Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ovo je fejk

Ova torba sigurno nije Guess. Vidi se iz aviona. A već su ju dvije osobe stavile u omiljene. Nadam se da netko neće nasjesti na ovaj oglas. https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/11138854/guess-ruksak-novi
2020 09 04
Pa ne pise da je original, ali su tagovi noseno- ne - novo, dolje pise novo 🤣🤣... i da vidi se na km da je fejk 😅
2020 09 04
> Aaandreaaa: > Pa ne pise da je original, ali su tagovi noseno- ne - novo, dolje pise novo 🤣🤣... i da vidi se na km da je fejk 😅 pa ako piše guess, to znači guess, a ne kopija guessa, zašto bi se dodatno pisalo original? ako je fejk, oglas je za prijavu.
2020 09 04
Takve u Gradišci 30 do 40 KM Tj 120 do 160kn. Uostalom pa viđam žene kako slikaju po štandovima. Originali su po ducanima .Jako mala razlika u cijeni od naših markiranih krpica itd.
2020 09 05
> Ivette23: > Takve u Gradišci 30 do 40 KM > Tj 120 do 160kn. > Uostalom pa viđam žene kako slikaju po štandovima. > Originali su po ducanima .Jako mala razlika u cijeni od naših markiranih krpica itd. Ali je zabranjeno prodavati fejk robu. Rekli ste i da prvi put čujete da je preprodaja zabranjena, i ovo je preprodaja. Kupim u Gradišci za 120 kn pa prodam za 500, a još je fejk. To je kažnjivo, a carinu i prekršajni sud nije briga znate li vi za to ili prvi put čujete
2020 09 05
> Aaandreaaa: > Pa ne pise da je original, ali su tagovi noseno- ne - novo, dolje pise novo 🤣🤣... i da vidi se na km da je fejk 😅 Proizvodnja, prodaja i kupnja fejk robe je zakonom zabranjena. Ja se osjećam kao idiot kad moram u opise artikala napisati da je original. Pa naravno da je original. Prodaja fejk-a je zabranjena. Ali na Krpicama se sve i svašta prodaje, pa cure često pitaju da li je original.
2020 09 05
Baš me zanima, ali ono baš baš, kako oni u Bosni to godinama prodaju po štandovima, i to još na najpoznatijoj ulici u Sarajevu? Ako je već kupnja zabranjena kako nije zabranjeno prodavati MK novčanike, LV torbe po 30 KM? Kakvi su to njihovi zakoni da im je to dopušteno?
2020 09 05
> Monika0309: > Baš me zanima, ali ono baš baš, kako oni u Bosni to godinama prodaju po štandovima, i to još na najpoznatijoj ulici u Sarajevu? Ako je već kupnja zabranjena kako nije zabranjeno prodavati MK novčanike, LV torbe po 30 KM? Kakvi su to njihovi zakoni da im je to dopušteno? Ahahaha Hahaha. Je li ti to doista pitaš ili je više retoričko pitanje? Previše mi je iščuđavanja u *pitanju* da bi djelovalo "ozbiljno". U svakom slučaju, nama je bitno znati da živimo i djelujemo u RH koja je dio EU. To je sasvim dovoljno.
2020 09 05
> Monika0309: > Baš me zanima, ali ono baš baš, kako oni u Bosni to godinama prodaju po štandovima, i to još na najpoznatijoj ulici u Sarajevu? Ako je već kupnja zabranjena kako nije zabranjeno prodavati MK novčanike, LV torbe po 30 KM? Kakvi su to njihovi zakoni da im je to dopušteno? sjećam se da je toga bilo i u zagrebu po placevima nekad
2020 09 05
> Monika0309: > Baš me zanima, ali ono baš baš, kako oni u Bosni to godinama prodaju po štandovima, i to još na najpoznatijoj ulici u Sarajevu? Ako je već kupnja zabranjena kako nije zabranjeno prodavati MK novčanike, LV torbe po 30 KM? Kakvi su to njihovi zakoni da im je to dopušteno? Nije to nis i kod nas ima toga na svakom standu na moru. Ja sam bas pitala jednu curu kak je moguce da to prodaju i rekli su da ih ove godine nitko ne dira zbog ove situacije i da je to dozvoljeno.
2020 09 05
Nije dozvoljeno, samo treba prijaviti. Treba globiti i kupca i prodavača.
2020 09 06