Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Adidas zastitne maskice

ono što pouzdano znam je da mi prijatelj nosi adidas masku kupljenu u dućanu Adidas opreme i kaže da lakše kroz njih diše i puno su mu bolje od tzv.kirurških...konobari i mora masku nosit stalno, a nije od markiranih stvari niti ga to zanima...
2020 08 14
> Monifique: > Pa nit sudim, nit bi rekla nekome da si ne/kupi, samo mi je nejasna ta potreba za nabijanjem nekog loga na sve živo i našalila sam se jer sam netom prije vidjela na fejsu onu objavu. Bat afkors, netko će uvijek dignut nos, a vidim da je dotična preplatila neku Adidas masku tu na krpicama pa sam valjda još i ja stala na žulj :D > Štagod, nosite šta hoćete, svakom njegovo, no hard feelings. :D Još početno pitanje i nije nužno osuđujuće, ali ovaj prikeljen kvout to samo potvrđuje da si ipak išla na tu varijantu. Gle ako nekoga ne poznaješ ne možeš ni donijeti adekvatno mišljenje o toj osobi. I ja se slažem da osobe koje isključivo pate samo na to da je "ime" su ustvari vrlo ograničene osobe, pa pomalo i tupe u sudaranju moždanih vibracija. Ali isto tako i osobe koje nemaju za original, pa se zadovolje kopijom, su mi ista kategorija. Takve osobe ne znaju što znači posvetiti se ulaganju u jedno ime, koliko sve ljudi stoji iza svega, uloženog truda, rada i novaca u sam dizajn pojedinog proizvoda, odvajanja dio profita za potrebne, zapošljavanje nekonkurentnih osoba.....I takve "površne" osobe ako se malo bolje pogleda će na sebe staviti random štogod bilo koje ime, neki neznaju ni kako se izgovara ysl, guerlain, ali znaju koliko košta i bitno da je skupo i da imaju osjećaj važnosti u okolini i što će ljudi reći. Pravi zaljubljenik u brend/brendove odabrano i pažljivo nosi, kupuje i prezentira sebe. No isto tako i ne razumijem osobe koje se nikad nisu vezale ni za jedan brend. I pritom ne mislim samo na HE brendove, može to biti npr i essence, evo kojeg i sama obožavam po svim karakteristikama.
2020 08 14
Gle, moj je stav da su krpice postale upravo to, kupovanje kopija ili polovnih original precijenjenih stvari. U popularnim artiklima vječno upravo ta kategorija stvari. A što se tiče brendova i kvalitete, volim Adidas i nosim ga, ali moje superstarke kupljene u Adidasu u Zg prije 4 mj izgledaju treš, a frendicine kupljene u New Yorku prije 3 godine izgledaju kao nove... ime ne garantira kvalitetu, bar ne na Balkanu. A krokodili i konji koji rastu iz sezone u sezonu samo pokazuju da je ljudima najbitnije da se vidi da je Lacoste, da je Ralph Lauren... onaj LV logo pattern po cijeloj torbi... plitko i, što je najtužnije, sve ružnije :D
2020 08 14
> andrejama: > > Monifique: > > Pa nit sudim, nit bi rekla nekome da si ne/kupi, samo mi je nejasna ta potreba za nabijanjem nekog loga na sve živo i našalila sam se jer sam netom prije vidjela na fejsu onu objavu. Bat afkors, netko će uvijek dignut nos, a vidim da je dotična preplatila neku Adidas masku tu na krpicama pa sam valjda još i ja stala na žulj :D > > Štagod, nosite šta hoćete, svakom njegovo, no hard feelings. :D > Još početno pitanje i nije nužno osuđujuće, ali ovaj prikeljen kvout to samo potvrđuje da si ipak išla na tu varijantu. Gle ako nekoga ne poznaješ ne možeš ni donijeti adekvatno mišljenje o toj osobi. I ja se slažem da osobe koje isključivo pate samo na to da je "ime" su ustvari vrlo ograničene osobe, pa pomalo i tupe u sudaranju moždanih vibracija. Ali isto tako i osobe koje nemaju za original, pa se zadovolje kopijom, su mi ista kategorija. Takve osobe ne znaju što znači posvetiti se ulaganju u jedno ime, koliko sve ljudi stoji iza svega, uloženog truda, rada i novaca u sam dizajn pojedinog proizvoda, odvajanja dio profita za potrebne, zapošljavanje nekonkurentnih osoba.....I takve "površne" osobe ako se malo bolje pogleda će na sebe staviti random štogod bilo koje ime, neki neznaju ni kako se izgovara ysl, guerlain, ali znaju koliko košta i bitno da je skupo i da imaju osjećaj važnosti u okolini i što će ljudi reći. Pravi zaljubljenik u brend/brendove odabrano i pažljivo nosi, kupuje i prezentira sebe. No isto tako i ne razumijem osobe koje se nikad nisu vezale ni za jedan brend. I pritom ne mislim samo na HE brendove, može to biti npr i essence, evo kojeg i sama obožavam po svim karakteristikama. @andrejama, točno, kratko i jasno! Palac gore.
2020 08 15
Pozdrav. Ja sam kupila ove adidas zastitne maske u adidas shopu u splitu. Cijena 119 kn 3 komada dobivate. Velicine su M i L.
2020 08 22
1 2