Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara od mojekrpicetp

Ti što sami sebe osramote uvijek traže krivnju u nekom drugom. ;)
2020 09 12
Dat cu joj jos sansu do ponedjeljka, mozda se opameti i ispravi pogresku, a ako ne, objavit cu joj ime, prezime i ostale podatke javno pa neka se sramoti, ukoliko joj to nesto uopce znaci.
2020 09 12
Dobar plan.
2020 09 13
> Nina9911: > Prodavacica smatra da sam ja nju osramotila😅 > Ma mislim...sta reci Napad je uvijek najbolja obrana! Ne odustajte i tražite da vam vrati cijeli iznos plus poštarinu.Obavezno kontaktirajte adminku da je i ona kontaktira!
2020 09 13
> amber19: > > Nina9911: > > Prodavacica smatra da sam ja nju osramotila😅 > > Ma mislim...sta reci > Napad je uvijek najbolja obrana! Ne odustajte i tražite da vam vrati cijeli iznos plus poštarinu.Obavezno kontaktirajte adminku da je i ona kontaktira! Hvala, hocu. Necu odustati, ovako bezobraznu lopovicu nisam srela. Mene jos ide napadati da ju maltretiram i zeli svaliti krivnju na mene. Pa naravno da sam se predomislila i da san razocarana kada mi ni nije poslala ono sto je oglasila.
2020 09 13
Gospodicna kaze da sam robu dobila i da je za nju prodaja zavrsena. Da, robu sam dobila, samo kakvu
2020 09 13
> Nina9911: > Gospodicna kaze da sam robu dobila i da je za nju prodaja zavrsena. > Da, robu sam dobila, samo kakvu Nina nemojte ni u kom slučaju odustati ...Ovo je prevara "ako prođe prođe" . Ma lipo joj recite ne bude li vam sutra novac na računu ( uvecano za troškove poštarine) da ćete joj stavit puno ime i prezime u naslov sa naglaskom prevarantica , pa kad joj prijatelji, poznanici , nadređeni...sadašnji, budući budu guglali njeno ime , ono iskače "prevarantica".... Rekla bi ovdi jedna cura to najčešće upali ! A na njene nebuloze da će vas tužit da joj nanosite štetu ne obadajite se --Klasična priča prevarantica ------Nije mi jasno da misle da će neko past na te štoseve !
2020 09 13
Javila sam joj ukoliko mi novci danas ne budu na racunu, jasno cu ju prozvati, imenom i prezimenom. I necu odustati. Pa mislim, da netko ovako radi budalu od nekoga smatram da i zadluzuje biti javno prozvan. Da je odmah priznala svoju gresku, ok. Ali ne, ona jos mene napada i optuzuje.
2020 09 14
Evo samo da javim, novac je danas uplatila, ali je zahtjevala da obrisem forum temu i negativnu. Paket sam ja njoj vratila, a tema i negativna neka stoje, savjet admina., Toliko me izmaltretirala svojim porukama i prijetnjama, nisam to jos srela na krpicama. Dala mi je negativnu koju je admin obrisao i blokirao joj profil zbog njezinih postupaka i ponasanja. Prijeti da ce otvoriti novi profil, mene ocrniti i sl.
2020 09 15
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2016b66de1003c8918cf72c71924e2c7.jpg) Ovo je zadnja poruka Ima toga jos
2020 09 15
Ma, ignorirajte. Bilo bi najbolje poslikati artikle s njenog profila da je lako prepoznamo kad otvori novi ;)
2020 09 16
Dodajte u povratnu informaciju kojju ste joj ostavili i link na ovu temu, da ljudima koji joj nehotice okrznu profil odmah vide i ove zadnje poruke i prijetnje.
2020 09 16
Hvala, dodala sam link
2020 09 16
Pozdrav, moram se i ja uključiti...naime prije 6 dana sam istoj prodavačici mojekrpicetp uplatila za bluzu i sandale 300 kn, zahvalila se za uplatu i od onda se više ne javlja, niti je poslala artikle koje sam kupila >:( Što mi je sada ciniti, kako da dođem do nje sad kad je blokirana... da li može uopće vidjeti poruke ovdje na profilu? Pomagajte :(
2020 09 17
> Nina9911: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2016b66de1003c8918cf72c71924e2c7.jpg) > Ovo je zadnja poruka > Ima toga jos Imate li možda broj moba od dotične? Hvala...
2020 09 17