Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako to...?

> adelinalisa: > Spremna sam i imam dozvolu od prodavačice staviti ovdje našu prepisku :( 1.
2020 08 18
> adelinalisa: > ninalinda > Pozdrav, doticna je u pocetku bila ljubazna, spustila sam joj cijenu na 5000koje je sama predlozila. Poslala fotografije, maksimalno izasla u susret. Prva primopredaja trebala je biti u petak no kako sam trenutacno u krizevcima nesto mi je bilo iskrsnulo i premjestile smo susret za nedjelju kod cityja. Prethodno je forsirala sa uplatom, a s obzirom da torba nije nova i nije pristine smatrala sam logicnim ukoliko vec se susrecemo da pogleda torbu uzivo. Jucer smo trebale ostvariti suradnju i sve je bilo u redu do trenutka kad je dosla do centra. Cekala sam je na parkingu, mislila doci ce do mene kao sto inace kupilice i rade, pogledati torbu i ako joj se bude svidjela kupiti. Poslala sam joj fotografiju gdje cekam i na to mi je napisala da je pri samom ulasku u centar na romobilima.Sto mi je bilo cudno jer u pitanju je markirana torba sa velikom kutijom ali ok. Ljubazno sam je zamolila da dodje do mene na sto mi je predlozila da vrsimo primopredaju u wc-u( em zbog higijene,virusa i pogleda ljudi sam smatrala vrlo neprimjerenim). Kad je napisala recenicu: na parkingu gledat torbu i brojat novac...to mi je bilo jako ruzno. Prodala sam neverfull prije koji tjedan normalnoj zenskoj osobi koja je normalno dosla do mene, pogledala i kupila torbu. Jednostavno kako bi se reklo, ne zelim sa budalama vodit posla i nacin na koji je kasnije i u opisu i preko mobitela vrijedjala, dovoljno je rekla o sebi. Zalosno da se jedna majka tako razgovara. Moje je pravo da odbijem suradnju ukoliko mi se ne svidja u kojem smjeru to vodi. Osobu ne poznam,nema ni jedne recenzije ni fotografije na krpicama. > prije 1 dan, 2.
2020 08 18
> adelinalisa: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/60e5d56e17dadb2ad78ac74e0a7f2c23.jpg) 3.
2020 08 18
> adelinalisa: > rije 1 dan, 14:27 > ninalinda > Ne mogu vjerovati da ljudi imaju toliko slobodnog vremena i volje baviti se ovakvim stvarima kad postoje puno bitnije i vece brige u zivotima svakog od nas. Dosad sam ostvarila preko 200 prekrasnih suradnji i zadovoljnih djevojaka i zena, a da ne pricam o drugim divnim kupilicima koje nisu ostavljale recenziju. Ovo je bila specificna situacija u kojoj se ja nisam osjecala ugodno i nisam htjela ostvariti suradnju i to je moje pravo. Nikoga nisam prevarila, dogovor sam ispostovala jer sam dosla na mjesto dogovora, medutim daljni razvoj situacije me odbio da svoj artikl prodam gospodi kojoj je bio problem doci do auta da u miru pregleda torbu bez znatizeljnih prolaznika, da prebrojimo novce ukoliko se odluci na kupnju, zato sam joj i rekla da ne uplacuje novac, nego da torbu prvo vidi uzivo jer je nosena. A da sam prevarantica pa vjerojatno bih bez problema prihvatila uplatu i torbu nikad ne bih ni poslala, jel tako? Gospoda mi se nije svidjela prijedlogom ulaska u wc gdje je puno ljudi, nehigijenski uvjeti, jos k tome ova nesretna korona. Tako su me jednom iznenadili i pokrali. Kad sam joj rekla da dode do auta, odgovorila je na meni bezobrazan nacin i kad sam uzela u obzir da je na romobilima i navodno sa djetetom, nije mi ulijevalo sigurnost. Jer kutiju od te konkretne torbe i vrecicu koja je uistinu velika, da ne kazem ogromma ne moze transportirati na romobilu sigurno i neometano nikako, a i da kazem da mi je sumnjivo da bi netko sa romobilom dolazio po louis vuitton artikl i tako ga nonsalantno transportirao do kuce( ja bih se prva bojala za svoju sigurnost pogotovo kad je gospoda navodno sa drugog kraja grada) > prije 1 dan, 16:54 4.
2020 08 18
> adelinalisa: > ninalinda > Osobno smatram da objava naše prepiske neće ništa promijeniti. > Ali, ako ste Vi mišljenja da će to uroditi nečim pozitivnim, imate moju privolu. > Lijep pozdrav i hvala Vam > prije 1 dan, > Svaka čast , plemenita , dostojna žena !!!! Koja ne tći po WC da prodaje torbe :( :( 5.
2020 08 18
@adelinalisa, hvala što si sa zajednicom podijelila poruke kako bi čitateljima bilo nešto jasnija i druga strana suradnje, ona koja se nije oglasila. Ipak, sve nakon toga si dosta pretjerala. Nitko te ne vrijeđa niti te naziva nepismenom. Insinuiraš neke nepostojeće uvrede i ucjenjuješ brisanjem postova. Pa obriši ih ako želiš, nema potrebe za dramom. Malo se smiri.
2020 08 18
@adelinalisa Zbog toga što je forum javan i SVIMA su dostupne Vaše objave, sada ćete naučiti da pisana riječ ima svoju težinu. Ja sam ih samo ponovila, bez uređivanja, da je svima poznat rasplet priče između neuspjele primopredaje gdje se dosta nas uključilo. Smatram da je istina bitnija od nečijeg ega. Ne morate se mučiti sa brisanjem svojih komentara jer ste si umislili da Vas ovdje narod vrijeđa zbog Vaše loše gramatike hrvatskog jezika (što nije istina, već ste dobili samo dobronamjerne savjete od gđe "sanjaurban"), dok Vi druge direktno prozivate, malo je reći vrijeđate, te ovaj forum nazivate "kokošinjcem". Temu je otvorila gđa "jackrussel" pa prema tome nemate utjecaja ni na njeno brisanje. Samo o njoj i administratorici ovisi hoće li ova tema i dalje egzistirati. A guglo kao i uvijek dosta toga zapamti...
2020 08 18
> adelinalisa: > SRAMOTA !!!! > gledajite šta sam dobila trenutno u inbox , osoba ne želi Vašeg napada !! Uživajte u situaciji koji ste napravile , muka već od Vas . evo kopiram , jedino maknula naziv profila korisnici > Poštovana, > molim Vas da ne brišete svoje postove jer ste u potpunosti u pravu > Ja ne želim sudjelovati na forumu jer je to hrpa zločestih baba.... > Prvo su krivile prodavačicu i bile na strani osobe sa nula povratnih....ja s takvom osobom ne bi ni dogovarala ništa....to je jedina greška prodavačice > Prodaja u WC-u bez kamera....suludo.... > Dolazak s romobilom s Trešnjevke na Žitnjak....to im nije čudno već Vaša hrvatska gramatika i pravopis koji više od 70% Hrvata ne zna kako treba... > Žao mi je da takve osobe postoje na forumu i glume neke uzvišene sile te uvijek moraju biti kontra onog što je pravedno i točno > Imate moju potporu i podršku!🤗 > prije 13 minuta > Dali Vam nije sramota što radite ovdje klan nu HDŽ i to je to Evo i 6. (obrišite i ovo ako želite...)
2020 08 18
> adelinalisa: > Samo mogu reci da korisnica sa preko 800 pozitivnih , samo nije me jasno zašto ne želi javno napisati to ovdje :( Možda zbog toga što ispod radara prodaje 8 stranica robe?!? Tko zna, možda samo još jedna moja teorija zavjere (nadaleko sam poznata po njima)... Edit: Možda se radi i o više stranica, vjerojatno nikada nećemo ni to saznati.
2020 08 18
Jedna korisna info koja nije na odmet: --> https://mojekrpice.hr/forum/t/268725/obavijest-bullying-se-ne-tolerira
2020 08 18
> adelinalisa: > Ova stranica i napravljena za prodaju robe , ne za to ako neki frustrirani osobe kojih u životu netko ne 5 % ne šlivi , pokušavaju barem nekako sebe realizirati na forumu . Što ne obrišete komentare koje ste obećali obrisati? Što se čeka? Dajte malo budite v.j.e.r.o.d.o.s.t.o.j.n.i, makar Vi, kad već *klan* nije.
2020 08 18
> adelinalisa: > > malllaaaa: > > Jedna korisna info koja nije na odmet: > > --> https://mojekrpice.hr/forum/t/268725/obavijest-bullying-se-ne-tolerira > I??? Blokiraju me s ovog usranog Vami foruma ? Da za radi boga ! > To je prvi i zadnji put s moje strane , ne da mi se , to je iz vam moje tolerancije i principa života . Ohooo, rafali se i dalje nastavljaju... "Usrani forum"? Lijepo. :") I da, zaboravili ste napomenuti, bar za razliku od Vas ja imam "život" :P
2020 08 18
> teehee: > @adelinalisa, hvala što si sa zajednicom podijelila poruke kako bi čitateljima bilo nešto jasnija i druga strana suradnje, ona koja se nije oglasila. > Ipak, sve nakon toga si dosta pretjerala. Nitko te ne vrijeđa niti te naziva nepismenom. Insinuiraš neke nepostojeće uvrede i ucjenjuješ brisanjem postova. Pa obriši ih ako želiš, nema potrebe za dramom. Malo se smiri. Što si je ona umislila ovdje, da će je netko na koljenima preklinjati da ne obriše svoje upise? Ne razumijem. I naravno, ako tvoje vlastito mišljenje nije u suglasju sa njezinim, onda joj je muka od nas i od ovog "us*anog" foruma (na kojem i nadalje sudjeluje).
2020 08 18
> adelinalisa: > > malllaaaa: > > > adelinalisa: > > > > malllaaaa: > > > > Jedna korisna info koja nije na odmet: > > > > --> https://mojekrpice.hr/forum/t/268725/obavijest-bullying-se-ne-tolerira > > > I??? Blokiraju me s ovog usranog Vami foruma ? Da za radi boga ! > > > To je prvi i zadnji put s moje strane , ne da mi se , to je iz vam moje tolerancije i principa života . > > Ohooo, rafali se i dalje nastavljaju... > > "Usrani forum"? Lijepo. :") > > I da, zaboravili ste napomenuti, bar za razliku od Vas ja imam "život" :P > Naravno ??? zašto onda živite ovdje na forumu ? Nikad nisam vidjela da sudjelujete u nekoj pozitivnoj teme uvijek kopate po smeću i kako kopate !!! "svaka čast " istražujete sav internet da bi neko govno otkopali ! Naravnooooo , kao štakori i Hijene , samo čekate neku " mrcinu " Još ste tu? :O
2020 08 18
Hmm, uvreda no.3 --> ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5f7b5baf7681c00e4b18dbc61ae2b63b.jpg) Nisam više samo teoretičarka zavjere, sada sam štakor i hijena, wow :O Zaista Vam vokabular obiluje pozitivnim riječima i usporedbama...
2020 08 18