Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Je li ovo novo i nenošeno?

flygirl@ Ja oglašavam stanje kako i je, ne namještam slike i sve prikažem, palac, sjena, golubovo krilo ili što vi već vidite, vaš problem. Ako potencijalan kupac moje robe nije zadovoljan i reklamira, prihvatila bih reklamaciju i NE bih izmišljala lažne izgovore (poznato?) Ono što je rabljeno, takva je i cijena - a svaka roba ima svog kupca. To što se vama ne sviđaju birkice, to je vaš problem, ne moj. A mogla bih kopati po vasem profilu i naći namještenih i mutnih slika, pljuckati i čerečiti, ali ne interesira me vaša ponuda jer sam se jednom opekla Lijep pozdrav i ugodno pretraživanje krpica, otisaka, prašine, epitelnog tkiva itd
2020 07 24
Lp! Evo da se javi i druga strana 💪 Znači gospodična je prvo htjela zamjenu, ali sam rekla da bi radije prodaju. Potom se javila nakon nekog vremena i pitala da li su klompe prodane jer sam ih bila maknula sa profila. A maknula sam ih zato jer nekad maknem pa ponovim oglas.Ali sam rekla da su i dalje dostupne ako ih želi i da su i dalje nenošene i stoje. Dogovorile smo prodaju i sve ok, brza uplata i ostalo. Da bi zatim kad su stigle klompe počeli napadi da to nije novo da su nošene itd. Klompe su probane u stanu i slikane par puta, ali nošene vani nisu. Lagane su jer je drvo lagano a nije ono teško drvo. U biti su jako ugodne i nosive. Gospodična je sve jako uvečala da izgleda gore nego je, a priznajem da ima koju točkicu i neku flekicu koja se da pobrisati. U biti na nozi izgledaju super i ništa od navedenog ne smeta. Ali mislim da se gospodična predomislila i da to nije ono kako je zamislila da stoji pa sada želi novac natrag. Evo slike kako izgledaju i vidi se da su ok za nositi ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e6b24165e723aece2338ea0a78394f4e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eaad0395448535de812af97a723b185b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/524fb54e33d9b0767ed3ade06a37ca70.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6f21b26c912119d0fe5b62a8d719806a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bb0ad749f57b3ec4d925ffb4d70407ee.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8a2162cfeebac419cc590cb6589bd134.jpg)
2020 07 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/42157e215e341c72b90bb4aff663f756.jpg)
2020 07 24
Da tih 200 i nešto komentara sam dobila na lijepe oči očito 😀🤣
2020 07 24
> FlyGirl5: > Iskreno, meni se čini da ove sandale uistinu nisu nošene. > Vidi se to po potplatu koji sigurno ne bi ovako izgledao da je barem jednom osjetio asfalt. > Nedostaci su vjerojatno rezultat stajanja, trenja sandale jedne o drugu, nespretnog "skladištenja", ali nipošto ne ukazuju da se radi o nošenoj obući, osim možda po stanu. > Ne stajem ni na čiju stranu u ovoj situaciji, samo komentiram i dajem svoje viđenje ovog para sandala koji je po mom sudu nov i nenošen, ali sa sitnim oštećenjima koji su rezultat nepravilnog čuvanja. Hvala i hvala na razumijevanju! Da, dobro ste primjetili, ovdje svi vole zatirati svoje a ukazivati na tuđe greške.
2020 07 24
I da, gospodična je vidjela slike sa oglasa i takve su joj se svidjele, a bilo je i fotografije kako izgledaju odozdola, pa je nije smetalo. Zato se i našla napadati jer sam maknula oglas pa je tu odmah nešto sumnjivo pa me može poslije pred drugima blatiti jer nema slika koje su bile prikazane. I još sve stavi na forum 🙈. Možda ih je ona dodatno izgulila da ih takve prikaže. Ali dobro,učiš dok si živ 👍
2020 07 24
Eto, odlično... Napravite povrat novaca s uključenim troškom poštarine i sve je riješeno.
2020 07 24
> beautyfullthing: > I da, gospodična je vidjela slike sa oglasa i takve su joj se svidjele, a bilo je i fotografije kako izgledaju odozdola, pa je nije smetalo. Zato se i našla napadati jer sam maknula oglas pa je tu odmah nešto sumnjivo pa me može poslije pred drugima blatiti jer nema slika koje su bile prikazane. I još sve stavi na forum 🙈. Možda ih je ona dodatno izgulila da ih takve prikaže. Ali dobro,učiš dok si živ 👍 Imate li sliku donjeg dijela za obje cipele gdje se i pete vide, odnosno kompletan donji dio? Kupilica je postavila slike gdje se vide nepravilnosti i kod peta. Ako imate slike gdje su pete u dobrom stanju, onda možete tvrditi da je kupilica sve dodatno izgulila.
2020 07 24
> teehee: > Eto, odlično... Napravite povrat novaca s uključenim troškom poštarine i sve je riješeno. Slažem se.
2020 07 24
Poštovana gospođo, u nijednom trenutku vas nisam napadala niti bila bezobrazna, u svakoj sam vas poruci lijepo zamolila za povrat novaca što ste vi odbijali i na kraju ignorirali. Ako ćemo već cjepidlačiti, kako niste stigli odgovoriti na poruku, a stigli ste stavljati nove artikle na profil? Nije mi bila namjera otvarati temu na forumu, ali bojim se da ništa ne bi rješile da nisam. Nemam vremena niti želje kupovati stvari, u tri sata ih iznositi i onda se navlačiti tjedan dana oko toga i nekoga blatiti, vjerujte mi. Meni je model cipela i dalje lijep, ali ja ih takve nagužvane ne želim nositi. Poslati ću vam broj računa kako ste mi napisali u poruci koju ste mi poslali te vam poslati cipele kad novci sjednu na račun. Hvala svima i lijep pozdrav.
2020 07 25
> beautyfullthing: > Da tih 200 i nešto komentara sam dobila na lijepe oči očito 😀🤣 Kao što je i otvaračica teme svojih 300 i nešto dobila šmirglajući artikle koji joj se ne sviđaju ne bi li ih *dodatno izgulila*.
2020 07 25
Mislila sam više ne pisati na temu, ali interesantno mi je. Ja ne razumijem i dalje kako prodavačice s puno pozitivnih definiraju pojam novo. Mislim da takve stvari koje imaju neki nedostatak zbog lošeg skladištenja ne mogu više biti nove, jer je naša vlastita krivica/postupak s kojim smo ih na neki način uništile. Novo bi trebalo izgledati novo. Jednom je tu bio video u kojem je žena snimila kako otvara paket, a džonovi se truse i mogu se raskomadati rukom. Tenisice su isto bile loše i duže čuvane. I zbog toga takve stvari se više ne mogu oglašavati novima. Sve ima svoj rok trajanja pa tako i materijali. U skladu s tim treba oglašavati i komentirati kvalitetu u koju se ne može biti siguran.
2020 07 25
> Lunass: > Mislila sam više ne pisati na temu, ali interesantno mi je. Ja ne razumijem i dalje kako prodavačice s puno pozitivnih definiraju pojam novo. > Mislim da takve stvari koje imaju neki nedostatak zbog lošeg skladištenja ne mogu više biti nove, jer je naša vlastita krivica/postupak s kojim smo ih na neki način uništile. Novo bi trebalo izgledati novo. > Jednom je tu bio video u kojem je žena snimila kako otvara paket, a džonovi se truse i mogu se raskomadati rukom. Tenisice su isto bile loše i duže čuvane. I zbog toga takve stvari se više ne mogu oglašavati novima. Sve ima svoj rok trajanja pa tako i materijali. U skladu s tim treba oglašavati i komentirati kvalitetu u koju se ne može biti siguran. Tako je .toga sam se i ja sjetila,i zato sam kometirala nemoze biti novo ako stoji par godina .te tenisice (djecije)su stajale dugo i raspale se zapravo od stajanja .povrat i stvar riješena
2020 07 25
Ja i na slikama prodavačice vidim da su cipele pogužvane i neka oštećenja su slikana. Iz aviona se vidi. Drugo ipak neću komentirati, opet bih bila meta.
2020 07 26
> LovelyLady: > Ja i na slikama prodavačice vidim da su cipele pogužvane i neka oštećenja su slikana. Iz aviona se vidi. Drugo ipak neću komentirati, opet bih bila meta. Slažem se apsolutno , Novo =novo sa ili bez etikete Kao novo= je novo jednom nošeno ili oprano ali bez ijedne mane i tragova nošenja Očuvano = nošeno ,parno ,ali još uvijek nosivo za svuda S greškom = moze novo ili nošeno ,ali ima grešku kao u ovom slučaju (vrijedi 30 kn ) To su moji kriteriji ,a vjerujem da se većina slaže . Ako sto promakne povrat je jedina poštena opcija . Lp
2020 07 26