Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Martina osuđena jer je rabljenu odjeću prodavala na Facebooku....

Od kad se rabljena roba ne smije prodavati?? https://danica.hr/martina-osudena-jer-je-rabljenu-odjecu-prodavala-na-facebooku/
2020 08 16
U dvije godine 70.600 kn na polovnoj robi? Za toliku dobit prodavala je ona vise od polovne robe. I nije sigurno osudena radi toga, tko zna sta je posrijedi.
2020 08 16
Baš.. da skupim svu robu iz kuće jedva bi došla do tisuću ili dvije kuna.
2020 08 16
Površno napisano, ne znam čemu služe ovakve vijesti, ovo je vijest bez sadržaja, ako se i dogodila ovakva presuda onda bez pouzdanih informacija ne ideš pred čitatelja, no naši novinari baš to rade...
2020 08 16
Ako je prosjek prodanog proizvoda 100kn, znaci da je doticna prodala oko 700 artikala. Ako usporedite broj oglasa na MK pojedinih korisnika I broj recenzija pojedinih korisnika (prodanih proizvoda), mozete doci do zakljucka da je ta doticna imala manje prodanih artikala (a time I prihoda) nego neke popularne korisnice na MK.
2020 08 16
> MissSenorita2: > Ako je prosjek prodanog proizvoda 100kn, znaci da je doticna prodala oko 700 artikala. > Ako usporedite broj oglasa na MK pojedinih korisnika I broj recenzija pojedinih korisnika (prodanih proizvoda), mozete doci do zakljucka da je ta doticna imala manje prodanih artikala (a time I prihoda) nego neke popularne korisnice na MK. Upravo tako. Ovdje bi policija imala jako puno posla.
2020 08 16
> sanjaurban: > Površno napisano, ne znam čemu služe ovakve vijesti, ovo je vijest bez sadržaja, ako se i dogodila ovakva presuda onda bez pouzdanih informacija ne ideš pred čitatelja, no naši novinari baš to rade... Baš je šturo napisano, biće da je bilo i drugih stvari osim rabljene robe
2020 08 16
Krasno! Po tome bi trebali zatvoriti stotine tisuća svih na krpicama, njuškalu i facebook-u, ne pitati je li osoba samohrana majka, majka više djece, je li platila režije 5 mjeseci. Ma državi fali para, pa gledaju koga mogu izmusti.
2020 08 17
Što je s krpicama? možemo li mi pokupiti kaznu?
2020 08 17
Sad sam vidjela isti clanak na indexu. Navodno se ne smije prodavati bez registrirane trgovacke djelatnosti. Glupost. Onda bi sve online trgovine poput krpica trebali pozatvarati i zabraniti buvljake i kazniti cigane koji prodaju robu na ulicama. Platimo porez kad kupimo novu stvar, pa zasto da opet placas porez na polovnu?!
2020 08 17
Čiste gluposti. Nisam na fejsu, ali zar nema nekih pravila tamo? Zar je ona jedina koja je tamo robu prodavala? Ako je protuzakonito, zašto Facebook to ne zabrani na stranici?
2020 08 17
> ZagrebKupnja: > Što je s krpicama? možemo li mi pokupiti kaznu? Ako je protuzakonito, neka blokiraju stranicu. A ne ganjat i globit kad je učinjeno. MK bi po toj tezi spadale u legalnu stranicu za ilegalno poslovanje. Apsurd teški.
2020 08 17
Pa sam FB ima Marketplace, a na Njuškalu se prodaje sve, od igle do lokomotive- da se hoće uvesti neka pravila onda bi vrijedila drukčija pravila pri registraciji. Ljudi koji završe u sudnici sigurno nisu ljudi koji prodaju svoje rabljene gaće za 25 kn.....ima tu puno preprodaja, divljeg tržišta, zamračene robe, fejkova, mislim da ne trebate brinuti ako niste u sumnjivim kategorijama..
2020 08 17
Ako ste dobro čitali, piše "Martina se vadila kako je prodavala “polovnu robu”, što znači da možda i nije. Tako da sumnjam da je kažnjena zbog prodavanja "polovne odjeće".
2020 08 17
Stožer je upropastio gospodarstvo pa se lova namiče haračom nad ljudima koji prodaju rabljenu robu da bi svojoj djeci omogućili kakvo-takvo djetinjstvo.
2020 08 17
1 2 3 4