan detaljnije stvar pregledati prije slanja, a kupac odmah nakon preuzimanja.
2020 06 26
I meni isto se desilo jednom dvaput ali nisam se javljala vise, a kamoli nakon 15 dana, a ona kao dali bi ja njoj vratila određeni iznos i da zadrži sat, mislim se da on tebi nevalja tražila bi povrat i tražila bi ga odmah a ne nakon 15 dana > Eisen77: > Deanat nema na čemu. > Samo iz vlastitog iskustva znam da sam u nekim slučajevima naknandno postala nezadovoljna kupljenim, ali mi nije palo na pamet da se javim nakon toliko dana i tražim povrat. Uostalom, ako je stvar nova, ne mogu prodavačice predvidjeti trajnost niti kvalitetu. > Kupnja na neviđeno je općenito rizik, ali zato svi moramo biti oprezniji i odmah sve pregledati. Prodavač je dužan detaljnije stvar pregledati prije slanja, a kupac odmah nakon preuzimanja.
2020 06 26
> deanat: > Pa u dućanu prije pogledate ono šta ste kupili zar ne?Tako i na krpicama otvorite paket pogledate šta ste kupili> DUCHELL: > > Hmmm, nekad se greška ne vidi odmah. Pogotovo u dučanu pod umjetnom rasvjetom. Meni se dogodilo da nisam vidjela grešku prilikom kupovine u dučanu već tek naknadno kod kuće. Roba s greškom je roba s greškom bez obzira da li ste tu grešku vidjeli odmah po dolasku iz trgovine ili nakon 15 dana. Slažem se sa Eisen77 da nas svaka suradnja nešto nauči za ubuduće i da treba stvar odmah dobro pregledati nakon što se otvori paket. Učim i ja stalno na svojim greškama! Meni samo u ovoj cijelo prići nije jasno zašto je u oglasu vaš prst baš na tom mjestu gdje se nalazi greška na satu? Zašto jednostavno ne stavite druge slike ovog sata gdje se vidi ovaj problematični dio? Ovako svaka strana ima svoju priču, a nema dokaza kako je sat izgledao prije slanja.
2020 06 26
Realno gledano.prst drzi na drugoj strani sata Ne tamo di je ogreban Sat je sam po sebi kineski skart Niti je to celik.niti je kvalitetan To je najobicnija "pozlata" Koja ce oksidirati nakon nekoliko nosenja I definitivno je trebano biti pregledano po primitku posiljke Ovako je glupo javit se nakon 15 dana![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b2ade720d940ffcf65877c9bc2520cfe.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c6eda7b5a80df0c3993a30862d8e929f.jpg)
2020 06 26
Da nekad se greška vidi nakon 15 dana samo neznam otkud ta greška se odjednom pojavi > DUCHELL: > > deanat: > > Pa u dućanu prije pogledate ono šta ste kupili zar ne?Tako i na krpicama otvorite paket pogledate šta ste kupili> DUCHELL: > > > > Hmmm, nekad se greška ne vidi odmah. Pogotovo u dučanu pod umjetnom rasvjetom. > Meni se dogodilo da nisam vidjela grešku prilikom kupovine u dučanu već tek naknadno kod kuće. > Roba s greškom je roba s greškom bez obzira da li ste tu grešku vidjeli odmah po dolasku iz trgovine ili nakon 15 dana. > Slažem se sa Eisen77 da nas svaka suradnja nešto nauči za ubuduće i da treba stvar odmah dobro pregledati nakon što se otvori paket. Učim i ja stalno na svojim greškama! > Meni samo u ovoj cijelo prići nije jasno zašto je u oglasu vaš prst baš na tom mjestu gdje se nalazi greška na satu? > Zašto jednostavno ne stavite druge slike ovog sata gdje se vidi ovaj problematični dio? > Ovako svaka strana ima svoju priču, a nema dokaza kako je sat izgledao prije slanja.
2020 06 26
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/950dbe3a919a3214e746a13dfaf9efe1.jpg)
2020 06 26
Odgovor od admina
2020 06 26
Definitivno prst na slici iz oglasa nije na mjestu mrlje. To se visi prema mehanizmu za navijanje. Ja iskreno i ne vidim neku mrlju ru, al dobro, to je do mene. Ne bi radila povrat novca jer stvarno je njena riječ da je čekala 15 dana da skini foliju i nije nosila sat. Kako se to moze znat?
2020 06 29
> SilaVila: > Možda je to samo ostala mrlja od folije ,ako je folija bila na tom mjestu. Neka ga prebriše sa magičnom krpom. Vrlo lako moguće. Meni je na haljini ostao trag prilikom skidanja folije, fenom, znači toplinom je otišlo. Ovaj sat treba odnijeti bilo kojem uraru, u hipu će riješiti i bez poliranja. Može i nekog zlatara zamoliti, hoće i oni to napraviti, jer cure koje prodaju u trgovinama ne znaju, ali zlatar može i vjerujem da neće ništa naplatiti. Ako poliranje lančića naplati 40 kuna, ali za to ipak treba malo više vremena i ne radim nikakvom krpom, za ovo definitivno ne.
2020 07 03
1 2