Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zara snizenje

Zanima me jel itko preko web shopa uspio kupiti sto je imao na wish listi? Naime, ja danima cekam da se pojave stvari, ali uopce ih nema ili se tipa pojavi i kad hocu staviti u kosaricu na check outu mi pise da vise nije dostupno. Pricala sam s prijateljicama, sve kazu isto. Bas su im snizenja malo jaca, nije prije tako bilo ili se ne sjecam vise
2020 07 01
Meni isto.. Taman što dođe mail da je artikl dostupan.. Ja kliknem i želim staviti u košaricu kad ono opet nema.. 🙄🙄
2020 07 01
Također. ,:) Sestri sam jednu torbu tako i nema šanse je kupiti
2020 07 02
Ja sam stavila par artikala u kosaricu i prije nego je pocelo snizenje, cim je krenulo sam otisla platiti i iste sekunde je apsolutno sve bilo nedostupno i nije se vise ni pojavilo. Nakraju sam u poslovnici u Areni sve nasla.
2020 07 02
> Nina87t: > Meni isto.. Taman što dođe mail da je artikl dostupan.. Ja kliknem i želim staviti u košaricu kad ono opet nema.. 🙄🙄 Ista stvar. Plus, sestra je tražila cipele gdje online nije bilo nijednih dostupnih brojeva, a u city centru je našla i to nekoliko veličina.
2020 07 02
Moje se sve rasprodalo cim su pocele akcije online, a prije toga su imalo sve velicine. Nisam ni sljedeci dan nasla nesto od toga u trgovini
2020 07 02