Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć-obično slanje paketa putem pošte

Pozzz....samo da se nadovezem na ovu temu.Poslala sam paket preko poste za Rijeku 27.7 dostavljen je a jos uvijek nije isporucen.Kako opravdat tek ovo.Stalno sam u kontaktu s postom ali nista.Dali se nekoj desilo da paket kasni skoro mjesec dana🤦.Dostavljen u postu a nije isporucen gospodi.Sta napravit
2020 08 24
> im0209: > Pozzz....samo da se nadovezem na ovu temu.Poslala sam paket preko poste za Rijeku 27.7 dostavljen je a jos uvijek nije isporucen.Kako opravdat tek ovo.Stalno sam u kontaktu s postom ali nista.Dali se nekoj desilo da paket kasni skoro mjesec dana🤦.Dostavljen u postu a nije isporucen gospodi.Sta napravit Zvati sluzbu za korisnike Ici u postu Pisati prigovor Nesto moraju rijesit Mozda je i taj paket misteriozno nestao kao moj Ja sam 2 mj cekala da posta to rijesi Posiljka nije pronađena,ali su vratili novac
2020 08 24
Sve sam napravila ,,napisala prigovor,tri puta slala mail,zvala sluzbu i jos nista.Imam srece sto Gda,Mery ima razumjevanja za ovo cak ce ici u postu da vidi u cemu je problem.Ali necu tek tako odustat od paketa
2020 08 24
Pozdrav, zena me trazi da posaljem kaput obicnim paketom preko poste sto bi je doslo 18 kn postarine. Nikad nisam tako slala, a ona mi kaze da se dobije broj paketa koji se moze pratiti. Je li to sigurno? Postu ne mogu dobiti na telefon.
2020 10 02
Pošta ima novi cjenik usluga (od 1. rujna) pa ne znam točno koliko je sad slanje paketa, a ovisi i o težini. Ako je do 2 kg, mislim da je prije bila cijena 23 kn. Teško da može biti samo 18 kn - to je za preporučenu pošiljku koja nije teža od 1/2 kg, a pretpostavljam da je kaput teži.
2020 10 02
Pa je da, cini mi se da je tezi. Ona je vec uplatila i tvrdi da postarina iznosi toliko. Sto bih ja trebala napraviti ako iznosi vise?
2020 10 02
1 2