Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem sa dodavanjem novih artikala

Pozdrav, Moze pomoc ako netko zna😊 Danima ne mogu dodavati nove artikle, kad idem na ucitavanje fotografija nista se ne dogada🤔 Dali mozda netko zna kako rijesiti problem? Hvala!
2020 07 18
Meni okreće sve fotografije kako mu se svidi i svaki oglas pišem po 3-4 puta. Evo imam dosta proizvoda za dodati i sjedim već 3 sata učitavajući, ali ne ide i ne ide kako treba!! Već sam ljuta i frustrirana i poslala bih i ovu stranicu i sve u 3 krasne p.m.
2020 07 18
Pa da, i ja vec polako šizim, neko vrijeme nisam stigla na krpice i evo sada kad mogu nikako da dodam nesto, bas me sve to skupa živcira a opet mi zao nakon toliko povratnih odustati🙄
2020 07 19
Ja prvo upisem opis pa onda dodam slike jedino tako uspijem
2020 07 19
Ja zadnjih dana nisam imala problema, ali mi se isto cesto desi da ne mogu ucitati, i onda odustanem pricekam par dana pa onda uspijem
2020 07 19
Jeste probale obrisati povijest i kolačiće? To je obično go-to rješenje za probleme na krpicama.
2020 07 19
> Admin2nd: > Jeste probale obrisati povijest i kolačiće? To je obično go-to rješenje za probleme na krpicama. jesam ja, ali problem je i dalje tu. Jedva mi otvara krpice, učitavanje slika traje i traje, kad pregledavam oglase jedva se učitavaju slike kako scrollam, kad otvorim oglas nema niti jedne slike, pa ih čekam i čekam, kad idem uvečano vidjeti ostale slike u oglasima, ne mogu ih uvečati i tako... stranica je puna bugova, ali to je sad toliko loše da je zaista postalo jako teško koristiti stranicu... a okretanje slika kod uploada novih artikala je posebna tema... sve u svemu stranica je jako loša i umjesto da se popravlja, ide sve na gore
2020 07 20
Isti problem kao i prethodnih članica, već pomalo gubim volju za ovom stranicom. Ne vrijedi ništa od brisanja povijesti i kolačića.
2020 07 21
Jutros mi je tehnička služba javila da je kvar otklonjen pa probajte sada. Ako ne ide, opet brišite povijest 8-)
2020 07 23