Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Potvrda o uplati - uplate nema

Molim vas za pomoć, što napraviti u ovoj situaciji? Gospođa kaže da je uplatila, čak mi je poslala potvrdu o uplati, a uplate već 3 dana nema na računu. Radi se o novom profilu koji nema niti jednu recenziju pa koliko god želim ispasti fer, ne mogu poslati robu dok uplata ne sjedne. Što napraviti?
2020 08 19
Bez obzira koliko osoba imala povratnih, nemojte nikad slati dok vam novci sjednu na račun.
2020 08 19
kako izgleda potvrda o uplati? provjerite ako je mbanking da vam nije slikala samo nalog u najavi koji je kasnije povukla. Ako je uplatnica, jel se dobro vidi zig i svi podaci? događalo se i da se žig lijepio u paintu na ispisanu uplatnicu :s
2020 08 19
Smijem ovdje staviti sliku uplatnice? Izgleda ok, kaže da je uplatila u pošti, a to zna potrajati da sjedne na račun
2020 08 19
Provjerite da li je dobro napisala Vas broj racuna na uplatnicu. Meni se jednom isto dogodilo da uplata nije sjela dok nisam skuzila da je krivo prepisan moj broj racuna.
2020 08 19
Bok, ako je uplaćeno preko pošte, odnosno preko opće uplatnice - bez brige. Jako puno nas čeka. Meni je uplaćeno 17.8, još uvijek nije sjelo, a čak sam u poštanskoj banci.
2020 08 19
> Matea4707: > Provjerite da li je dobro napisala Vas broj racuna na uplatnicu. Meni se jednom isto dogodilo da uplata nije sjela dok nisam skuzila da je krivo prepisan moj broj racuna. Evo sad sam išla gledati, sve je dobro ispisano
2020 08 19
> kristinanu1996: > Bok, > ako je uplaćeno preko pošte, odnosno preko opće uplatnice - bez brige. Jako puno nas čeka. Meni je uplaćeno 17.8, još uvijek nije sjelo, a čak sam u poštanskoj banci. Ajme hvala puno! Sad mi je puno lakše! Vjerujem da je takav slučaj i ovdje, ali zbog mora prijevara, čovjek je sumnjičav u takvim slučajevima 🙈
2020 08 19
Svakako nista ne saljite dok novac ne bude na racunu.
2020 08 19
Evo samo da javim da je uplata sjela nakon 4 dana. Kako je Kristinanu gore napisala, izgleda da uplate iz pošte sjedaju jaaako sporo na račun 😅
2020 08 23
Ja cekam vec 6 dana i nista 🤔
2020 08 24