Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

i opet i opet i opet ne mogu artikl postaviti...

> ValerijaDM: > > Calandre: > > To su izolirani slucajevi. > > Identicna situacija od prosle godine. > > I tad su neki mogli uploadati ponesto ali vecina nista. > > Tako je i tad zapocelo: nije se moglo uploadati fotke a onda se cijela stranica urusila i vecina fotki iz oglasa je zauvijek nestala. > Ne samo da su slike nestale, već su osvanule na nekim sumnjivim stranicama (tipa justsayit. biz.). A zahvaćene su bile i slike iz inboxa npr. kad netko slika potvrdu o uplati. I te su slike razbacane po internetu. Vidjela sam svoje slike u nekom stranom oglasu, ali nisam htjela otvoriti stranicu do kraja zbog upozorenja da nije sigurna. :o :o :o Tko zna tko sve ima uvid u sadržaj inboxa i tko trguje s tim podatcima :o :o Znala sam dobivati neke čudne poruke u inbox gdje mi se ti pošiljatelji obraćaju imenom i prezimenom (mojim, jelte) a nikad s njima nisam surađivala. Tako da izbjegavam davati ikakve info ovdje koliko god je moguće.
2020 07 23
> Calandre: > > :o :o :o > Tko zna tko sve ima uvid u sadržaj inboxa i tko trguje s tim podatcima :o :o > Znala sam dobivati neke čudne poruke u inbox gdje mi se ti pošiljatelji obraćaju imenom i prezimenom (mojim, jelte) a nikad s njima nisam surađivala. > Tako da izbjegavam davati ikakve info ovdje koliko god je moguće. > To je isto jedan od razloga iz kojih izbjegavam zapocetu konverzaciju nastaviti ovdje u inboxu, u 90 posto slucajeva, nastavljam razgovor na viber ili whapp.
2020 07 23
s obzirom da mi se kuća vidi priko gugla te imajući na umu di smo sve uključeni internetski, a o mobitelima, T-comu i bankama da ne govorin(jake privatnosti i zaštite), Krpice su tek jedna kap u moru...Stoga me vesele teme ovog tipa i uvik ih ozbiljno shvaćan...ne radi! opet ne radi! obrišite kolače! sad radi! meni ne radi! ova stranica je smeće! ipak radi! onda nakon 3 dana jedna-KRPICE ŠTEKAJU!? pa na njenu temu opet isto..šije! šete!
2020 07 23
1 2 3