Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Aliexpress

Otvorite dispute, i tražite refund pa ako vam seller ponudi da cekate onda možete odbiti i ako on filozofira i dalje da će doć, da čekate blabla onda samo nemojte odgovarat na poruku tu, i aliexpress nakon nekoliko dana zatvori dispute i vrati novce. ,:) A dispute otvarate u narudžbama za pojedini predmet tj narudžbu
2020 08 28
Ok, tnx. Piše mi da pričekam do 30.8. Živi bili pa vidjeli. Nakon toga ću otvoriti dispute. Edit: za krepat, baš mi je danas stigao paketić. Dakle puna 4 mjeseca sam čekala i nedostaje mi jedan itemić.
2020 08 28
Ako seller ne želi vratiti novce onda se morate samo obratiti Aliexpressu pa oni to riješe i vraćaju novac. Meni stigli sad paketići koje sam naručila u 5.mjesecu, u međuvremenu su mi svi selleri vratili novce. Odmah sam se svakom javila i rekli su mi da samo opet naručim istu stvar i oni mi ju jednostavno neće poslati. Desilo mi se to vise puta i svi su bili zahvalni i skroz korektni. 🙂 Evo primjer od danas. Stigao paket i pitala ih kako cemo s novcima, riješeno u jedan dan. 😃 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4f8e9a1dad7106ef61ac6b297306563b.jpg)
2020 08 28
Ja sam prvi put kupila prije 4 miseca s aliexpressa nesto i nije mi stiglo, toliko o tom 😂 ne planiram vise da otamo kupujem, em presporo, em onaj tracking nicemu ne vridi itd
2020 08 29
Moze mi netko pomoci, nisam nikad naručivala s alija. kako koristiti onaj bonus buddies popust, koliko ljudi treba kliknuti na to i moze li se za prvu narudžbu? (Imam 2 neka popusta od 2 i 3 dolara i ne mogu nikako doci do svog linka za popust bonus buddy)
2020 09 28
> marija100marija: > Moze mi netko pomoci, nisam nikad naručivala s alija. kako koristiti onaj bonus buddies popust, koliko ljudi treba kliknuti na to i moze li se za prvu narudžbu? (Imam 2 neka popusta od 2 i 3 dolara i ne mogu nikako doci do svog linka za popust bonus buddy) Ma ništa od toga, treba stisnuti puno ljudi i teško da ćete to skupiti
2020 09 29
1 2