Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako brže do negativne

Znači ne kako brže dobiti negativnu ocjenu 😂 ..već kako brže doći do objašnjenja zašto je netko dobio negativnu. Primjer: netko ima hrpu pozitivnih ocjena ili jednu ili dvije negativne i makar su nedavna iskustva pozitivna nekad želim provjeriti ipak zašto ima negativnu..i onda moram izvrtiti sve povratne da dođem do te negativne.. Ima li neki brži put? Ja ga još nisam otkrila. Nisam našla sličan odgovor na forumu...
2020 08 30
Nikako Nema na zalost takve opcije Jedino preostaje pregledavati sve povratne
2020 08 30
Tnx 🤗
2020 08 30
trebala bi biti opcija kada se klikne na negativne, da se prikažu samo negativne, ja isto svaki put prevrtim sve dok ne nađem negativnu
2020 08 30
U više navrata je to predloženo, još uvijek ništa od te opcije. Nego, baš sam neki dan kod jedne korisnice sa puno povratnih ocjena i jednom negativnom, vidjela da joj stoji u opisu profila objašnjenje zbog čega ima tu jednu negativnu. Nešto u stilu:" Da vam uštedim vrijeme, negativnu imam zbog toga i toga..." Izvrstan potez. Predlažem da i ostale sa preko 100 ocjena tako stave, stvarno uštedi vrijeme :)
2020 08 30
Nekoć se moglo na profilu u povratnima izdvojiti negativne i neutralne i šteta da više nije tako.
2020 08 30
to je vec upitno duze vrijeme i nitko nista ne mjenja.. iako stranica ne radi uopce nikako i sve stalno pada pa dodem ovdje samo kao turist
2020 08 31