Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

i opet i opet i opet ne mogu artikl postaviti...

Ne funkcionira od jučer
2020 07 22
A kako nekima radi upload? Npr. ovaj oglas je stavljen danas https://mojekrpice.hr/items/odjeca/10952786/haljina-zara-s
2020 07 22
> Ninaaaaaa: > Zna li itko koliko vremena bi ovo moglo potrajat? Prosle godine u rujnu je potrajalo mjesec dana. Pao im je sustav, vecina slika zauvijek izbrisana. Moglo bi bit da se sad isto dogadja. Odrzavanja sajta je katastrofa.
2020 07 22
> ValerijaDM: > A kako nekima radi upload? > Npr. ovaj oglas je stavljen danas https://mojekrpice.hr/items/odjeca/10952786/haljina-zara-s To su izolirani slucajevi. Identicna situacija od prosle godine. I tad su neki mogli uploadati ponesto ali vecina nista. Tako je i tad zapocelo: nije se moglo uploadati fotke a onda se cijela stranica urusila i vecina fotki iz oglasa je zauvijek nestala.
2020 07 22
Bilo bi lijepo da se oglasi administrator👍🤗 Možemo tu pisati u nedogled da ne radi.....a pretpostavljam da mu je neka od cura poslala u inbox...ako baš ne vidi teme o tome.....
2020 07 22
upravo probala..nece pa nece >:(
2020 07 22
> Calandre: > To su izolirani slucajevi. > Identicna situacija od prosle godine. > I tad su neki mogli uploadati ponesto ali vecina nista. > Tako je i tad zapocelo: nije se moglo uploadati fotke a onda se cijela stranica urusila i vecina fotki iz oglasa je zauvijek nestala. Ne samo da su slike nestale, već su osvanule na nekim sumnjivim stranicama (tipa justsayit. biz.). A zahvaćene su bile i slike iz inboxa npr. kad netko slika potvrdu o uplati. I te su slike razbacane po internetu. Vidjela sam svoje slike u nekom stranom oglasu, ali nisam htjela otvoriti stranicu do kraja zbog upozorenja da nije sigurna.
2020 07 22
Ni ja ne mogu, već drugi dan🤔🤨😓
2020 07 22
> Frani127: > Bilo bi lijepo da se oglasi administrator👍🤗 > Možemo tu pisati u nedogled da ne radi.....a pretpostavljam da mu je neka od cura poslala u inbox...ako baš ne vidi teme o tome..... Slažem se👍
2020 07 22
Jucer je adminka u jednoj temi napisala da se trebaju obrisati cookies, ali i da se radi nesto na stranici pa zato ne ide, da je dobila i novog vlasnika i da ce bit bolje. Zivi bili pa vidjeli 😂
2020 07 22
Meni proradio upload!!!! ;)
2020 07 22
I meni, ali obrisala sam kolačiće
2020 07 22
Ja sam uspjela ubaciti, pokušajte sada
2020 07 22
Radiiiiii👍🌷👍🌷
2020 07 22
Ne samo to nego u zadnje vrijeme na Krpicama stalno iskaču reklame! Jako je iritantno.
2020 07 22