Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Aliexpress

Hej cure, dali vam dolaze paketi? Pitam da znam dali mi se isplati uopce narucivati
2020 08 27
Stižu. Meni i oni od 3.mjeseca i od 7. Ali naručite čim prije jer od 1.1. carine sve iz kine, pa i male pakete
2020 08 27
> TinTina987: > Stižu. Meni i oni od 3.mjeseca i od 7. > Ali naručite čim prije jer od 1.1. carine sve iz kine, pa i male pakete Gdje ima ta informacija za carinu? Meni dolaze, ali nakon 2-3 mjeseca oni koji nemaju pracenje. Sa pracenjem dodu za 3-4 tjedna
2020 08 27
Meni neka sitnica putuje 2mj, ima onaj kod LP za pracenje... Sad ne znam dali ce to uopce stici
2020 08 27
> jelena693: > > TinTina987: > > Stižu. Meni i oni od 3.mjeseca i od 7. > > Ali naručite čim prije jer od 1.1. carine sve iz kine, pa i male pakete > Gdje ima ta informacija za carinu? > Meni dolaze, ali nakon 2-3 mjeseca oni koji nemaju pracenje. Sa pracenjem dodu za 3-4 tjedna https://www.jutarnji.hr/globus/biznis/lose-vijesti-za-kupce-na-internetu-zbogom-jeftinoj-robi-uvodi-se-pdv-i-na-posiljke-iz-kine-i-sad-a-6951657
2020 08 27
> Lonela1: > > jelena693: > > > TinTina987: > > > Stižu. Meni i oni od 3.mjeseca i od 7. > > > Ali naručite čim prije jer od 1.1. carine sve iz kine, pa i male pakete > > Gdje ima ta informacija za carinu? > > Meni dolaze, ali nakon 2-3 mjeseca oni koji nemaju pracenje. Sa pracenjem dodu za 3-4 tjedna > https://www.jutarnji.hr/globus/biznis/lose-vijesti-za-kupce-na-internetu-zbogom-jeftinoj-robi-uvodi-se-pdv-i-na-posiljke-iz-kine-i-sad-a-6951657 članak iz 2018, upitno je hoće li na kraju biti tako... na kraju članka piše da je predviđeno za 2019.
2020 08 27
Meni dolaze, danas mi ih je stiglo 9 i to nakon 3 mjeseca Oni koji imaju broj za pracenje dođu puuno prije
2020 08 28
Naručene četiri pošiljke krajem svibnja. Tri su stigle u razumnom roku, a četvrte, koju najviše iščekujem, nema. Šmrc. Poslana je, ali ne stiže. Ne znam gdje je zapelo. 20.6., po trackingu, je stiglo u HR. Kaj mogu s tim?
2020 08 28
Odluka je na razini unije i vrijedi za treće zemlje, ne samo za kinu, tako da će se svakako desiti ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/db9481ea4aef6aabd6ce8172dae47b9b.jpg)
2020 08 28
Ako ti nešto treba do određenog datuma onda definitivno ne. Ja sam prije 2 mjeseca naručila balone za rođendan kojih još uvijek nema i sad moram duplo kupovati kod nas 🤯😡
2020 08 28
Moja kći je naručila maskicu koja je došla za tri mjeseca. U međuvremenu su mi i novce vratili. Sad bismo htjele platiti jer je stiglo. I nikako. Kći se neuspješno dopisuje već dva tjedna. Prodavač joj odgovara s automatskim mailovima i to u stilu: strpite se još malo, stići će uskoro i sl. jer izgleda uopće ne razumije da je paket stigao i da hoćemo platiti. Zanima me je li još netko imao sličnu situaciju i kako je to riješio?
2020 08 28
Tanči, s Alija naručujem isključivo takve sitnice, eventualno neku duksicu za psa :) Tako da me i ovo s PDV-om ne brine. Pitanje: nakon koliko vremena je kćer tražila povrat i kako? Meni piše sad da treba doći unutar 26 dana. Znači to bu 4 mjeseca. Pisala sam selleru, ali ništa konkretno ne odgovara... Kao, doći će. Imam nekoliko novih maskica koje su mi stigle, ali čekam popsocket da ih mogu staviti jer sam se toliko privikla na njega da bi mi mobitel vjerojatno ispao iz ruke da ga sad nemam. Nisam imala ovakvu situaciju koju si opisala. Jednom sam imala povrat na ebay-u za predmet koji nikada poslije nije došao.
2020 08 28
Teehee, ne znam detalje jer kći to radi. Ja samo plaćam. Odnosno moja kartica 😂 Imala je lani situaciju kad joj nije ništa došlo, a za povrat je bilo kasno pa je sada, pretpostavljam, tražila povrat na vrijeme. Radi se o 11 kn. Kupila je navlaku/ maskicu za airpods. Maskica je odlična i kći je jako zadovoljna. Nije neka lova, ali ja se osjećam loše jer nisam platila. Ne volim takve situacije. Roba je uredno došla i red je da se plati. Sve drugo mi je neprihvatljivo, a tako sam i dijete odgojila pa to muči i nju.
2020 08 28
I mi kupujemo hoodice za peseka. Fora su.
2020 08 28
> Tanči14: > Teehee, ne znam detalje jer kći to radi. Ja samo plaćam. Odnosno moja kartica 😂 > Imala je lani situaciju kad joj nije ništa došlo, a za povrat je bilo kasno pa je sada, pretpostavljam, tražila povrat na vrijeme. > Radi se o 11 kn. Kupila je navlaku/ maskicu za airpods. > Maskica je odlična i kći je jako zadovoljna. > Nije neka lova, ali ja se osjećam loše jer nisam platila. > Ne volim takve situacije. > Roba je uredno došla i red je da se plati. > Sve drugo mi je neprihvatljivo, a tako sam i dijete odgojila pa to muči i nju. Treba provjeriti kako piše u opisu tog predmeta kojeg ste naručile. Nekad (često) znaju staviti da predmet sigurno dolazi u roku od npr. 1-3 mjeseca a ako ne dodje do tog krajnjeg roka, onda vraćaju puni iznos. Možda se radi o tako nečemu :) pogotovo sad kad svi paketi kasne, tj. dostava duže traje.
2020 08 28
1 2