Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ožiljci na koži

Pozzz...dali znate možda neku dobruu kremu za ožiljke...(od madeža i opekline)hvala
2020 08 22
Izgorila sam na moru jako. Danima me peklo i svrbilo više nisam znala s čim da mažem. Onda sam u Plodinama za nekih 15-ak kuna našla kremu Sanddorn i prošlo mi za par dana. Odlična krema.
2020 08 22
> Mary27: > Pozzz...dali znate možda neku dobruu kremu za ožiljke...(od madeža i opekline)hvala Zorina mast na facebooku ima stranica, savrsena za opekline.
2020 08 22
Za opekline preporučam VICHY SOS BALM koji je baš namijenjen za opekline. Ako vas zanima možete pogledati na mom profilu. Meni više ne treba, potrošeno je malo, ostatak tube prodajem za samo 40 kn. Za svježe ožiljke su najbolji silikonski gelovi. Možete ih kupiti u ljekarni. Dosta su skupi, ali efikasni. Za stare ožiljke, na žalost, nema pomoći.
2020 08 23
> Anitich_5: > Za stare ožiljke, na žalost, nema pomoći. Kod starijih ožiljaka su učinkoviti frakcijski/resurfacing laseri te microneedling (odabir tretmana ovisi o vrsti ožiljka).
2020 08 23
Čula sam da je za stare oziljke dobra dermaplanta
2020 08 25