Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Loooreeenaaa,salje upit za artikal,spam

Bok!Pitanjce.Kakva je fora u tome da posalje upit za neki artikal?Ja sam brzopleto odgovorila ovdje na poruku.Nisam preko maila.I onda shvatim da taj profil samo skuplja sve vise prodavaca koje prati.Ovim putem ne moze doci do podataka,pretpostavljam?
2020 07 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fc6136067269541f9eba0fd593b02408.jpg)
2020 07 20
Ne obraćajte pozornost na profile koji vas traže odgovor preko maila, to je sve spam i scam. Ne može doći do vaših podataka tako, a i da ste dali podatke za uplatu, ne može to zloupotrijebiti. Ima puno takvih profila, sigurno ćete se susresti s još nekim, ali samo ih ignorirajte i prijavite adminu i nema opasnosti. :)
2020 07 20
E super,hvala puno na odgovoru!
2020 07 20
Probam poslije ubaciti screen sad mi nece, slala je i meni. Jos sam pomislila da je to ona Lorena Ferro prevarantica
2020 07 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c220f13a1561c5f167bb1e8c0ac6dcc5.jpg)
2020 07 20
Vidim sad da je blokirana,problem rijesen dok se opet ne pojavi netko 😏
2020 07 20
Pazite! Mene je tražila podatke za uplatu za više artikala, ukupne vrijednosti oko 100kn. Nije spominjala nikakav e-mail jer bih odmah skužila da je spam. Nažalost, poslala sam joj svoje podatke, a sada vidim da ne mogu kliknuti na njen nick, jer je blokirana u međuvremenu. Iskreno se nadam da neće moji podaci kružiti dalje za ove kružne prevare. :@ ,:(
2020 07 21
> zanaZG: > Pazite! Mene je tražila podatke za uplatu za više artikala, ukupne vrijednosti oko 100kn. Nije spominjala nikakav e-mail jer bih odmah skužila da je spam. Nažalost, poslala sam joj svoje podatke, a sada vidim da ne mogu kliknuti na njen nick, jer je blokirana u međuvremenu. Iskreno se nadam da neće moji podaci kružiti dalje za ove kružne prevare. :@ ,:( Ne bi trebali kružiti..., meni je bilo čudno što šalje upite "Želim".... majke mi prestat ću odgovarati na te instant poruke, ako netko nešto želi kupit valjda će više toga napisat od želim
2020 07 21