Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zasto ne volite zamjene?

Naravno da mi je draže dok nešto prodam.Ali volim i zamjene, pogotovo za dječje stvari. Imala sam nekoliko odličnih zamjena,gdje neke stvari baš volim nositi. Naravno ako na nekom profilu ne nađem ništa što bi mi se svidjelo, ne pristajem na zamjenu.
2020 09 03
Ja obozavam zamjene, ali prezirem to sto kada netko pita za zamjenu sebi automatski dize cijenu i trazi vise artikala jer 'njegovo vrijedi vise' . Imala sam jednu korisnicu koja je od mene trazila zamjenu i sve super bilo, otkazala primopredaju i onda dva puta dizala svoje cijene i javila se sa spikom: tek sad vidim da je vasa cijena preniska, i trazila da joj nadoplatim :| :| ,:(
2020 09 03
Osobno ne volim zamjene.sta mi treba i sta mi se svidi kupim Salju mi upite korisnice koje nemaju nista na profilu.kao mozda imam sto Vam treba.nisam jos slikala Ili nude 2-3 broja manju odjecu i obucu Ili prastare stvari bi mjenjali za moje novo s etiketom Tako da,radije ne
2020 09 03
Često šaljem upite za zamjenu ali ili ne dobijem nikakav odgovor ili dobijem velikim slovima NISAM ZA ZAMJENE. I kada bih htjela od takvih kupiti istu stvar ne bih samo radi te (ne)komunikacije. Napiši kao svi u opis nisam za zamjene i nitko ti neće slati takve upite, ili bar ja neću. Meni nažalost dolaze upiti za zamjene sa profila sa dječjom robicom, stvarima L/XL ili vintage što ne preferiram. Tako da se desi jedna zamjena u sto godina
2020 09 03
Zamjene ne volim iz dva razloga. Prvi je što stvarno imam previše svojih stvari i pokušavam si malo osloboditi prostor. Drugi je što kad mi netko ponudi zamjenu teško mi je na “silu” tako odabrati nešto sa nečijeg profila samo kako bih se zamijenila. Lakše se odlučim za kupnju kad bas vidim nešto sto mi se sviđa i želim, te ne nudim zamjenu. Piše mi i na profilu da nisam za zamjene. Ipak jednom sam imala jako uspješnu zamjenu na prijedlog jedne korisnice i to smo se mijenjale za potpuno nove stvari i koje odgovaraju po cijenovnom rangu - ona meni nove cipele Hogl,a ja njoj novu torbu Guess. I bile smo prezadovoljne sa zamjenom jer je svaka dobila ono sto želi,a nismo ni bile na gubitku sa uloženim novcima prilikom naših nespretnih kupnji u dućanu.😃
2020 09 03
Meni su zamjene ok, ponekad prvo pitam za zamjenu a ako osoba nije za zamjenu onda stvar kupim. Jedino ju ne kupim kad osoba nema toliko pristojnosti da odgovori da nije zainteresirana za zamjenu ili da nije ništa pronašla. Što se loših iskustava s odjećom tice, sa zamjenama nisam nikad imala problema, sa kupovimom je to već druga stvar, sigurno preko 10-ak stvari mi je došlo u koma stanju pa sam se s prodavčicama morala natezati oko povrata.
2020 09 03
Ja sam jednom htjela zamjenu za maslinovo ulje..ali kad sam pitala jel baš pravo ulje...kvalitetno..da mi treba samo takvo..gospođa mi je odgovorila..da ja vjerojatno nebi bila zadovoljna sa uljem. Da li je to trebalo značiti da nije čisto maslinovo ulje ...pretpostavljam da je...i propala zamjena..
2020 09 03
Ja ih ne radim jer 90% odjece ovdje nije moj stil 🤷
2020 09 03
Ja se mijenjam kad osoba ima nešto što mi paše/sviđa mi se/treba mi, ali nije samo tako da se potrefi jer ne želim bilo što samo da dođe do zamjene već nešto što ću/ćemo zbilja koristiti jer osjećam teret viška stvari. Imala sam i loših iskustava, kad mi je stigla stara, smrdljiva itd. roba, ali puno više super iskustava 🥰
2020 09 03
Imala sam nekoliko zamjena i sve su do sada bile uspješne, ali s druge strane, većinom sam dobivala upite od korisnica čije artikle jednostavno ne trebam, npr. roba za djecu, oprema za skijanje i slično. Uglavnom volim zamjene, ali uvijek preferiram prodaju jer su u 80% slučajeva ponude bile loše i ništa si nisam mogla naći. Kada mi se netko javi za zamjenu, uvijek pogledam ponudu, ali mi je glupo listati 10 stranica da bih našla nešto što mi ne treba, a što bih mogla uzeti tek toliko da obavimo zamjenu. Isto tako kada i ja pitam za zamjenu, ako druga strana nije zainteresirana, na kraju najčešće kupim taj artikl. S vedrije strane, mislim da nema ništa bolje od zamjene gdje svaka strana dobije ono što stvarno želi ili treba :)
2020 09 03
Nekad sam ih obožavala, ali sam od odustala od njih iz vise razloga. Zadnja zamjena je bila da sam poslala novu Liu jo torbu za prekrasne naocale sa biserima. Isti ti biseri su bili naljepljeni jer su ispali (a to nisam skužila odmah) i sada imam naocale u ladici kojima neodostaju 3 perlice, dok ta korisnica sa 500+ povratnih nosi moju novu torbu. A nisam se mogla javiti 2 mjeseca kasnije jer sam ja tad to vidjela. Politika “moje vrijedi vise nego tvoje” i “ja bih vaše 3 stvari za moju jednu prastaru”. Ja pošaljem paket odmah, a ta osoba za 4 dana. Zaista bih voljela imati zamjene, ali to jednostavno teško funkcionira i radije od novaca što nešto prodam, kupim što sama izaberem. Puno imam ružnih iskustava, iako je bilo i lijepih naravno, ali jednostavno bolje poštedjeti sebe takvih stvari.
2020 09 03
Žene ovdje ne vole zamjene, jer je sve manje povjerenja. Dosta je ovdje bilo prevara u kojima se nije ostavilo nikakvu povratnu, kao u jednoj vašoj temi: https://mojekrpice.hr/forum/t/268502/trebam-vase-misljenje Zbog toga što se ne ostavljaju prigodne povratne za suradnju onima su na bilo koji način pokušali prevariti nekog - lako je moguće da to opet ponove u zamjeni. I takvima neće biti prvi put da su "slučajno" poslali nešto starije, s oštećenjem ili sl. Žene su u prethodnim postovima pisale razne razloge zašto ne vole suradnje i kako su loše prošle. Možda da su imale priliku pročitati nečiju negativnu - ne bi se odlučile za suradnju s tom korisnicom, radilo se ili o zamjeni ili o kupnji. I vi ste mogli upozoriti sve nas ostale, ali se niste sjetili ni javiti ishod. Uzalud potrošenog vremena svih nas koje smo htjele pomoći i savjetovati vas kad ste već otvorili temu.
2020 09 03
Na profilu mi piše :prrodajem i kupujem. Ne mijenjam osim iz mojih omiljenih. Znači, ako bi zamjenu onda može iz omiljenih. Bez obzira na to što piše svako malo dobijem poruku:zamjena.,i to je to. Ni pozdrav, ni hvala, ništa. Iako su neke nepristojne i samo pošalju jednu riječ u poruci ja pristojno odgovorim. Osim toga kada pogledam profil od onih koji pošalju upit većinom su artikl koji ne odgovaraju veličinom, cijenom i slično. Imala sam par zamjena i obostrano je bilo zadovoljstvo. Ako mijenjam onda samo primopredaja dolazi u obzir ako su skuplje stvari u pitanju.
2020 09 03
> AnamariyaS: > Ja iskreno nisam za zamjene, imam stvarno previše stvari i više volim od svojih stvari zaraditi koju kunu, jer je vrijeme kakvo je, treba mi novaca za svaki slučaj ako se nešto dogodi. Rađe bi imala novac na računu nego 100e u nekoj tašni. Uostalom, sve što prodam pošaljem uredno, čisto, mirisno, novo, i samo volim vratiti novac da budem na plusu, svaka kuna dobro dođe, pogotovo se nabere☺️☺️☺️ > A i pratim crnu listu, gledam sve te zene kako varaju druge, ne zelim riskirati, dobila predmet, ne dobila, sigurnije mi je kad ja nesto prodam, i da si hocu nesto kupiti, odem u trgovinu pa kupim i vidim svojim ocima sta kupujem☺️☺️ Vaši su mi argumenti najjači - 'ako si hoću nešto kupiti odem u trgovinu, pa kupim i vidim svojim očima što kupujem' - baš super. Ali neka mi ostale kupujemo kod vas i ne vidmo svojim očima što kupujemo! Jupi.
2020 09 03
> Lunass: > Žene ovdje ne vole zamjene, jer je sve manje povjerenja. Dosta je ovdje bilo prevara u kojima se nije ostavilo nikakvu povratnu, kao u jednoj vašoj temi: > https://mojekrpice.hr/forum/t/268502/trebam-vase-misljenje > Zbog toga što se ne ostavljaju prigodne povratne za suradnju onima su na bilo koji način pokušali prevariti nekog - lako je moguće da to opet ponove u zamjeni. I takvima neće biti prvi put da su "slučajno" poslali nešto starije, s oštećenjem ili sl. > Žene su u prethodnim postovima pisale razne razloge zašto ne vole suradnje i kako su loše prošle. Možda da su imale priliku pročitati nečiju negativnu - ne bi se odlučile za suradnju s tom korisnicom, radilo se ili o zamjeni ili o kupnji. > I vi ste mogli upozoriti sve nas ostale, ali se niste sjetili ni javiti ishod. Uzalud potrošenog vremena svih nas koje smo htjele pomoći i savjetovati vas kad ste već otvorili temu. Svaka čast Lunass. Svaka vam je na mjestu. I super da ste se sjetili te teme.
2020 09 03