Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

VELIKA PREVARA!!!

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/188aa71149138ac5eb3a789ecc10b285.jpg)
2020 07 28
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e805442fe38b91120aa736b3836710d7.jpg)
2020 07 28
Za kakvih 9 tocaka ja mogu biti optuzena?? O cem ona prica?? Pa dovoljan je izvod s racuna da sw vidi da meni nije nista uplaceno s njenog racuna!
2020 07 28
Zovite provjereno!! I nazovite državni inspektorat. Oni ce vam reci kako da postupate dalje. Ispricajte sve sto ste dozivjeli. Plasi vas da odustanete. Ja na vasem mjestu bi pretresla sve sluzbe u Hrvatskoj.. netko ce joj stat na rep.
2020 07 28
Imate li odvjetnika? Prijatelja koji je odvjetnik? Kad smo se već počeli gaati odvjetnicima....nedavno je jedna krpičarka na sliačn način bila izvozana za ne znam koliki iznos, bila je i tema otvorena, a zatim je njen odvjetnik poslao pismo prevarantici, koja je nakon toga brzinski vratila lovu. Nemate se zašto brinuti. Imate dokaze da vam novac nije uplaćen i da vam torba nije isporučena. Sve što ste poduzeli je bilo legitimno poduzeti.
2020 07 28
> AnaMops: > Evo me. > Pricekala sam par dana da vidim oce li biti kakvog pomaka i eto sto se desi danas, ja vise ne znam sta da radim > Ja sam slala poruke na facebook frendovima od te Maje, dok me s policije nisu obavijestili da sam slala poruke "krivoj" Maji, odnosno kontaktima od krive osobe. Na sto mi je policija dala broj da se mogu curi ispricati, sto sam i ucinila razgovorom. Medutim dnaas yam se cula s Majom prevaranticom i po porukama se sada cini da je to ipak jedno te ista osoba , jee od kud bi ona znala da sam ja kontaktirala njezine ljude.. vise mi nista nije jasno... S time da ja zvala nisam nikoga kako ona kaze, vec samo sllaa poruke na fejs Meni je ovo strašno čudno. Možete li molim Vas pojasniti kako su vas to "obavijestili sa policije da šaljete poruke krivoj Maji"? Netko Vas je nazvao, predstavio se kao da zove iz te i te policijske postaje i to rekao? Ili su došli na vrata? To mi ni najmanje ne zvuči kao policijsko postupanje. Pogotovo sa dijelom "evo broj da se ispričate ženi".. pa nismo u vrtiću. Moja neka pretpostavka je da Vas je netko njen nazvao (ukoliko je riječ bila o pozivu) i valjda su mislili da ćete se usrati kad čujete da Vas zove policija. Netko je dobro napisao, želi Vas zaplašiti da odustanete. Prevelik je to novac za odustajanje. Naprotiv, cifra je za doći joj na vrata.
2020 07 28
> vicky1983: > Zovite provjereno!! > I nazovite državni inspektorat. Oni ce vam reci kako da postupate dalje. Ispricajte sve sto ste dozivjeli. > Plasi vas da odustanete. Ja na vasem mjestu bi pretresla sve sluzbe u Hrvatskoj.. netko ce joj stat na rep. Točno tako
2020 07 28
> Felis79: > > AnaMops: > > Evo me. > > Pricekala sam par dana da vidim oce li biti kakvog pomaka i eto sto se desi danas, ja vise ne znam sta da radim > > Ja sam slala poruke na facebook frendovima od te Maje, dok me s policije nisu obavijestili da sam slala poruke "krivoj" Maji, odnosno kontaktima od krive osobe. Na sto mi je policija dala broj da se mogu curi ispricati, sto sam i ucinila razgovorom. Medutim dnaas yam se cula s Majom prevaranticom i po porukama se sada cini da je to ipak jedno te ista osoba , jee od kud bi ona znala da sam ja kontaktirala njezine ljude.. vise mi nista nije jasno... S time da ja zvala nisam nikoga kako ona kaze, vec samo sllaa poruke na fejs > Meni je ovo strašno čudno. > Možete li molim Vas pojasniti kako su vas to "obavijestili sa policije da šaljete poruke krivoj Maji"? Netko Vas je nazvao, predstavio se kao da zove iz te i te policijske postaje i to rekao? Ili su došli na vrata? > To mi ni najmanje ne zvuči kao policijsko postupanje. Pogotovo sa dijelom "evo broj da se ispričate ženi".. pa nismo u vrtiću. > Moja neka pretpostavka je da Vas je netko njen nazvao (ukoliko je riječ bila o pozivu) i valjda su mislili da ćete se usrati kad čujete da Vas zove policija. > Netko je dobro napisao, želi Vas zaplašiti da odustanete. Prevelik je to novac za odustajanje. Naprotiv, cifra je za doći joj na vrata. Točno. Jednako razmišljam.
2020 07 28
https://www.poslovna.hr/lite/odvjetnicki-ured-ivana-sedlar/1215849/subjekti.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1 Nazovite vi tu odvjetnicu Ivanu Sedlar i provjerite je li ovo istina. Ili odite u ured. Mora Vas primiti. Slažem se da je ovo s pozivom policije laž i zastrašivanje. Dakle ako dođe do ikakve tužbe, Vi imate dodatnu točku zastrašivanja, plus točka lažnog predstavljanja policije RH, što je kazneno djelo i ide se u pritvor prije samog suđenja. Dapače, otiđite fizički u policiju i provjerila taj ''poziv'' te recite da Vam se netko predstavlja kao policija. Jeste li stvarno došli do njezine obitelji? Ako jeste, što su Vam rekli? Ta Maja je napisala da ste joj zvali obitelj i dečka...
2020 07 28
> blozo29: > https://www.poslovna.hr/lite/odvjetnicki-ured-ivana-sedlar/1215849/subjekti.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1 > Nazovite vi tu odvjetnicu Ivanu Sedlar i provjerite je li ovo istina. Ili odite u ured. Mora Vas primiti. > Slažem se da je ovo s pozivom policije laž i zastrašivanje. Dakle ako dođe do ikakve tužbe, Vi imate dodatnu točku zastrašivanja, plus točka lažnog predstavljanja policije RH, što je kazneno djelo i ide se u pritvor prije samog suđenja. > Dapače, otiđite fizički u policiju i provjerila taj ''poziv'' te recite da Vam se netko predstavlja kao policija. > Jeste li stvarno došli do njezine obitelji? Ako jeste, što su Vam rekli? > Ta Maja je napisala da ste joj zvali obitelj i dečka... Pametna opcija..otici u policiju i izvidjeti kakav je to poziv. Ponovno ju prijavite.Uostalom i da je sakrila broj s kojeg je zvano policija ude u trag vlasniku broja ako je registriran.
2020 07 28
> zipabiba: > Mislim ne znam. > Žao mi je,ali moram reći. > Pa sta vam je bilo da ste išli osobi s 4 povratne uplatiti 900 kn???! > I onda ste jos cekali poslije mj dana misleći da ce vam kao uplatiti? > Mislim,znam da to sada nije bitno,ali opet i je,jer ste otvorili temu.Vidim imate preko 300 povratnih znači imate 'iskustva' ovdje. > Meni nije normalno tolike iznose uplacivati na krpama,mislim to mi je pre previše,kao da zove na prevaru. > 😥 Tako je nemoze joj nista policija reagira na 1000 kn a ovo je 900 kn samo privatna tuzba
2020 07 28
Meni stvarno nije jasno zasto uopce gubite vrijeme na sve ovo i ne odete u banku i zatrazite chargeback zbog internet prevare. Ona kao prodavac mora dokazat da je torbu poslala i da ste vi torbu dobili u protivnom vam banka u postupku preko njene banke vrati uplacene novce.
2020 07 28
> Tanja0204: > Meni stvarno nije jasno zasto uopce gubite vrijeme na sve ovo i ne odete u banku i zatrazite chargeback zbog internet prevare. > Ona kao prodavac mora dokazat da je torbu poslala i da ste vi torbu dobili u protivnom vam banka u postupku preko njene banke vrati uplacene novce. Pa da, najpametnije & najefikasnije, neka se onda banke raskusuravaju. Ovo zaista lagano prelazi u tursku sapunjaru...
2020 07 28
Znaci ovako, nakon sto sam ovdje napisala sto se desilo prije par dana, ja sam nasla doticnu na fejsbuku i slala njezinim frendovima poruka da cure krade novac, i prilozila poruke. Iduci dan me zvala policija, ja sma ja optuzila krivu curu s istim imenom i prezimenom, te sam se cula telefonski s njom i ispricala sam joj se. Nakon toga sam isla prijaviti ovu curu. Ako to nije ista osoba na temelju cega ona meni sad govori da sam ja zvala njenog decka i roditelje, jer ja zvala nisam nikoga, nemam broj od nikoga, nemam njezin profil. Za sto ona mene optuzuje ne razumijem. Otici cu do banke, hvala. Problem je taj sto trenutno nisam u Zagrebu, pa mi nije sve nadohvat ruke .
2020 07 28
A kak znaš da te murja zvala? Prvi put čujem da zovu radi toga. Jesi li ziher?
2020 07 28
1 2 ... 5 6 7 8 9 10