Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Preokrenute slike

Jel zna netko kako okrenuti slike? Stalno mi ih učitava okomito 😬 Kad ponovno uđem urediti oglas i okrenem ju, opet ju spremi okomito okrenutu 🤷‍♀️
2020 08 23
Probajte spremiti te slike koje ste već stavili u oglas. Onda kreirati novi oglas i te slike okrenuti ispravno prije objave oglasa. Meni jedino tako uspijeva.
2020 08 23
A kak da ih spremim? Sa mobitela to stavljam
2020 08 24
Evo uspjela jednu, sad treba sve te oglase ponovno 🙈😁
2020 08 24
Joj ja se napatim skroz dok objavim sliku. 10 puta objavljujem isti oglas i svaki put mi ispadne naopako
2020 08 24
> ninuli: > Evo uspjela jednu, sad treba sve te oglase ponovno 🙈😁 Probajte izbrisati iz postojećeg oglasa stare slike i onda staviti ove novo spremljene u isti oglas. Meni je i tako uspjelo.
2020 08 24
Morate u nekom programu za uređivanje slika smanjiti veličinu slike jer je dopušteno samo 2 MB, a slike uslikane sa dobrim mobitelima uglavnom imaju veću rezoluciju. Najjednostavnije vam je u photoscape-u, samo učitate sliku i stisnete resize.
2020 08 24
Kod mene nije slucaj da ih smanjivam vec samo trebam stavit u neki app za uredivanje i napravit neku sitnicu tipa kontrast malo povuc ili bilo sta i spremit i onda se stavi normalno 🤗😀
2020 08 24
Ja u photo collage stavim neku pozadinu ispod
2020 08 24
Uglavnom treba se izgubiti hrpa vremena dok se ucita slika i kreira oglas.. 😕 Ne kuzim zasto su vec godinama ove krpice iste i nema pomaka na bolje i jednostavnije 🤷‍♀️
2020 08 25
Slika se može i samo “odrezati” da bude vodoravna, ili tako slikati. Meni je to riješilo problem :)
2020 08 28
Dobit cu slom zivaca s ovom stranicom
2020 08 28
> ninuli: > Uglavnom treba se izgubiti hrpa vremena dok se ucita slika i kreira oglas.. 😕 > Ne kuzim zasto su vec godinama ove krpice iste i nema pomaka na bolje i jednostavnije 🤷‍♀️ Da, i ja se to pitam... Stranica funkcionira pretpotopno, izludi me dok bilo što radim na njoj. Spora je, smrzava se, učitava naopake fotke iako sam ih okrenula u galeriji, nema dobar filter za pronalaženje oglasa... Trebali su već odavno prijeći na aplikaciju. Baš se ne trude olakšati korisnicima, a sigurno im dobro ide, uskaču hrpetine oglasa koje još više uspore stranicu. Ima li alternative? Osim Njuškala?
2020 08 30